0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #160 -: Декември 29, 2009, 12:50:08 pm »
Благодаря ти,Джиджи!  :bighug:
И аз ти желая много положителни емоции в началото на финалната права и прекрасна среща около термин в по-щастливата 2010година!
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #161 -: Декември 29, 2009, 13:24:48 pm »
Тези първи ритничета са страхотно изживяване, аз усетих първите движения на бебчето още в 14 седмица ( защото ми е за втори път) и от 2 дена не бях усещала почти нищо и се притесних, но днес бях на ЖК и се успокоих, всичко си е ок, бебчето си мърда, ама явно не винаги мога да го усетя, колкото и да се съсредоточавам :D
Весело посрещане на новата година на всички tree2a :bighug: ornaico1
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #162 -: Декември 29, 2009, 14:23:19 pm »
И при мен беше така,в началото на бременността липсата на болка и разпъване,по ме стряскаше и замисляше дали всичко е наред :)
А сега фактът че бебчо е много кротък и едва побутва ме кара все да се залежава и притаявам,за да чакам реакция от негова страна.Напоследък усещам нещо като погалване или гъделичкане :D

*
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #163 -: Декември 29, 2009, 14:36:56 pm »
ето ме и мен отново не съм много постоянна защото имам много работа на последък но ви чета винаги когато имам малко време  относно болките на мен ми е трета бременност и до сега с предните две съм нямала никакви болки но сега имам и от разтягането и контракции на мен ми изписаха нош-па спазмалгон и биолектра(магнезии)разтворими но доки каза да не се притеснявам било нормално при някой бременни да си почивам повече  :ask: :ask: само незнам как при 3 ма мъже в къщата а и работата и приготвянето за празниците но когато мога почивам и това ми помага надявам се на всички мамчета да изкарат спокойни празници и лека бременност добре дошли и на новите   mc101 tree2a santa2
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #164 -: Декември 29, 2009, 18:53:41 pm »
Здравейте и от мен! Няколко дни бях без компютър, но вече съм тук и нямам търпение да ви се похваля: видях как бебка рита - коремчето ми се изду на съответното място и подскочи! Беше невероятно, а мъжа ми успя да види също!
Иначе у нас кипи строително-ремонтна дейност по детската стая и баня :), става хубаво.
Добре дошли на новите момичета! Кремкарамел, много се радвам да те видя в тази тема!
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #165 -: Декември 29, 2009, 20:29:34 pm »
harmony, ако знаеш от кога се моля да съм в темата... :D
Вчера се записах на ЖК. Пуснаха ми стандартните кръвни изследвания, видяхме пак точката, порастнала е. :D Още не мога да повярвам какво ми се случва.
Д-р Стаменов ми беше изписал неупоген за 10 дни, вчера се чухме да му продиктувам левкоцитите. Само каза чудесно и да го продължа до прегледа на 6-ти януари. Иначе се чувствам добре, отвреме навреме имам леки придърпвания и тежест долу ниско, кръста ме наболява по малко, но като ви чета разбирам че е нормално.
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #166 -: Декември 29, 2009, 23:26:12 pm »
harmony много се радвам, че си видяла коремче да се издува :) Аз още не съм и като мърда само се оглеждам за подутинка на коремчето, но...нямаааа :( Кога ли ще видя и аз? preggo
Kremkaramel къде се записа на ЖК? Моето доки ме записа чак 12 г.с., по-рано не поискаха :?
[/url][/url]
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #167 -: Декември 30, 2009, 10:00:30 am »
момичета не разбирам как така в 20 седмица още нямате коремчета, та аз съм още в 6-та и корема ми се е подул ужасно, или може би съм чула че в началото е така
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #168 -: Декември 30, 2009, 10:18:40 am »
май нещо не съм разбрала за коремчетата, искате да кажете че бебето рита, а аз разбрах че нямате още коремчета, но нищо така е като си новобранец в тази работа, на мен ми е първа бременност и тепърва разбирам какво трябва да се случи :)))
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #169 -: Декември 30, 2009, 11:27:18 am »
jasmin_veni, записах се в града, в който живея, за да ми дадат болничен( от вчера се водя, че лежа в отделението за 5 дни). Работата ми е свързана с вдигане на тежко и много движение, затова ще ползвам болничен докрая.
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #170 -: Декември 30, 2009, 11:57:10 am »
jasmin_veni, записах се в града, в който живея, за да ми дадат болничен( от вчера се водя, че лежа в отделението за 5 дни). Работата ми е свързана с вдигане на тежко и много движение, затова ще ползвам болничен докрая.

Точно така yahoo_33 ТЪкмо щях да те посъветвам да не се правиш на герой ако работиш нещо динамично :D
[/url][/url]
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #171 -: Декември 30, 2009, 15:36:49 pm »
Здравейте, момичета!
Тъй като напоследук нещо времето ми е кът, минавам само да ви пожелая весело посрещане на новата година и да ви пожелая тя да ви донесе много здрави бебчета, здраве, любов и сбъднати мечти. Дай Боже темата ни догодина да се пръсне по шевовете :)


*
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #172 -: Декември 30, 2009, 16:28:48 pm »
Здравейте!Как сте?Подготвяте празника сигурно :D
При мен нищо ново.Два-три дни пера и гладя бебешорски дрешки и цялия апартамент мирише на бебе и е толкова хубаво.
Желая на всички весело посрещане на новата година,тя е онази година в живота ни която няма да забравим никога понеже ще станем майки(как хубаво звучи,а? :)).
Желая през следващата година да има много момичета които да сбъднат тази си мечта!

Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #173 -: Декември 31, 2009, 12:23:01 pm »
hriska, благородно ти завиждам. Обожавам бебешорските неща. Вчера погушках бебочето на една приятелка, много е хубаво да мирише на бебе наистина :)
Аз след малко започвам да стягам празника. Успешни приготовления на всички момичета и весело посрещане на новогодишната нощ. Нека новата 2010 година ни донесе най-вече здраве и здрави бебочета около термин. Всичко останало все някак се постига.
И дано темата ни да стане гигантска от бременни момичета догодина :)
Весели празници!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #174 -: Декември 31, 2009, 12:24:15 pm »
Мили момичета весело посрещане на новата година ви желая и умната  8)
*
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #175 -: Декември 31, 2009, 13:14:15 pm »
Скарлет и ти скоро ще започнеш да се подготвяш :D Наистина е много хубавоооо!
Аз съм се захванала да глася за довечера,че ще сме си вкъщи и то самички.За пръв път :) но и за последен,за което благодаря на Господ!
Хайде да видим кое ще ни е първото бебче на 2010,коя мама ще открие годината :)
От мен едно голямо наздраве довечера! :balk_14: :bighug:

*
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #176 -: Декември 31, 2009, 14:22:50 pm »
Весело посрещане на Новата година,момичета!Пожелавам ви новата 2010 да ви донесе  пухкави и здрави бебета,щастие,късмет и ...нека благодарим за това,което вече имаме :kaos7:

Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #177 -: Декември 31, 2009, 17:56:38 pm »
Весело празнуване на всички!  tree2a
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #178 -: Декември 31, 2009, 18:37:05 pm »
Весело посрещане на Новата 2010 Година :) Да не забравите да си пожелаете нещо в полунощ :)
[/url][/url]
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #179 -: Декември 31, 2009, 21:33:00 pm »
Щастлива, честита, здрава и плодородна 2010!Здрави и бодри бебоци около термин и леко бременеене и нека тази тема да е най-обширната през следващата година!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.