0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #40 -: Декември 21, 2009, 21:32:53 pm »
Здравейте момичета,направо каталясах и смятам след малко да се предам на съня.Моя мъж утре е рожденник и си помогнах с туй онуй от тая вечер ,е остана и за утре ама съм доволна от себе си ,отхвърлих доста задачки.
Анмарче,съжалявам мила,знам как се чувстваш,поплачи си олеква и после горе главата и пълен напред,2010 год.щъркеловата банда вече ще сме бъдещи майки.Лека вечер.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-2
« Отговор #41 -: Декември 22, 2009, 07:39:39 am »
Добро утро, поспаланки!
Ето, че дойде и моят ред за кафенце:  Заповядайте има за всекиго по нещо! :D

ПП: Маринка, да ти е жив и здрав рожденника!
« Последна редакция: Декември 22, 2009, 07:45:28 am от petqst »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #42 -: Декември 22, 2009, 07:45:10 am »
Добро утро и от мен.Петя ,мерси за кафенцето.Радостинче,не ми се карай душата,ще черпя по една тортичка само,че съкровището ми днес чукна 38г.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #43 -: Декември 22, 2009, 07:45:47 am »
Добро утро!
Петя мерси за кафенцето и закуската!
Маринка честит ти рожденник !
Да е жив и здрав и дано на следващия му Рожден ден сте трима или четирима ,дано!
Лека работа на всички!
[/url]
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #44 -: Декември 22, 2009, 07:47:17 am »
Пете - супер масичка и супер кафенце, веднага си пийвам с удоволствие.
Маринка - Честит ти рожденик, дано каквото си пожелае днеска се сбъдне. Супер тортичка, няма да откажа едно парченце, докато има още. :wink: :D
Анмарче - силна причтелска прегръдка и от мене!
Женичка - дано миличка се е получило!
Аз няма да се оплаквам, но все още ми е много, много тъжно.
Лек ден милички! И на чакащите и ловуващите само успех!
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-2
« Отговор #45 -: Декември 22, 2009, 08:01:31 am »
Маринка, тортичката е супер! Благодаря!
Дано до година да празнувате поне трима! :D
Стерче, Анмарче, а бе на всички мнооооооого - :bighug: :balk_21:
*
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-2
« Отговор #46 -: Декември 22, 2009, 09:12:33 am »
Добро утро
Маринка да ти е жив и здрав рожденика и да не забрави да си пожелае нещо докато духа свещичките  :crossfingers:
Стерче, Анмарче  :bighug:
Ами аз си чакам М, теста отново е  :bfn: и незнам какво става. Миналата година, само че януари ей така се биши получило и ми закъсня с 10 дена и тест след тест бяха отрицателни. Иначе цикъла си ми е редовен между 28 и 30-тия ден си е там, по принцип 29, но сега  osi_12
Офффффф незнам какво да мисля, и с тоя термометър дето не беше наред след овуто нищо немога да засега и наистина реално незнам кога е била ову, поне да знам да се надявам ли или не????
Лек ден милички,
Вики чакаме положителни резултати....
*
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #47 -: Декември 22, 2009, 09:14:07 am »
хей милички здравейте нали не сте ме забравили :)
искам първо да честитя на новите ни бременелчици и да се пазите многао ей
а на останалите да пожелая най-страхотният коледен подарък нека скоро всички видим :bfp:
Маринка нека тие живо и здраво мъжлето и догодина ТАТКО да го направиш!я да си взема от тортата че аз докъто пиша вие ще я опапате :D
Петя благодаря и на теб за кафенцето
иначе около нас какво да ви кажа нищо ново в момента си почива ме от всичко пък дай боже дядо коледа ни изненада всички ни с по едно щъркелче :crossfingers:
 :bighug:
приятен ден и да знаете че ви обичкам всички
[/url]
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #48 -: Декември 22, 2009, 09:16:02 am »
Добро утро!Честит рожденник на Маринка - да ти е жив и здрав и много да те обича!И кафенцето и тортичката изглеждат супер! Аз съм настинала и нещо ми се объркаха БТ и тест - две хубави чертички видях два пъти, дали е възможно или аз кукам - не знам!Както и да е, ще слагаме  сърчица пък каквото стане!Успешен ден милички!
*
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #49 -: Декември 22, 2009, 09:57:46 am »
Добро утро мацки :D
Пете,мерси за кафенцето и лакомствата които си сложила,хапвам от всичко :D
Марина,честит ти рожденник :happy_birthday_1:Да ти е жив и здрав и догодина да празнувате най-малко трима :D
Жени,в теб ми е надеждата миличка :wink:Не ни разочаровай и ти, продължавай с тестчетата,че като ти гледам БТ май е станала работата :lol:
Раче,и аз много често съм виждала в два последователни дни положителни тестчета,но си избирам този,който е най-наситен/ако се сещаш какво имам предвид :wink:/Тъй че споко,гонка на яйцето до дупка и после да се похвалиш.Успех :D
Берче :hug2:не сме те забравили душко :D
Днес и аз очаквам гадната вещица да долети с метлата :xама още я няма и дано се замотае нейде по трасето за около 9м. :lol: :lol:няма да е зле :lol: :lol:

ВЕСЕЛ И ПРЕКРАСЕН ДЕН МОМИЧЕТА!


Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #50 -: Декември 22, 2009, 10:29:14 am »
 Привет и от мен! Анмарче ,прегръщам те и аз и съжалявам! Маринка,да ти е жива и здрава половинката и догодина ви пожелавам ,нов член в семейството,до неговия рожден ден за подарък да е татко! Днес ми е снимката и се надявам на добри резултати  :wink: . Лек ден на всички ви!  Не можах да честитя на Радостинка за успеха ,да си здрава и да искараш най-хубавите 9 месеца ,миличка!
« Последна редакция: Декември 22, 2009, 10:53:38 am от Liubomira* »
*
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #51 -: Декември 22, 2009, 11:19:51 am »
Привет щъркелчета!
Маринка, честит ти рожденик - жив и здрав и догодина щастлив татко!
Никид - това ще ми е 2ри цикъл след абразиото и със сигурност няма да е много нормален. Според календара на Зачатие, трябва да ми дойде на 24.12, така че чинно си чакам датата! Не че не се надявам и не се моля за чудо, но....все пак има време!
Лек мразовит ден на всички!
Днес ни е коледното парти и следобед се захващаме с кетъринга!!! :D
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #52 -: Декември 22, 2009, 11:20:53 am »
Добро утро и от мен!Мерси за кафенцето.Много е хубаво.
Маринка да ти е жив и здрав рожденника!Скоро да бъде татко на едно или две съкровища.Взимам си и аз от тортата веднага.
Лек ден момичета!
  <br />
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #53 -: Декември 22, 2009, 12:17:04 pm »
Добро утро момичета :)
Маринка, да ти е жив и здрав рожденика и догогина да сте трима :)
viki_vat, ей това ми липсва от работата най-много - да организирам партита по Коледа и да избирам менюто за кетъринга...Да разкажеш после как е минало партито :)
[/url][/url]
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #54 -: Декември 22, 2009, 12:57:54 pm »
Здравейте сладурки! :P
Маринка честит рожденник!Нека те дарява с много нежност и любов.Да ти е жив и здрав.И нека Коледата ви дари с най-желания подарък едно прекрасно същество :bori_023:
*
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #55 -: Декември 22, 2009, 14:11:27 pm »
Добър ден, дами!

Къде се изпокрихте днес? :) Явно пазарувате подаръци хехе! :) Аз лично това правих досега. В обедната почивка де - поудължих я мъничко :) За всички купих по нещо, и за мъжо също. Ама за него ми беше най-трудно!


А сега, на работа, да не оставям задачки за догодина :)

Много целувки от мен ис тискам палци на чакащите! :) Вики, за теб специални душата.  :pink_dust_1:


*
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #56 -: Декември 22, 2009, 16:46:56 pm »
Охооо, много пусто тука???
Берчеееее, поскри се малко, но дано да е за късмет!
Жени, с теб сме , мила! Стискаме палчетааа!
Джинка, дано да не те навестява гадината!
Любомира, как мина снимката?
Вики, и да си изкарате страхотно на партито!
А да знаете какви сладууури си имаме в албумчето, мале, мале - Да са живи и здрави!
Приятна вечер!
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #57 -: Декември 22, 2009, 16:52:42 pm »
Направо си е пустош! Явно всички се подготвят за Коледните празници! Утре последен /половин/ работен ден и хайдеееееее :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
*
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #58 -: Декември 22, 2009, 17:55:38 pm »
eхее не останаха подаръци по магазините  ornaico1 и аз от там се връщам - останах без крака..бях с едни високи токчета...и направо се претрепах  osi_16 osi_15 osi_16 но пък затова съм доволна - купих туй онуй.....
Вики ват - да пишеш как мина купонът  :band:
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Коледна седмична тема пълна с +++++++тестчета/21.12-27.12/
« Отговор #59 -: Декември 22, 2009, 20:49:50 pm »
Здравейте момичета и от мен, малко късничко но тези дни нямах време да пиша/май само вечер съм свободна/. Много се радвам за новата темичка. Маринка, честит ти рожденик - жив и здрав и догодина щастлив татко! Мислех, че ще има много положителни тестчета...но, много съжалявам момичета  :bighug: Аз мога да ви пожелая лека и спокойна вечер и приятни сънища момичета!  :sleeping:  /да си призная нямам търпение :balk_133: да видя дали към края на годината ще имам две чертички, но няма да се надявам много за да не ме боли пак много ако не стане/.  На всички чакащи успех милички!
« Последна редакция: Декември 22, 2009, 21:27:54 pm от sonyas »

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.