0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Един поздрав за всички мои скъпи приятелки тук: http://misli.hit.bg/dontever.html
Прекрасно е Дени,благодаря ти :balk_21:Желая ти много щастие през новата година!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
На всички - весело посрещане на Новата година,нека тя ви донесе всичко което Старата година пропусна :D!Нека се поучим от старите грешки и да се поправим през новите мигове!Нека живеем през новата година,а не със старите разочарования!Нека направим всичко което пропуснахме през изминалите 365 дни и да казваме по едно "Обичам те" повече и по-често!
Весела Нова Година,момичета
:green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Един поздрав за всички мои скъпи приятелки тук: http://misli.hit.bg/dontever.html
Прекрасно е Дени,благодаря ти :balk_21:
И аз благодаря! :kiss:
В навечерието сме на Новата Година, която, предполагам, всички очакваме с нетърпение. :D

Нека Новата 2010 Година да бъде най-вълшебната година за всички нас!!!

Да ви напомня,че точно сега е най-подходящият момент да се освободите от всичко старо и ненужно,за да дадете път на новото и по-хубавото в живота си,което е на път! :D
НАЗДРАВЕ!
И не забравяйте точно в 00:00 часа да кажете на любимия човек до вас,че го обичате. :heartbeat:


ПП:Фибо,мерси много за вирусчетата. :flower:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Хайде най-накрая и аз успях за 2 мин да седна да ви пожелая весело посрещане на новата година и всичко което си пожелаете да успеете да го постигнете през нея.
Наздраве и за много години!
  <br />
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Честито!
Спечелихте си чисто Нова Година!
Тази е модел 2010!
Гаранцията е 12 месеца!
Карайте си я със здраве!
За много години!
За много години момичета :) Да сме живи и здрави, да се сбъднат всички желания и да има много усмивки на лицата ни :)
Наздраве!
[/url][/url]
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Честита Ви Нова Година! Да сте живи и здрави,весели и щастливи!
Лек ден!
  <br />
*
Весела и щастлива нова година!
Бъдете живи, здрави
и много щастливи!
На всички мами,които очакват своите рожби през 2010 година,пожелавам леко раждане,здрави бебенца и много уют и топлина в семействата им.
А на останалите мами,които очакват да забременеят скоро, желая щъркелът всеки момент да ги споходи и дари в края на 2010 година също с така чаканото бебче!


ПП:Падна ми се ей този късмет :)

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
За много години,момичета!
В утрото на новата година,с блясъка на идващите дни,
нека радостта не ви отмине,
с щастие и обеч ви дари!
От цялото си сърце пожелавам на всички вас,най-добрите ми приятелки и най-прекрасните хора които познавам,макар по-вечето не лично,2010год.да донесе всичко онова,което старата не успя.
« Последна редакция: Януари 01, 2010, 11:05:33 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    tanq75

  • *
  • 10
  • това което не ни убива ни прави по силни
Честита Нова Година да сте живи и здрави всички много щастливи и обичани
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Честита Година!
Изпращаме старата година, с надежда в новата надничаме, дано е цветна, като пролетна градина, дано с успеха под ръка да тичаме!

Честита да е Новата година, щастливи да са в нея всички дни! От старата година, що отмина,Ти само хубавото запомни!
*
за много години приятелки мои!!!
бъдете здрави,щастливи и много обичани,нека през новата 2010г.се сбъднат най-съкровенните ви желания,нека всичко лошо остане в старата година а в новата само щастливи моменти!!! :bighug:
[/url]
*
Честита Нова Година !Много здраве,много късмет и любов.Да ни се сбъднат всички мечти и в очите да има само от радост сълзи! :cheerleader:
ПП Днес се разписах с един :bfn: Ми нямах търпение до 5 иииииии  osi_7

Да ние е честита новата година!!! На всички пожелавам много щастливи мигове и много положителни тестчета   :D :D :D

Честит имен ден на всички празнуващи! Да ви е живо и здраво името  :D !!!

Мони, е ти пък много бързаш - 5 дни по-рано  :wink:, има надежда няма да се отчайваш  :D

За много години милички,нека тази година е годината на всички желаещи рожбички,и тя да ги дари с такива.
 На ме ми се падна веднъж късмет "Близначета",после от на кенар салатите ни се падна "Бебе" и "Бизнес"
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Честита и Щастлива Нова 2010 година! Желая на Вас и Вашите семейства много здраве, много любов и разбирателство, много пари и успехи! И,разбира се , не на последно място поне по едно бебенце да плаче във всеки дом!  :balk_5:Всеки ден ви чета, но понеже нямам нищо интересно за разказване не пиша!
*
Здравейте мили момичета ,Честира ви Нова 2010 година .Нека през цялат агодина има само здраве,радост ,късмет и много збъднати мечти. :bighug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Честита Нова Година бъдете здрави, весели и много щастливи!Нека тази година ни дари с така мечтаните бебчета!
*
ЧЕСТИТА НОВА 2010 ГОДИНА!

Мили момичета, бъдете здрави и много щастливи, нека 2010 е годината на сбъднатите желания! :bighug:
*
Надеж,благодаря за куража! :bighug: :bighug: :bighug: