0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Светът е пълен с магия, просто трябва да го повярвате..
Така че, пожелайте си нещо! Пожелахте ли си?
Добре! Сега го повярвайте..... с цялото си сърце!
Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
Време е желанията да започнат да се сбъдват...сега!

ОЧАКВАЩИ ДА ВИДЯТ :bfp:                                
Моникс - 05.01 :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:
Мамче - 14.01 :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:
Марина75 - 17.01 :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:
Никид - ? :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:

ЛОВУВАЩИ:  :bed:                                            
Mims82  :eggsperm:
dageya :eggsperm:
Вивия :eggsperm:
sonyas   :eggsperm:
Титибар :eggsperm:
stertje :eggsperm:
yoanna :eggsperm:
dgina :eggsperm:
Blue angel :eggsperm:
iced_lady :eggsperm:
Dianka :eggsperm:
 

ВИДЯЛИ +++ за месец Януари preggo
 ????

Мили приятелки, добро утро!
Разрешете ми да пусна първата темичка за Новата 2010 година с пожелание към всички нас за все повече +++ тестчета, много бебета тази година, щастие и сбъднати мечти!

Лек ден и лека първа работна седмица на всички! Да е спорна и ползотворна!

« Последна редакция: Януари 05, 2010, 07:21:48 am от radosttinka »
*
Re: Първа късметлийска седмица през Новата Г&
« Отговор #1 -: Януари 04, 2010, 07:40:59 am »
Добро утро!
Чоки, дано ти е лека ръчичката и да се напълни с много +++++++
А от мен кафенце и закусчица:

Лека и спорна седмица!
*
Хайде мятам се и аз на кафето !
Чоки благодарим за темичката дано да ти е лека ръчицата наистина !
Лек първи работен ден на всички и много ++++++++++++ да насипете !
[/url]
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Отдалеч го надуших кафенцето. Мерси Петя:wink: Чоки - мерси за новата темичка, дано е успешна за всички! Ние днес май ще закрием ловът и после каквото сабя покаже. :wink:
На всички лека и усмихната седмица, на чакащите успех с крайния резултат!
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро и от мен.Чоки мерси за темата,да ни е честита и дано завалят положителните тестове вече,че май изпратихме старата година без плюсов тест,хайде дано новата година да е година на бебетата на Щъркеловата банда.
Радостинче,моля да ме преместиш в очакващи положителния тест за 17.01.Всъщност ти къде пак се дяна?От няколко дена даже не си ни шпионирала,пък да пишеш да не говорим а  :wink:.
Хайде лека и приятна седмица ви пожелавам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро!  :D

Чоки, мерси за темичката. Дано да е на късмет!
Пете, мерси за закуската и кафенцето!

Момичета,
на всички искам да пожелая, макар и със закъснение, много здраве и мъничко късмет през новата година и дано тя да донесе на всички повече радост от старата.
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Добро утро дружинка :)
 Чоки мн мерсаж за темичката,дано от днеска започне валеж да +++ тестчета,че нали тази година щяла да е годината на бебетата  :wink:
 Петенце мерси за кафенцето страхотно еееее :)
 Радостче ти найстина къде изчезна бре жена  :(
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро,момичета! :D
От много гостита и трапези не мога да се добера до комп, за това чак сега да ви честитя Новата 2010 година,като ви пожелая здраве и сбъдване на това,което най-дълбоко в душата си желаете!
Благодаря на Чоки за темичката,време е вече за първия +++++ тази година, и на Петя за кафенцето.
Вивка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Лек и успешна седмица.
*
добро утро милички!
Чоки дай боже да тие лека ръчичката
Петя благодаря за кафето
може да ме махнете от очакващи защото макар и със малко закъснение гадината за пореден път ме навести но нищо все някога и тя ще се предаде.
момичета да ви се похваля реших да отказвам цигарите и от вчера от 17:00ч. досега не съм палила за мен това сие голямо постижение само дано да удържа и сега в работата да не пуша.
приятен и усмихнат ден!!!
[/url]
Добро утро и от мен и за много години .Живи и здравии дъжд от пухкави бебчета .Никой да не остане в тая темичка .Обичкам ви и ви целувам всички .
 
