0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

трансфер на 4ти ден
« -: Ноември 17, 2009, 14:03:57 pm »
Честа практика ли е да се връщат ембриони на 4ти ден от пункцията (без да се брои деня на пункцията). Не намерих много информация по този въпрос - чета за трансфер на 3ти и 5ти ден, но на 4ти ...  osi_10
Какви са шансовете ми? Имам само 1 ембрион - дали не правят това само и само да ми приберат паричките за опита ?
*
Re: трансфер на 4ти ден
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2009, 15:46:20 pm »
В коя клиника е това?
Re: трансфер на 4ти ден
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2009, 15:58:22 pm »
"Малинов", д-р Стаменов
днес, 3ти ден, ембриона е разделен на 8 (доколкото разбрах - на толкова и трябва да бъде)
Re: трансфер на 4ти ден
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2009, 16:01:43 pm »
4ти ден от пункцията (без да се брои деня на пункцията). Не намерих много информация по този въпрос - чета за трансфер на 3ти и 5ти ден, но на 4ти ...  osi_10
Моя трансфер беше на 3-и ден като броя деня на пункцията.... т.е. по тази логика твоя ще е на 5 ден. :wink:. и аз бях в същата клиника.
Имам само 1 ембрион - дали не правят това само и само да ми приберат паричките за опита ?
Отхвърли го като вариант.
*
Re: трансфер на 4ти ден
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2009, 16:57:08 pm »
Денят на пункцията се брои за нулев.
Кате, довери се на докторите. Мисли позитивно. Ти си направила, каквото зависи от теб. Другото е божа работа.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: трансфер на 4ти ден
« Отговор #5 -: Ноември 17, 2009, 17:20:25 pm »
За доверието ми - имат го! Направо ги боготворя лекарите в клиниката! Проблема е, че паричките са ни кът вече - 3ти опит ни е това :( Да не говорим за това колко сме съсипани емоционално - всеки път надежди, и всеки път падаме от високо, и боли
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: трансфер на 4ти ден
« Отговор #6 -: Ноември 18, 2009, 12:51:44 pm »
Аз съм имала ЕТ та 4-ти ден, наложи се поради невъжможност (физически) за ЕТ на 3 ден. Случва се, чела съм статии и за този подход, по-скоро е търсене на „верния път“.
Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: трансфер на 4ти ден
« Отговор #7 -: Ноември 18, 2009, 13:16:05 pm »
Успех и Вярвай в положителния изход!А това че си мислиш че искат да ти приберат паричките за опита направо не мога да го повярвам.В тази клиника това не се случва!
Убедена съм в това пациент съм им от 3 години.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: трансфер на 4ти ден
« Отговор #8 -: Ноември 18, 2009, 13:24:57 pm »
Честа практика ли е да се връщат ембриони на 4ти ден от пункцията (без да се брои деня на пункцията). Не намерих много информация по този въпрос - чета за трансфер на 3ти и 5ти ден, но на 4ти ...  osi_10
Какви са шансовете ми?

А правехте ли преди това поставяне на лекарство или т.н. лепило? Много често док. преценя да остави действието на лекарството по-дълго време в мат. лигавица преди ЕТ.



Имам само 1 ембрион - дали не правят това само и само да ми приберат паричките за опита ?
Това притеснение категорично си го избий от главата! Не го мисли и да не те притеснява, защото такъв " филм " не съществува. Мочичетата, които са по-отдавнашни пациенти на клиниката знаят какво имам предвид, поради това съм толкова категорична.

Втората възможна причина според мен е да се убедят в качестото на ембриона.  :idea:



« Последна редакция: Ноември 18, 2009, 14:05:48 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    ancela77

  • *
  • 30
  • поискай щети се даде
Re: трансфер на 4ти ден
« Отговор #9 -: Ноември 19, 2009, 18:41:08 pm »
Moмичета може ли да ви задам един въпрос относно за трансфер на ембрионите.Искам да знам доктора ли преценява колко ембриона да ти връща или пожелание на пациента.благодаря ви предварително
*
Re: трансфер на 4ти ден
« Отговор #10 -: Ноември 19, 2009, 19:59:10 pm »
При мен док реши.
Re: трансфер на 4ти ден
« Отговор #11 -: Ноември 19, 2009, 20:58:02 pm »
По скоро е по преценка на доктора според случая, според качеството на ембрионите и т.н.  :D
*
Re: трансфер на 4ти ден
« Отговор #12 -: Ноември 20, 2009, 22:23:33 pm »
При мен док реши.
Докторът преценява в зависимост от конкретния случай - качество не ембрионите, на кой ден се връщат, възраст на пациентката, брой предходни неуспешни процедури и т.н и т.н.
Успех!
*

    ancela77

  • *
  • 30
  • поискай щети се даде
Re: трансфер на 4ти ден
« Отговор #13 -: Ноември 21, 2009, 08:48:26 am »
Момичета благодаря ви.Успех на всички ви