0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добро утро маргариткииии :)
 Вивка,ти си знеш,смело на пред няма нищо страшно,давай да минава та да се успокойш ;)
 Аз не пиша често,но за момента съм в застой,иначе всеки ден си ви прочитам и нямам търпение някой да се похвали та да откриеме подобаващо 2010г.
 Лек и спокоен последен почивен ден.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро, милички!
Стерче, пак си ни рамобудница  :D  Благодарности за кафенцето!
Веднага се включвам в най- готината компаниика!
Вив   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Всичко ще е ОК, да знаеш!
Стерче, то и моята не кой знае каква, но е важен крайният резултата , нали?
Тук при нас е хладно и снежно!  :D
Приятен ден на всички!
Здравейте :)
« Отговор #142 -: Януари 03, 2010, 10:18:50 am »
Здравейте,
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА :D БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ТАЗИ ГОДИНА ПОВЕЧЕ  :bori_003: УСПЕХ НА ВСИЧКИ  :bori_016:  :P
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Така си е Петинце, ама аз по принцип съм си топлокръвно, и дори по ръцете си знам, че когато са студени, или се разболявам или нещо не ми е наред. :wink: Но, както казваш - важен е крайния резултат! :balk_21: :balk_5:
<br />[/url][img]http://ticker
*
Ехааа, а те моите кажи речи винаги са студени - това означава ли , че като са топли ще се разболея?  :D
Да не си го слагаме толкова много - Алена вчера спомена, че 2010г. ще има БУМ на бебета - и това ще са нашите, да знаете всички! Дано :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 :balk_21:
Пип973 - Добре дошла сред нашите редици! Дано скоро да се похвалиш с ++++
« Последна редакция: Януари 03, 2010, 10:30:15 am от petqst »
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Хич и не я мисля  :wink: и мах само предвид, че моята нормална температура от дете си е между 37 и 37,2. :P
<br />[/url][img]http://ticker
*
Хич и не я мисля  :wink: и мах само предвид, че моята нормална температура от дете си е между 37 и 37,2. :P
То тя и моята си е толкова, а и всички изследвания до сега са ми ОК. Но при всеки си е индивидуално. Ще мислим позитивно и толкова - и при нас слънцето ще угрее все някой ден! :D
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Здравейте момичета!Благодаря за кафенцето.
И моя цикъл нещо е много странен.Тамън си помисля-хоп Ову мина и то БТ падне,след2 дни пак се качва-незнам какво става.
Милички аз от днес съм малко отпуска и пътувам и няма да мога да ви следя редовно но няма да е за дълго.Хайде приятен ден от мен.И дано наистина годината е плодородна!
  <br />
*
Здравейте милички почивката свършва  :( :( :(!
Утре сме на работа .... :( :( :(
Няма как започваме пак ежедневието !
Аз вече се настроих психически и сега само се надявам да успеят да ме включат в графика за тази седмица за лапарото!
Утре ще видим какво ще кажат !
Петя Алена наистина е имала предвид нашите бебета
А ти Петинке какво направи ?
Кога ще се започва има ли яснота ?
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро маргариткииии :)
 Вивка,ти си знеш,смело на пред няма нищо страшно,давай да минава та да се успокойш ;)
 Аз не пиша често,но за момента съм в застой,иначе всеки ден си ви прочитам и нямам търпение някой да се похвали та да откриеме подобаващо 2010г.
 Лек и спокоен последен почивен ден.

Е да бе къде го дават тъй само да четеш а,ние тука какво от скука ли да си умрем.Никакви такива ,искам те тук за кафенце,купонче,ала бала.При мен да няма развитие я,ама на всеки ден си пия каЙвето тука,тъй чеееееееееее тук при нас душата :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Здравейте и от снежния балкан! Да пийна от хубавото кафенце на Стерче - как ги майсториш такива ароматни и вкусни- нямам представа!От Новогодишната баница на мъжа ми се падна че няма да спи през нощта, а бебе ще друса!Така му се пада - аз ще си спинкам сигурно в това време! От утре старата песен с нов глас - как ще свикна незнам - 10 почивни дни - ставане около обяд - трудно ще е!Стискам палчета на Вив  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Бебетата наистина тази година ще са много - там където работя се очакват около 12 - ще се навъртам около тях!Двамата колеги на мъжа ми също очакват бебета - абе пълно с бебета около мен! Лек и спокоен почивен ден момичета!
*
Здравейте момичета! Имам едно малко въпросче към вас - кога смятате че е редно да се започне с изследвания... имам предвид хормони, спермограма и т.н....Знам че при всеки е индивидуално, но нали е време за равносметки за изминалата година.Ние правим опити от  8 месеца...и за сега не се получава.Ходих на обикновен преглед според който всичко е ок и засега е това...Моля за вашето мнение - ако мястото не е в тази тема моля да ме извините. Ше се радвам да чуя вашето мнение  :wink:
*
Зависи на колко години сте :) Ние тръгнахме по изследвания след една година неуспешни опити, но пък сме над 30.