0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Ехо милички, как сте, аз пак се включвам малко късничко, имам гости но като ги изпратя в събота ще съм по-свободна. И тази година ми се падна бебе от баницата, дано този път ми се сбъдне късметчето  :wink: .  Раши много се радвам  :balk_104: ,  Еее.., Маймунке хи-хи-хи, супер си,  :crossfingers:.    Надежка,да ти е жива и здрава мамчето!!!  Маринче, мерси за кафенцето.  Лека нощ момичета  :D, на всички прегръдки!
« Последна редакция: Януари 06, 2010, 22:45:35 pm от sonyas »

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Добро утро,милички!Днес кафенцето е от мен:

Маймунке,браво!Хайде сега пълен напред до заветната цел,която несъмнено ще е  :bfp:!

 Честит Ивановден на всички,които празнуват днес!
Да им е свято името,светецът да ги пази и дарява с крепко здраве!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Мамче – мерси за супер кафенцето. Може ли да почерпя - имам си двама Ванковци в къщи. :D



Честито на всички именици и на Надето със закъснение за имения ден на мама. Маймунски - голям си сладур, радвам се че всичко е наред! Вчера голяма вирусна епидемия е била - още витае из въздуха... :wink:, хоп, цоп.

Лек и усмихнат ден милички!
<br />[/url][img]http://ticker
*
Добро утро Мамче мерси за кафенцето!
Честит имен ден на всички именници !
stertje да са ти живи и здрави Ванковците  !
Лек ден на всички!
[/url]
*
Добро утро и от мен!
Аз днес се пооспах малкоо, ама се наспах, де! :D
Мамче, благодаря за хубавото кафенце!
Стерче, живи и здрави да са ти Ванковците!
Всички, които празнуват днес да са живи и здрави и сбъдване на мечтите!
Добро утро, момичета!
Мамче, мерси за кафенцето, много е сладурско :)
Честит имен ден на всички именници, да са живи и здрави, и много късмет да им носят имената! Моят свекър днес също има имен ден.
Стерче, да са ти живи и здрави Ванковците и скоро да се увеличат на брой :)
Надеж, честит имен ден на мама на патерица!
Хубав ден, сладурки!
*
Добро утро и от мен!  :sunshine:

Вчера съм изпуснала вирусите, но те траят та се надявам и аз да понамажа - имам нужда  :ywoohoo:
Мамче, благодаря за кафенцето и така като гледам май си наред скоро да ни за радваш  :crossfingers: :crossfingers: :bfp1:
Моникс, стискам палци и очаквам хубавата новина  :crossfingers: yahoo_17
Мънки, много се радвам, че сондажа е минал безболезнено и успешно :hug2: Планът ви е почти ясен, остава само да се случат нещата. А те ще се случат - вярвай!  :heartbeat:
Стерче, да са ти живи и здрави Ванковците, а следващата година и Ивана да има  :balk_21:

И аз да почерпя, че моето мишле и то е Иван. Дано го зарадвам с нещо скоро  stork-girl
« Последна редакция: Януари 07, 2010, 10:01:35 am от ollivia »




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Стерче,живи и здрави да са ти Ванковците,да те глезят и радват много! :flower: :flower:
Олив,и на теб честит именник!
Жив и здрав, и дано другата седмица на патерици му поднесеш най-хубавият подарък! :crossfingers: :bfp:
Благодаря много за шоколадовите ви почерпки!Обожаваммм.:D
« Последна редакция: Януари 07, 2010, 11:50:42 am от radosttinka »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Здравейте мадамки!!!
Честит имен ден на всички Ванковци и Иванки..., казвам обобщено че може да пропусна някой  :oops:
Оли успех миличка и на финала  :bfp:
Хайде няма ли някоя вече да ни зарадва с + тестче
Здравейте, момичета  :D
Олив, Стерчи да са ви живи и здрави Ванковците и много да ви слушат  :lol: !!!
И аз пак да почерпя  :oops: , че днес тати ми е именник - януари е определено "тежък месец" на нашето семейство...  :lol: другата седмица мама има РДен


Мамче, мерси за кафенцето, определено имам нужда... Имаме едни много шумни съседи, които започват деня с вана  :x и като за шурка тази ми ти вода в 6.00  8O 8O и после някакви щори ли дърпат, незнам .... но не се трае... иде ми да ги удуша!!!!

