0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Момичета, пускам темата, за да не спамим в другата и да се разберем кога и къде ще се видим.
Очаквам предложения :D
« Последна редакция: Ноември 20, 2009, 20:17:39 pm от StefiZ »
*
Re: Среща в София-уж за медальони :)
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2009, 18:38:47 pm »
Така,тъй като Мимка ме назначи за временен организационен секретар  :lol: :lol: :lol: предлагам да е във вторник 24.11. пак в Кривото на СУ от 19.30ч
Тъкмо ще съберем и парите за медальоните,ако не сте ги превели по банков път  :wink:
Дайте да се разберем до неделя кой ще присъства ,за да мога да направя резервация в понеделник.
Re: Среща в София-уж за медальони :)
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2009, 18:40:47 pm »
Може пак Кривото, ама не това към Университета а това на Дондуков.
Или някой от Дон Доматите в центъра или Уго?
Ама в Уго последния път музиката беше много силна и не можехме да се чуваме, сега не знам как е.
[/url][/url]
*
Re: Среща в София-уж за медальони :)
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2009, 18:46:24 pm »
Все си мисля,че не повечето ще им е удобно на СУ.Нямаме време да се организираме за друго място,а пък следващият път ще посетим друго заведение когато титуларът Мимка се завърне.
*
Re: Среща в София-уж за медальони :)
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2009, 18:49:39 pm »
Титулярът Мимка е на линия, просто имам малко лични проблеми сега, но ще направя всичко възможно да се класирам за тази срещичка (надявам се да не пречи, че не съм си поръчала медальон...). А декемврийската си я поемам аз :)
(мен и двете Кривотии са ми наблизо и ме устройват, но мисля, че това до СУ е по-удобно за другите заради метрото...
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Среща в София-уж за медальони :)
« Отговор #5 -: Ноември 20, 2009, 18:53:02 pm »
Аз вероятно няма да дойда, но ще гледам да пратя парите по Анмар ако идва.
*
Re: Среща в София-уж за медальони :)
« Отговор #6 -: Ноември 20, 2009, 19:09:58 pm »
Ама те много хубави са станали тези медальони :oops: Аз не си поръчах...малко късно видях темата, има ли вариант да има някой изостанал да си взема? :( Иначе за срещата се надявам, че ще успея да дойда, стига съпруга ми да не обикаля някъде из страната! :D
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Среща в София-уж за медальони :)
« Отговор #7 -: Ноември 20, 2009, 19:24:30 pm »
бройте ме и мен ,дано този път няма неприятни изнедади при мен.
Нуну,не си изпуснала нищо,тепърва заявяваме бройките в тема в подфорума за сдружението.
<br />
Re: Среща в София-уж за медальони :)
« Отговор #8 -: Ноември 20, 2009, 19:34:47 pm »
Аз съм на линия във вторник  :D
*
Re: Среща в София-уж за медальони :)
« Отговор #9 -: Ноември 20, 2009, 19:51:58 pm »
Нуну,срокът за първата поръчка е до 30.11.09.

Значи до тук сме Мимка,Натали,Зори,Аз,Рокси,Нуну,Жасмин Вени и мъжа и,Justi.

Натали,може ли да пишеш в заглавието на темата ,че срещата ще е от 19.30ч на 24.11. в Кривото на СУ?
« Последна редакция: Ноември 20, 2009, 21:16:42 pm от me4kata »
Аз за съжаление имам много стегната програма за другата седмица и вероятно няма да дойда на срещата. :( Но за следващата ще гледам да съм на линия.
Мен ме бройте за двама, че ще сме двамата с мъжа :)
[/url][/url]
*
много ми се идваше на срещата,но точно във вторник няма да мога, затова ще преведа парите, а пък следващия път се надявам да се включа и аз :)
*
Видях темата и се поправих, поръчах си и медальон :oops: Мъжът ми е в София и съм на линия във вторниииииииииииик :lol:
*
Там съм!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Момичета, а ще има ли на кой да дедем пари за "Коледно желание" на срещата?
*
И мен този въпрос ме вълнува. Ако е така, ще натисна да дойда на срещата, дори и да ми е трудновъзможно...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Момичета, а ще има ли на кой да дедем пари за "Коледно желание" на срещата?

Стефи,ще се постарае да дойде,а ако не успее се разбрахме аз да ги взема на съхранение като опиша всичко и после да и ги предам.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
супер и аз щях да питам същото,раздвам се,че ще може да дадем всичко направо на срещата.
<br />
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Момичета, а ще има ли на кой да дедем пари за "Коледно желание" на срещата?

Стефи,ще се постарае да дойде,а ако не успее се разбрахме аз да ги взема на съхранение като опиша всичко и после да и ги предам.
Ех, какво щяхме да правим без теб  :wink:
Това е добре, така няма да се налага да се занимавам с банки :?