0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте мили момичета!
Честита Нова Година на всички!
Нека 2010 г да бъде по- плодовита и по-ведра  и по-успешна от 2009 г !
Пожелавам на всички вас поне по едно бебче !
Снощи милия ми направи вечерта незабравима бях много щастлива (направихме 7 г от както сме заедно)
Но  Новата 2010 г започна с червени гости още днес ме нападна оная с метлата ,но каквото е това е !
Приятна почивка на всички!
Обичам ви !
[/url]
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Честита Нова Година на всички :) За мен годината започна добре - с лелка но с много добри резултати от изследванията и така с нови сили :) пожелавам ви много здраве преди всичко,щастие и много късмет :) Другото само ще си дойде :) мнго успехи на всички очакващи +++ резултат :) и равносметката е че за 2010 всички сме кандидат-мами :) целувки
*
Честита Нова Година!
Нека бъдем здрави, усмихнати и изпълнени с любов и мечти,
а домовете ни - с детски смях!
Целувам Ви всички  :balk_21:

Vivi, Новата година е започнала с нов цикъл - какво по-хубаво от това  :balk_602: Успех!

Мони, пет дни са много време. Трябва да си по-търпелива  :hug2:
П.П. графиката ти малко ме смущава с тези 5 ову. Прочети това: http://calendar.zachatie.org/work/HelpHowCalendar




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Честита ни Нова година, вчера не можах да пиша, но вие знаете, че мислено бях с вас, с всяка от нас, дори и тези които не пишат напоследък! :bighug: :bighug: :bighug:
Ето ви едно кафенце поднесено с любов!



Както се разказва в клипчето на Дени - Никога не спирай да вярваш! :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
« Последна редакция: Януари 02, 2010, 07:46:11 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Благодаря за кафенцто Стерче! Веднага му се хвърлям,защото едвам гледам.А трябва да ходя на работа.
Момичета при мен този цикъл се очертава ановулаторен,а толкова се ядосвах че не бяхме много активни с мъжо.Но това е-не е писано.
Хайде лек и хубав ден ви желая.
  <br />
*
Добро утро, милички!
Честита Нова Година! Дано тази година да ни донесе така желаните бебчета!  :D
Стерче, Благодарности за прекрасното, както винаги кафенце!
Веднага се присъединявам към компанииката!  :D
На мен от баницата ми се падна смехът, а на мама - бебе в дома  :D
Дано!
Прегръщам ви всички :bighug: :bighug: :bighug:
Лек и усмихнат ден
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро и от мен.Мерси за кафенцето.Аз бачкам днес,но толкова работа има,че на обяд вероятно вече ще съм си в къщи.Лек ден ви желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Здравейте и от мен!
Стерче,и аз благодаря за чудното кафенце. :heartbeat:
На посетените от вещицата-силни прегръдки,дано й е за последно това идване. :bighug:
На останалите Очакващи-много стиснати палчета. :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
Хубава събота на всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Привет,момичета,
Стерчи, мерси за кафенцето, миличка, точно от това имам нужда  :)
Виви, честита ви годишнина и тази година да станете мама и тати  :D !!! Иначе съжалявам че лелката те е наветила  :? , ама дано е за последно  :wink:

Честит имен ден на Огнян-овците и Силве-тата  :wink: !!!

Мони, ти тестове за ову правиш ли?

*
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА !

Дано тази година е по-полодотворна от миналата и ни донесе така чаканите подаръчета :wink:Много здраве,късмет и приказни моменти ви пожелавам момичета :D

Сега се присъединявам към компанията за кафенце/мерси Стерче/ и след това бегом да правя зелето,че тази година стана много рано от тези температури :lol:

Весел и прекрасен ден мацки!

*
Здравейте ,дами!Правя тестове Надеж ,но често пропускам да отбелязвам в календара.Тази година ще съм по-прилежна.Най странното ми беше ,че чак на последния тест 5-и двете черти са много ярки,а иначе са бледи.Хм дано не бъркам нещо ама .......Оливия благодаря за линка , чела  съм го разбира се .Мисля,че е време да си измервам и температурата   :ask: Кафенцето е вълшебно :flower:

Честита Нова Година, момичета-кокичета!
Нека бъде изпълнена с много здраве, късмет, щастие и детски смях в дома на всяка една от нас. Прегръщам ви всичките!  :cuddle:
*
Здравейте милички !
Днес си поспахме добре!
Аз съм втресена вече страх ме сковава
 - планувам сега до 11.01 да направим лапарото вторник сряда ще ходя при док да видим дали ще може този месец !
Боже дано са добри резултатите !
Много съм пъзлива момичета!
Ще имам нужда от вашите стиснати палчета !
Айде за сега това е  лек ден !
[/url]
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Честита нова 2010 година!

Нека тази година е по-хубава от предишната и да донесе на всички ни живи и здрави бебчета!


07.10.2009
Виви, всичко ще е наред, миличка, ще видиш, няма от какво да те е страх - доколкото знам няма пострадали след лапаро  :wink: :lol:!!  А за палците то е ясно - стискаме до второ нареждане  :lol:  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

*
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Ето и моите палчета!

*
Здравейти милички!!!!
Честита нова 2010!!!Пожелавам на вас и семействата ви най-вече здраве, търпение,
разбирателство,късмет,сълзи но само от радост
и най-вече всичките ви желания да се сбъднат!!!
Много ви гушкам и целувам!
Успешна Нова 2010!!!!
« Последна редакция: Януари 03, 2010, 16:25:55 pm от radosttinka »
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Да сте живи и здрави и скоро всяка от вас да сбъдне своята най-голяма мечта!!!

 :bighug:

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро милички - за раннобудничките :wink:



Вив - много стиснати палчета, не се притеснявай, то лапарато е плюс, поне след него ще си сигурна дали всичко си е наред, а то ще , ще видиш. :bighug: :crossfingers:
Крайно време е някой да се похвали с плюсче! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
При мене е много страннен тоя месец, вече 5 ден почти съм с ниска температура, а очаквах вече да се вдига, никога не съм имала толкова късна О. , но може и да е заради предния месец, или просто цикълът ми да е без О. тоя месец.
Лек и приятен почивен ден момичета! :balk_5: :balk_5: :balk_5:

П.п Дано Радост да не ми се кара, ама не мога да не сложа едно черно коте за късмет!

« Последна редакция: Януари 03, 2010, 09:05:33 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Стерчи,пак ме изпреварила,мерси за кафенцето,пийвам го и се мятам да шетам.
Стерчи,направи и днес един тест за О,вероятно ще е късно ову,но според мен ще да е скоро,в смисъл днес,утре.Препишкай едно тестче и се мятайте.
На всички желая приятна почивка,че утре с нови сили пак на бач.Празниците свършиха и пак мятаме работата.За това днес всички на топличко в къщи,във Варна е студеничко не е за излизане,гушкайте се и почивайте.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"