0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро ранобуднички!!! И аз се присъединявам към кафенцето с мирисане, ама за лафче с вас съм винаги готова!!! :bighug:
Маринка чевръста-всичко свършила, а аз сега ще я започвам, ама след обяд едно нанкане ще направя, че иначе новата година ще ме хване заспала!
Хайде вече нямам търпение да я изпращаме тази 2009 година, че нещо не ми беше по вкуса, но вярвам, че 2010 за всички, ще е по-добра!!!
Гушкм ви всички мили ми приятелки, че не знам без вас какво щях да правя тази година! Обичам ви!!! :bighug: :hug2: :grouphug2:
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро - Маринка супер кафенце.  Аз докато се наловувам да не сте го изпили вече? :D
Анизка я пусни малко вирусчета? :balk_5:
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро - Маринка супер кафенце.  Аз докато се наловувам да не сте го изпили вече? :D
Анизка я пусни малко вирусчета? :balk_5:
Уууууу блазе ти,пък ние сутринта сме толкова заспали,че хич не ни е до лов.Ама снощи пък на всяка реклама,докато даваха "Листопад" използвахме  :wink:Е само на първата серия де,да не ми завидите сега,той моя на втората серия вече заспа.
« Последна редакция: Декември 31, 2009, 08:05:15 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Хайде народе на вирусчетатаааааа  :pink_dust_1: :green_dust_1: и всички да си вземете, че 2010 всяка с поне по едно бебче ви искам!!!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Хоп, цоп веднага под пресните вирусчета.... Оставям и за другите. :D :wink:
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Хайде народе на вирусчетатаааааа  :pink_dust_1: :green_dust_1: и всички да си вземете, че 2010 всяка с поне по едно бебче ви искам!!!
Чакай,чакай,къде без мен и аз се нареждам моментално.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро и от мен момичета.
Маринка мерси за прекрасното кафенце, а на теб Анизка за вирусчетата, под които и аз с удоволствие се цопвам.
Благодаря ви за всичко, за цялата подкрепа и съвети. Научих толкова много неща от вас за толкова кратко време
Желая на всички ви весело изпращане на 2009 и още по-весело посрещане на 2010г. Нека тя не е година на надежди, а на сбъднати мечти. Искрено се надявам /все още сме в 2009 затова се надявам :D/ всички да усетим онова истинско и красиво чувство-да си майка. И въпреки това-те спирайте да мечтаетееееее. Късмет yahoo_17 yahoo_17
*
Re: Декемврийско-Януарска седмичка презпъл
« Отговор #87 -: Декември 31, 2009, 09:06:52 am »
Хоп, цоп и аз под вирусчетата! Анизи, благодаря!
Хайде и аз в компанииката за кафенцето, прекрасното на Маринка, мерси!
И аз искам да ви пожелая Весело посрещане на 2010г. - Вярвам, че тя ще е нашата година и ще си гушнем в нея своите дечица!
На работещите - спорна работа, а на почиващите - приятно приготвяне за вечерта!
ПП: Забравих да се отчета: Ходих в сев.Б-я, вечерта банкет / страхотен - с песни и танци /до 2,30ч. сутринта! После от 8ч. на работа и в 13,25ч. обратно към юга - е и в 21,30ч. снощи в леглото. хахахах - 11ч. сън -не бях го правила скоро.
« Последна редакция: Декември 31, 2009, 09:09:54 am от petqst »
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
И аз да се цопна под вирусчетата, та дано някое се лепне за мен  :D
Нетърпелива съм за довечера, иска ми се по-скоро да изпратя старата година /беше много тежка за мен/, а имам огромни очаквания за Новата година.
Пийвам си от кафенцето на Маринка и запретвам ръкави за разни приготовления.
Приготвихте ли си нещо "Тигърско", с което трябва да посрещнем годината на Тигъра?  :D Стерчето ни отвори очичките  :lol:
Весело посрещане на Новата година, момичета! Да е мирна и щастлива! Много забавление и радост ви желая довечера!
Целувки  :kiss:

P.S.
Чоки,как мина ЦС?Дано ни зарадваш с добри новини.
Добри са новините  :D Всичко е наред.  yahoo_33. На всички желая само добри новини!
*
добро утро сладурки
хайде и аз на опашката за вирусчета и кафенце за което много благодаря
пожелавам ви весело посрещане на новата 2010г.да сте здрави,само щастливи моменти и дай боже на всяка от нас се сбъдне най-съкровенното желание :crossfingers:
обичкам вииииии :bighug:
[/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро  :D
Минавам да ви пожелая весело изкарване довечера и умната  8)
Ще се видим догодина  :lol:
Приятен последен ден от старата година.(нямам търпение да се маха тая година вече) :?
*
Здравейте и от мен! Пожелавам на всички ви най-вече да сме здрави през новата година - сигурна съм че за всички нас тя ще е по-добра от старата и ще ни зарадва с мнго малки тигърчета във всеки дом  :lol: :lol: :lol: Весел и щур купон!
*
Здравейте мили приятелки :D
Искам и аз в последния ден на отиващата си година да ви пожелая нещо :D
Желая здраве и щастие, много усмивки,
незабравими моменти с близките ви хора,
успехи, приятели и любов!

Нямам думи с които да изкажа всичко хубаво, което ви желая!
Затова просто ще ви пожелая да останете такива каквито сте,
защото чудеса се случват само на хора с чисти сърца!

Обичайте се, обичайте другите!
И бъдете щастливи, защото всеки го заслужава!


ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2010 ГОДИНА!

Здравейте, мили момичета,
часове останаха преди да си отиде поредната година, която ни разплака, разсмя и научи да бъдем по-силни. Пожелавам ви много весело посрещане на новата година и незабравяйте за желанието в 00.00
:wink:

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Денискаааааа, приятелко моя    :bighug: :bighug: :bighug:

*
Момичета ,весело посрещане на новата година!Цоп и аз под вирусчетата .............Обичам ви и дано догодина се преместим всички в другата тема! :bighug: :dance2: :dance2: :dance2:

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Един поздрав за всички мои скъпи приятелки тук: http://misli.hit.bg/dontever.html
*
Милички приятелки, желая ви Новата 2010 да е изпърленан само с положителни емоции, да няма сълзи от тъга, а само от радост, повече късмет и всяка, каквото си пожелае да й се сбъдне. Много разбирателство и любов в семейството!!!
Весело посрещане и прегръдки и целувки за всички!!!
Ами дойде и моят ред да пожелая на всички ви приятно и весело посрещане на 2010 год.която със сигурност ще е положителна за всички ни.Дано е по добра от старата 2009 г.,дано има повече топлина в сърцата ни,сълзи от радост в очите ни и верни приятели.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...