Ама верно скоро никой не се хвалил...  :? Май трябва да помолим Жасмин-Вени с леката си ръчица  :) , че помня тя като пускаше все имаше ++ тестове  :lol:

Приятен ден сладурки  :D

*
Здравейте, муцуни весели!

Честито на всички именяци ! Моя мъжо също празнува днес, та ще се черпим довечера :)

Сонче, мерси душата. И на мен ми се падна бебе от баницата (е, също и работа де)! Ха, дано се сбъдне и за двете ни, пък и останалите да не остават по-назад!

Усмивки и чудесен ден на всички ви!  8)


Привет момичета :) Моя мъж днес е именник и да почерпя тортичка по случая:


пращам ви мнооого сини вируси  и ако кажете ще пускам темичката в понеделник :) :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
[/url][/url]
*
Честити да са ви имениците, Раши и Жаси!

Жаси, много вкусна торта си приготвила, потекоха ми лигите  :lol:
Хоп под вирусчетата ти, четох някъде че са много заразни  :wink:

Надеж, какво по хубаво от празници вкъщи. Да са ти живи и здрави всичките - именици и рожденици  :balk_7:

Аз съм в дървена ваканция днес  :D работя си от вкъщи  :balk_117:
Благодаря ви на всички за пожеланията  :balk_21:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Първа късметлийска седмица през Новата Г&
« Отговор #113 -: Януари 07, 2010, 14:22:24 pm »
Ехааааа, вирусчета!  :D Пльооос, цоп, цоп!  :D
Благодарим ти Жаси! А за темичката, ще пускаш, я виж какво мъртвило е при нас - няма никакво движение!  :(
Честити именници на всички! Да са ви живи и здрави! :D
Благодаря за почерпките, но не станаха ли доста, да не ни се скарат ей сега??? :D / Радост, сори!/
*
Ммм, да, Петенка, днес е доста тихичко тук! :) Всички работят за бебета май, хехе :)

Момичета, Анмар е написала много тъжни неща в дневника си. Много ми е мъчно за нея. Хайде всички да и напишем по нещо и да и покажем, че сме с нея.  :grouphug: 


Момичета, Анмар е написала много тъжни неща в дневника си. Много ми е мъчно за нея. Хайде всички да и напишем по нещо и да и покажем, че сме с нея.  :grouphug: 

Тъкмо преди около 15 мин. се прибрах и си мислех за нея...

Рашииии, изби рибата с "това търкане на зъбите"  :lol: , мъжати ли ти каза така да правиш  :lol: :lol: :lol: ?!!!

Момичета, току-що прочетох поста на Мамче в Мненията по дневника на Анмарчето и се сетих за една малка книжка, която преди години прочетох. Тогава хич не бях в период от живота си и книжката ми даде много надежди, които ме крепяха. Някои се оправдаха, други не, но когато пак зацикля, пак ще я препрочета. Мисля, че ще ви хареса:

"Кой ми взе сиренцето", д-р. Спенсър Джонсън.

http://teacher.bg/cs/files/folders/ebooks/entry144.aspx
[/url][/url]
*
Да, не е лоша книжката, Венич :) Имам я в къщи и ще я препрочета.

Надежко, ами че той ми каза, бре, кой друг :) Нали ми е личен зъболекар, та поне зъбите да са ми хубави, ако не друго (с тия 15 килца дето ги имам отгоре) хихихих :)



*
Охо пропуснала съм май много днес момичета!С много вкусотии сте почерпили.Да са ви живи и здрави имениците.Момичета препиках едно тестче ,но не знам много съм объркана.На мен ми се вижда ,че има втора ,но е много бледа.Нали знаете за тези моменти с противоречиви мисли и чувства.Сега ще го нося на снахичката ми да си каже експертното мнение. 

*
Момичета, много ви благодаря!
 :bighug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."