0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Охо пропуснала съм май много днес момичета!С много вкусотии сте почерпили.Да са ви живи и здрави имениците.Момичета препиках едно тестче ,но не знам много съм объркана.На мен ми се вижда ,че има втора ,но е много бледа.Нали знаете за тези моменти с противоречиви мисли и чувства.Сега ще го нося на снахичката ми да си каже експертното мнение. 

Я за по-сигурно утре сутрин един Шуър Чек с първо пиш :) Стискам палци да открием сезона на  :bfp: :bfp: :bfp:
[/url][/url]
Мони, тихичко честито и утре сутрин, както ти е казала Вени още едно тестче за свеки случай  :wink:

*
Мда благодаря и за вашето експертно мнение момичета.Лека вечер и утре ще се отчета пак! :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Браво на вас,всички заръки са изпълнени и най вече с ++++ тестчето  :balk_87:
 Аз се завърнах,погалих две бременни коремчета,едното с мъжленце,другото с принцеса,хем за късмет хем да си ги нашаря  :lol:
 Лека вече от мен,до утре сутринта.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Малеее момичета много Ванковци има, да са ви живи и здрави милички.   Раши дано мила  :hug2:.  Момичета много съм щастлива, мога ли да споделя, сестричката ми роди на 04 януари малко сладко момченце (второ детенце), а приятелката ми съобщи преди два дни че е бременна (за второ) каза ми, че след нея съм аз..., около мен само бебета. Лека на всички!!!  Мони   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Януари 07, 2010, 23:40:30 pm от sonyas »

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро, момичета!
Днес е мой ред да сервирам кафето,а има и нещо за хапване за гладните. :D

Мони в теб ни е надеждата да провлечеш крачета.   :crossfingers:
Лек и спорен ден. :D
*
Добро утро мацкии!
Цветенце мерси за кафенцето!
Днес ще отиваме при док в Пловдив и при анестезиолога и т.н. потготвителни работи!
Е хайде лек ден и акаме Мони да каже нещо хубавко да даде начало на  +++  тестчета!
Лек  ден на всички като се върна ще се отчета!
[/url]
*
Добро утро!
Цвети, благодаря за кафенцето! Веднага си пиивам, че ми е сънливо! :D
Моникс, стискам палци за ++++++
Аз днес ще ходя до Софето и ще взема медальоните на СТ.Загора!
Вив, късмет!
Лек и спорен ден!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро и от мене :D - Цвети супер кафенце, едно такова слънчево...
Моникс - стискам палчета за положително тестче!
Вив - не се притеснявай, всичко ще е наред.
Благодаря за честитките вчера и със закъснение честито и на всички други празнували. :balk_5: :balk_5: :balk_5: :balk_5:
Лек ден момничета!
<br />[/url][img]http://ticker
Добро утро и от мен.
 Вчера мн бях заспала и съвсем забравих да чиститя на всички именници,да са живи и здрави  :lol:
 Мерси за кафенцето на Цвети  :)
 Стиснати палчета на Вивката и Мони  :crossfingers:
 Маринка къде си бе шеметче,още кафе не си пила  8O хм......  :lol:
 Лек ден на всички ви  :bighug:

8
« Последна редакция: Януари 08, 2010, 09:16:09 am от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро!
Цвете,мерси за чудното кафенце със закусчица. :D
Виви,успех днес! osi_9


Момичета препиках едно тестче ,но не знам много съм объркана.На мен ми се вижда ,че има втора ,но е много бледа.Нали знаете за тези моменти с противоречиви мисли и чувства.Сега ще го нося на снахичката ми да си каже експертното мнение. 
Я за по-сигурно утре сутрин един Шуър Чек с първо пиш :) Стискам палци да открием сезона на  :bfp: :bfp: :bfp:
Тихичко! :balk_87: С нетърпение чакам Моникс да се включи,за да честитя подобаващо. :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
Хубав ден,сладурки!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ха добро утро,то амен амен и добър ден ще стане,ама аз сега се излюпвам.
Цитат
Маринка къде си бе шеметче,още кафе не си пила   хм...... 
Брей всичко вижда тая жена бе,човек да не поспи малко.Ми на Ивановден бях,мъри.Ай сега вече пия каЙве и то във вашата компания разбира се,как инъче.
Моникс,айде бе къде си се покрила,кажи какво показа Шуър чекчето?"Жоро невин ли е или виновен?" :lol:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро, милички! :sunshine:

Аз пак рано-рано кукнах тази сутрин в 5  osi_15 много нетипично за мен, щот съм поспалана.
Цветенце, благодаря за кафенцето, но повече за закусчицата  :wink:
Виви, лек и успешен ден. Дано всичко върви по мед и масло. ПП. Да носиш поздрави на любимия ми роден град  :butterfly:
Мони, миличка тръпнем в очакване на отчета ти  :P :bfp1:
Аз отивам на работа днес, че стават едни новогодишни промени  :balk_198: Дано да е за хубаво  :crossfingers:

Хубав ден  :balk_102:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Добро утро, момичета!
Цвете, мерси на кафенцето! И закуската я нападам с удоволствие.
Вив, късмет, всичко ще е наред!
Мони, много стиснати палци от мен! :goodluck:
Време е за хубави новини в темата!
« Последна редакция: Януари 08, 2010, 10:38:33 am от Scarlett »
*
Добро утро момичета!Кафенцето е супер.Такава солидарност като тук няма на друго място.За себе си обаче осъзнах ,че съм голямо шубе.Не смея бе хора нито да се зарадвмам ,нито нищо.И теста не съм го правила.Задължително ли да е с първата урина ,а?????????? osi_1Толкова пъти съм се лъгала ,че........ужас .Вие сте обаче истински приятелки,в последните месеци само с вас си говоря на тема , която никой не обсъжда пред мен :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Мони миличка недей да се страхуваш - каквото сабя покаже, а за теста ако е минала датата на М. трябва да покаже по всяко време, Шуър чека е така няма значение с коя урина се прави Успех миличка  :crossfingers:
Добро утро и на всички други момичета Цвете много хубаво кафенце.
Лек ден милички и повече положителни емоции
*
Мони,хайде с теб сме.Прави тестчето,но преди това не пий много течности,да е по-достоверно. yahoo_33

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Ето ме пак.Не съм пила много течности ,даже и кафето си го разипах.Пак същото приятелки .Ма много е бледа бе......тя е едва забележима.Хахахаха абе нямам думи.  :grouphug: :hug2:

*
Вивка успех и от мен :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Първа късметлийска седмица през Новата Г&
« Отговор #139 -: Януари 08, 2010, 11:08:36 am »
Мони,може ову да ти е била по-късно и за това още да е бледа чертичката,дано да стане по-наситена  :crossfingers:
Мамунче,какви са тези цифрички накрая където ги пишеш,хапчетата ли броиш? :D
« Последна редакция: Януари 08, 2010, 11:11:05 am от Цвете »