*
Добро утро в 1-та темичка от Новата година.
Чоки,благодаря за което,и дано имаш лека ръчичка и вече някоя да се похвали! :crossfingers: yahoo_17
Благодаря ти Петя за кафенцето и дано наистина има бум на бебета 2010-та.Започнах да гледам предаването,ама накрая съм го изгледала с д-то... :oops:
Усмихната и късметлийска седмичка!
Аз пътувам вече към Очакващи за 14.01. Дано късметчето ми от баницата най-после се случи! :balk_81:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
ДОБРО УТРО НА БАНДАТА СЛАДУРКИ :D

Чоки,дано ти е лека ръката и тази седмица има много  :bfp:
Пете,мерси за хубавото кафенце,веднага се присъединявам към компанията :D
Ние все още ловуваме :pleasantry:и дано накрая има  preggoПожелавам го и на вас от сърце :D
ВЕСЕЛА,СПОРНА И ПРЕКРАСНА СЕДМИЦА МОМИЧЕТА!


Добро утро, момичета-кокичета!
Чоки, благодаря за темичката, дано да ти е лека ръчичката и да завалят много +++ тестчета.
Петя, благодаря за кафенцето, ще си пийна мъничко с голямо удоволствие, че след спането през последните 2 седмици, днес беше голяма мъка да отлепя за работа.
На всички НЕчакащи, много стиснати палци да видят тлъсти две чертички на тестчето, а на всички ловуващи, много късмет. Ето малко вирусчета от мен:  :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Стерче, цопвай се бързо, мила, пък дано ти донеса късмет, както твоята темичка донесе на мен!
Хубав ден, сладурани!
*
Здравейте момичета,дано с посрещането на Новата Година да се радваме на напълно нов и много-по голям късмет.


*
Хоп, цоп, пльоооос под вирусчетата! :D
Благодаря Скарлет!
Вив, още чакам мила! Но тази година ще е наша, нали момичета?  :D
Аз нещо май ще се разболявам  :( Дано да пресека тази настинка с прахчета, че голямо смъркане ще е  :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Успешна Нова Година,момичета! :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Цоооп първа :D
Мерси за вирусчетата Фибчо :hug2:

 :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
« Последна редакция: Януари 04, 2010, 11:12:11 am от dgina »
Привет, момичета
Чоки мерси за темичката - време е вече някой да се похвали  :)
Пете, мерси за кафенцето - имам сериозна нужда!! От 2-3 вечери си лягам с лаптопа и гледам филми до никое време и си проспивам сутрините  :? , и то защото нямам какво интересно да чета  :(...

На нечакащи и ловуващи много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Анмарче, къде се изгуби толкова време?  :bighug:

Успешна седмица на всички  :D

*
Добро утро и от мен, мили момичета! :)  :bori_023:

За много години! Много здраве, късмет и любов през новата година! Също така ви пожелавам много интересни и радостни моменти и поне още един член на семейството! :)  :bori_013:

Петинка, мерси за кафето :) Чоки, благодаря за късметлийската тема ;) Надеж, Анмарка и останалите  :bighug:


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
За много години и от мен  :D
Честита нова, първа за тази година темичка.Дано я напълните с много +++++++ тестчета.
Сега се бях заровила в старите ни теми, от 2008г.като четях ми стана и хубаво и тъжно.....много от момичетата които пишеха ми се губят от дълго време, дано са добре и да са успели вече.
Ох нещо хич нямам настроение  :( незнам защо ама ми е едно криво и апатично такова...
Целувки на всички и дано тази година ни донесе много усмивки и сълзи от щастие.