0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравей те!
« -: Ноември 30, 2009, 15:20:56 pm »
Здравей те!След дълго четене на различни проблеми и мнения,реших да споделя и моето преживяване.Не знам дали моят проблем е точно за тук,но ще ме извините,ако съм объркала нещо.В края на 2004г забременях.Радостта беше огромна,но не за дълго,в началото на 2005 ми направиха кюретаж заради "Кухо яйце".след 8 месеца нуеспешни опити най-накрая се получи така желаната бременност.още в 7 г.с. се оказа,че имам леко отлепване на плодното сакче,но след лечение всичко се оправи.Износих сполучливо моето сладко момченце и ето,вече сме на три годинки,преди три месеца с моя съпруг решихме да правим опити за второ бебче и ето,че малко след това се появиха двете чертички.Щастието беше велико,но отново не за дълго.Преди два дена ми направиха кюретаж,отново кухо яйце.невярвах,че може да се случи отново,но така е било писано.въпросът ми е ,какви изследвания са необходими да се направят сега,за да не се получи и следващия път това.Не ми се иска да го преживявам отново.благодаря ви предварително за отговорите
Re: здравей те!
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2009, 15:30:33 pm »
Прочети тази статия тук:http://www.zachatie.org/index.php?Itemid=37&id=766&option=com_content&task=view
Дано да ти се изяснят някой неща.Успех!
Re: здравей те!
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2009, 16:21:18 pm »
Благодаря за бързия отговор.