0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Препоръчайте ми очен лекар в София
« -: Декември 16, 2009, 18:18:23 pm »
Моля ви препоръчайте ми очен лекар за консултация за раждане в София. Като дете имам операция на очите заради лениви очи- страбизъм, далекогледство и астегматизъм. Също ако знаете нещо по въпроса за раждане с тези заболявания, ще ви бъда много благодарна.
Re: Препоръчайте ми очен лекар в София
« Отговор #1 -: Декември 16, 2009, 21:31:50 pm »
За раждането ще трябва да го решите с твоя док, но с тези проблеми накланя към секцио. А относно очен лекар в София- доц. Андреев, клиника "Ден" на ул. "Росица", но не им помня номера. Има ги някъде из нет-а.

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
Re: Препоръчайте ми очен лекар в София
« Отговор #2 -: Декември 17, 2009, 18:08:00 pm »
много ти благодаря за отговора, но днес свърших работата с очния лекар в поликлиниката при личната лекарка. Според нея наистина клони към секцио и ми го препоръча, тъй като диоптрите ми заедно с астегматизма са почти 5 а 6 е горната граница, Също така и от гледна точка на операцията която имам и е не се знае как е правена преди повече от 20 години, ми препоръча да не рискувам. Ако все пак има някой с подобни проблеми, много ще се радвам ако сподели с мен.
Re: Препоръчайте ми очен лекар в София
« Отговор #3 -: Декември 17, 2009, 22:11:09 pm »
С очите проблеми нямам, но родих със секцио и те уверявам, че ако се наложи, не е толкова страшно.
Успех каквото и да решат лекарите ти!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.