0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Питаш ли го Шефа по-предния път  :lol: беше сам с 16 кокошки!!!

Горда съм да съобщя,че този път никой не се преби/падна/събори закачалката!

*
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Срещата беше супер. :)
Извинявам се само, че аз не бях особено в кондиция. :(
*
Беше ми много приятно да се запозная с вас момичета, а и си изкарах страхотно. :D
me4kata, въх, въх,  на връщане обърках пътя  :lol:, ама нали  вече съм наполовин  софиянка, запазих хладнокръвие и стигнах до целта 8) :wink:
*
Айтоското Миме не ме познаваше и като се появих и тъкмо коментираме, че не съм паднала и тя-ооо, щом се говори за падане, това значи е Мимка  :lol: :lol: :lol:

Срещата беше супер. :)
Извинявам се само, че аз не бях особено в кондиция. :(


Бааа, че не те усетих аз по-рано.....
Както ти казах-всичко ще се нареди! Малко време ти трябва да си вдигнеш носа сега, после разумните решения сами ще изплуват!  :hug2:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!

Срещата беше супер. :)
Извинявам се само, че аз не бях особено в кондиция. :(


Бааа, че не те усетих аз по-рано.....
Както ти казах-всичко ще се нареди! Малко време ти трябва да си вдигнеш носа сега, после разумните решения сами ще изплуват!  :hug2:


Гуш   :balk_21:
Натали, Мимка ти е казала вече - всичко ще се нареди. Знаеш вече какво трябва да правиш, ще се отърсиш до един-два дни и ще видиш как даже ще се нахъсаш още повече  :wink:. И на следващата среща те чакаме с една голяма усмивка  :D.

Много хубаво беше снощи. Радвам се, че имаше и нови за мен хора, с които се запознахме на живо. Друго си е като познаваш хората, с които всеки ден си пишеш  :).

Меци, ами аз като разбрах от Мечо до къде трябва да стигнеш и ми се стори бая трудно. Самата аз бих се объркала. Важното е, че си се справила  :D
Беше ми много приятно, момичета, вчера! Радвам се, че се запознах с вас. Че и лесно и бързо се прибрах благодарение на NATALY*
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Супер беше!  :D
Де да можеше по-честичко да се виждаме  :wink:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Вашето желание е закон за мен-на 10ти е работната дата за декемврийската срещичка. Скоро ще пусна темата ;)
*
Вашето желание е закон за мен-на 10ти е работната дата за декемврийската срещичка. Скоро ще пусна темата ;)

Ей на това му се вика "харно момиче"  :balk_21:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Беше ми много приятно, момичета, вчера! Радвам се, че се запознах с вас. Че и лесно и бързо се прибрах благодарение на NATALY*
Нали сме за това, мила, не се притеснявай.