0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичетаааа, нашата Лукреция ни е зарадвала с новина:)Сигурна съм доста форумци си спомнят как все едно вчера обяви прекрасната новина тук, а се подготвяха за ИКСИ следващия месец (ако не ме лъже паметта) :)
А, новината е тук http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=40792.msg662865#new

[/url][/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ха добро ви утро,рано пиле ,рано пее,аз пак бачкам от 5,30ч.Снощи ловувахме,ловувахме,та тая сутрин нещо не мога да отлепя.Знам че сутрин е най-качествен лова,ама пусто му в 4,30ч.кой мисли за секс а.Айде стига съм дрънкала ами да забъркам каЙвето.
И ей тъй да вметна само,чеееееееее нещо мацките дето пишат едната в синьо другата в лилаво нещо ми се губят,не пият кафе с нас,ама ще я видя аз тая работа.Скатавате ама.........

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро и от мен,да се наредя и аз при ранобудните и да пийна от кафенцето на Маринка,че да заформим пак сутрешната компания.
Маринка ще го хванете,ловуването му е майката,ще си го направите новогодишно,2010 наистина ще е нашата,трябва да бъде. :D
Хайде никой да не се скатава и да идва на кафето.
Лек последен работен ден и много усмивки. :D
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро и от мене.Маринка - супер кафенце, дано сте хванали снощи така чаканато яйчице! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 Аз изчезвам на работа, впрочем тая оставащата седмица ще почивам само на 1.01 :(, с тая гадина моята шефка май нещо хич не се разбираме в последно време и направо ми иде да я удуша, ама.... Мене днес доста ме наболява яйчника и мисля следобяд да пусна едно тестче за О., ама ще е доста странно да е толкова ранно, и толкова бързо след последния ми неуспешен опит, поне аз така си мисля. Както и да е, лек лов и успешно завършване на Чакащите!
Честита бебка и на мама Лукреция!
Лек ден милички!
<br />[/url][img]http://ticker
Добро утро милички :)
 Маринка ама мн вкусни кайвенца правиш бре,лелелелееее мерси за което включвам се днеска и аз.Ама предните дни аз си ви четях,но понеже нямам нищо ново за казване та затова не пишеххх :)
 Ама мацинкоо чак тук се запотиха джамовете от тоз твоя лов бре,браво само така :D.
Аз имам едно въпросче,нормално ли е от Логеста да ми се удължи цикъла,че четох тази пуста листовка и нищо не пише ?
 На всички един хубав последен работен ден за тази година.
 Стерче ем че сложи малко разхлабващо нещо в кафенцето и, та да се покефиш малко  osi_15 osi_16  :bhcontract: osi_19  :constipated:,поне така да и го върнеш,аааамахааа само на 1 ви кви са тея работи.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро и от мен!Супер кафенце си направила .......и с бискивкитка мммм.Дано Маринка този път сте имали богат улов yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

*
Добро утрооо :D

Маринка,веднага залепвам на кафето,че не можах да спя :(Така ме боли гърба и кръста,че все едно съм носила цяла нощ чували :(ужас....То все е било ама такова чудооо за пръв път ми се случва :x
Иначе и ние открихме от снощи ловния сезон,та да видим каква ще я докараме :lol:
На работещите мацки,лека работа и бързо да ви мине деня,а на почиващите приятна и безотговорна :lol: :lol:
Специално за Луцката :hug2:Честито и да сте много щастливи! :D

Весел ден съкровища! :D



*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро и от мен. Маринка, страхотно кафенце  :bighug:-аз сядам заедно с вас. Дано вече да сте го заклещили на тясно яйцето, че с голямо нетърпение те чакаме в другата тема!
Наде, да вдигаш увесеното носле, че новата година сигурна съм е приготвила специални изненади за сака една от нас и то !
Хайде стари кучета време е една по една да се местим в другата тема и специално от мен  :pink_dust_1: :green_dust_1:
Стискам палци на всички ловуващи и ви пожелавам приятен последен работен ден!
*
Добро утро,кукли!
Маринка,супер кафенце-веднага сядам,ако е останало и за мен. :lol:
Успех с лова,и наистина е крайно време да се изнасяш към Бременната тема.(не че те пъдя,ама...) preggo yahoo_17
Наде,гушшш! :bighug: Всяка ни си има своите сдухани моменти,по-важното е,че те отминават,и след тях винаги идват по-добри!А аз искрено се надявам 2010-та да е нашата година. yahoo_33
Стерче,да не се претовариш,мила.
Чоки,как мина ЦС?Дано ни зарадваш с добри новини.
Анизко,благодаря ти за вирусчетата, :heartbeat:и аз съм в разгара на ловния сезон. :bellydance: :sperm2:
Хубав ден на всяка ви,и не се преработвайтеее! :grouphug2:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Привет, момичета,
Анизи, Мамче  :bighug: ами щом казвате че ще има по-добри моменти и специални изненади - ще ги чакаме тогава  :wink: , какво друго ни остава.
Хайде успех на ловуващите  :crossfingers: :eggsperm:

Да направя една годишна равносметка - от една година съм в щъркеловата групичка - 2 месеца бях бременна, 6 месеца неправихме опити и 4 месеца неуспешни опити... И хайде замина си годината  :lol:
И 2010 - хайде пак от начало  :eggsperm:  :wink: , но да се надяваме тази година да завърши с  :babyflips: при всички ни  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Усмихнат ден, сладурки  :balk_5:


*
Здравейте и от мен !
Мдаа днес е последния работен ден и за мен !
Малко ми е скапано настроението ,но дано се пооправи с настъпването на новогодишната нощ !
Спорен работен ден на всички работещи!
И Весело посрещане на Новата Година на тези които днес отпътуват за някъде!
[/url]
Здравейте, момичета!
Скоро не съм писала, че все не остава време от работа-нали е краят на годината..
Весело посрещане на новата година и нека на всички ви помогне да сбъднете най-съкровените си мечти. Изпращам ви вирусчета за из празниците :)
 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:


*
Цоп първа под вирусчетата :D

 :a_cat_06:
*
Охооооо искам и аз да се цопна-хоп ........готово!Дано ни е на късмет! osi_9 :goodluck:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Айде работна Мара я сколаса,утре ми остана само баницата с късмети и готово.Айде и аз първа кипра под вирусите.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Моникс, готово :wink:

Сега момичетата ще знаят кога да ти стискат палци, а техните палци са вълшебни да знаеш :D

О аз наистина съм за номинация баба Гицка, Радосттинка - чак сега видях лентичката ти :)
Много се радвам за теб, много! Честито!
Много късмет и успех на всички през новата година и нека всички прекрасни мечти да се сбъднат!
« Последна редакция: Декември 30, 2009, 18:52:27 pm от cygnus »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ха добро ви утро.Ще сложа кафенцето и ще ви пожелая весело посрещане на новата год.и нека 2010г.всички ние да збъднем най-съкровенната си мечта-да си имаме бебчета.
Да ви е сладко,аз днес ще побачкам малко,каня се като се прибера и една глава да ударя,че с туй ставане в 4,30ч.няма да дочакам новата год.,но пък от снощи всичко си приготвих,нъл съм чавръста :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добрутроо!
Маринка,мерси за кафенцето.И аз съм се кукнала в 4:30...Май треска ме тресе от предстоящия купон.

Искам да ви пожелая много празнично настроение,положителни емоции и весело посрещане на 2010 година!
Нека Новата година ви донесе всичко хубаво,което старите не са успели,нека е начало на един по-красив живот,изпълнен с много усмивки и любов,нека бъде година на
сбъднати мечти!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Добро утро в последния ден от старата година :)

И аз се присъединявам към сутрешното кафе, въпреки че само ще го мириша :lol:

Маринка, не си сама и аз съм от работещите днес, ама какво да се прави, пуста и търговия :lol:

cygnus,благодаря :)

Момичета имате цял ден да се заредите с много положителна енергия и да изкарате един чудесен празник довечера :), а новата година със сигурност ще бъде по-добра от старата, най-малкото ще сме с една година по-мъдри и ще приемаме нещата по-зряло :wink:.

Другите пожелания утре :wink:, а днес само весело изкарване довечера, после да чувам само разкази за луди купони, бири - мири, винце - ракийка, това онова, танци-манци....другото Маймуната ще го допълни :lol: :lol: :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Другите пожелания утре , а днес само весело изкарване довечера, после да чувам само разкази за луди купони, бири - мири, винце - ракийка, това онова, танци-манци....другото Маймуната ще го допълни   
И аз съм в очакване да се наспи Муната ни и да завихри купона.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"