0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #360 -: Февруари 08, 2010, 16:36:57 pm »
Душе, микробиологията и цитонамазката си влизат в цената на процедурата. Ще ти ги направят преди да започнете.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #361 -: Февруари 08, 2010, 16:40:04 pm »
Ако опита е по фонда не влизат.
Душе май време не остава ти стартираш! Леле, желая ти мнооооооого успех!
 :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #362 -: Февруари 08, 2010, 16:41:14 pm »
душе ,аз  бях чела някъде из темите ,когато коментирахме срока  на валидност на изследванията ,че д-ра пуска цитонамазка на 6 месеца ,но няма значение -щом скоро не си -пускай!

severina , сигурна ли си -аз не мисля, че влизат в цената ,ама   може  да не съм разбрала  досега   :oops:
/сега за замразения ЕТ  ,пусках микробиология в  моя град ,а за опита от есента -в клиниката ,ама вече не помня  какво съм плащала /.


Аз днес малко пресрочих часа за следобедния естрофем и утогестан ,ама едва ли е  голям проблем .
7 ден от ЕТ   -преди предполагам от стимулацията  гъдрите ми все  бяха много напрегнати  и чуствителни , а сега след ЕТ на снежковци ,нямам даже и такива усещания  :(  . Гони ме апетит за  сладко- шоколад ,ама то това май не е само сега :lol:
« Последна редакция: Февруари 08, 2010, 16:45:20 pm от nimika »


*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #363 -: Февруари 08, 2010, 17:02:21 pm »
Момичета, отново благодаря!  :lol: Милето -  :hug2:! Опитът ми ще бъде по фонда и живот и здраве ще е през март или април. Аз до сега винаги така съм процедирала. На предния цикъл, преди процедурата си пускам изследванията - тук, при нас, по каса. Док нищо не ми е казвал до сега. Поглежда ги и ако е необходимо - пуска допълнителни. До колкото си спомням микробиология и цитономозка съм правила и при него и в моя град. Ще видим - има време още.
Момичета, чета ви и ви стискам палци на всички! Искам да напълните темата с положителни резултати! Аз ще правя последния си опит, независимо от резултата.
Нимика, много силно ти стискам палци! yahoo_17 :crossfingers: :bfp: :goodluck:

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #364 -: Февруари 08, 2010, 17:13:07 pm »
Мерси, Душе, това е много полезна информация. Не знаех, че Владимиров ще приеме изследвания от друго място - добра новина. Аз започвам стимулация при него през Април - може да обменяме опит. :)

Пожелавм ти това да ти бъде последният и успешният опит! :)


*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #365 -: Февруари 08, 2010, 19:00:32 pm »
Раши , приема   -просто трябва да  говориш  с него  ,когато назначава микробиология и вирусология  - и за двамата  може  да са от друго място,където ти е по -удобно.

du6ka ,благодаря -ще ти се връща  :bfp:


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #366 -: Февруари 08, 2010, 19:43:23 pm »
Душе,отсега стискам здраво палците! :D
Докторът приема изследвания и от друго място.Вирусологиите ги правихме в ХЕИ, безплатно,иначе са по около 80 лева.Аз не съм по Фонда и не съм плащала цитонамазката и микробиологията.
Желая успех на всички! :D
Душе,ако са минали повече от 2 месеца от разширената , доктора иска нова.Микробиологията на мъжа важи 1 месец,та ни се наложи да я повтаряме.Васерман ,хепатитите и сифилиса важат 2 месеца.
Правихме и ДНК фрагментация-180 лв.
« Последна редакция: Февруари 08, 2010, 19:47:30 pm от rumibumy »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #367 -: Февруари 08, 2010, 19:51:39 pm »
Че аз сега като не бях по фонда защо си заплатих и цитонамазката, и микробилогията?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #368 -: Февруари 08, 2010, 20:01:44 pm »
Искате да кажете, че цитонамазката и микробиологията си влизат в цената на процедурата. Така ли? И без друго тук е 3120 лв и се налага още от тук да се доплатят над 1000 лв. Момичета, не знам дали на всички док приема резултати от другаде. Имам предвид, ако сте нови пациенти и док още не ви познава добре, най-вероятно ще държи при него да се пуснат изследванията. Ние с мъжа ми сме стари пациенти на д-р Владимиров, още от 2000 година, до болка сме му познати, та мисля, че най-вероятно вече ме съжалява и ми прави компромиси.  :wink: :lol: Момичета, аз днес си взех направления, но те важат за цял месец. Ако сте сигурни, че вирусологията има срок само 2 месеца - да не бързам да ги пускам? Аз защо съм останала с убеждение, че 3 месеца е срока за тях, а 6 месеца за спермограмата?
Раши, ще ми бъде приятно да се запознаем и да си правим компания по време на опита, ако се случим там по едно и също време. Аз ще ходя още в началото на март, но тъй като най-вероятно ще правим Маркес, ще започна към 20-ти март и старта се очертава за 1-ви април. Ако не ми мине котка път. Благодаря ти за пожеланията! Стискам палци и на тебе!
Руми, не стискай още от сега! Ще ти се изхабят палците за най-важния момент! :lol: Желая ти и на тебе успех от цялото си сърце!
Северина, ти на какъв етап си? Стискам ти палци!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #369 -: Февруари 08, 2010, 21:00:38 pm »
Душе, и на теб, и на всички момичета в темата стискам много силно палци да успеете.
Аз съм на етап 38-ма г.с. след втори опит ИКСИ при д-р Владимиров  :D
Вирусологията си има давност 3 месеца (както е определено в наредбата за асистираната репродукция) и доктора си спазва стрикно тези срокове.
Нимика, така беше поне аз като правих процедура, но не съм сигурна дали след това не е настъпила промяна. Със сигурност обаче момичетата на регистратурата няма да ви откажат тази информация.
Успех още един път на всички!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #370 -: Февруари 08, 2010, 21:16:27 pm »
Душе, и на теб, и на всички момичета в темата стискам много силно палци да успеете.
Аз съм на етап 38-ма г.с. след втори опит ИКСИ при д-р Владимиров  :D
О, супер! Много се радвам! Дано да те последваме! Леко раждане!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #371 -: Февруари 08, 2010, 21:18:37 pm »
За вирусологията преди 20 дни ни каза 2 месеца и 2 за разширената.1 месец за микробиологията.Информацията е съвсем прясна.Аз тази седмица започвам стимулацията.
severina,леко раждане!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #372 -: Февруари 09, 2010, 08:24:37 am »
микробиологията и цитонамазката не влизат в цената на опита независимо дали си по фонда или не.Обикновено на регистратурата ти предлагат да не плащаш на момента, а после след приключване на опита.Така ,че те си се заплащат.Доктора признава ако му занесеш направени от друго място , при единя опит бях правила предния месец в моя град по здравна каса и той ми ги призна.
Успех на всички.


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #373 -: Февруари 09, 2010, 08:45:44 am »
микробиологията и цитонамазката не влизат в цената на опита независимо дали си по фонда или не.

Аз не бях по фонда и не съм плащала микробиология и цитонамазка, казаха ми, че влизат в цената на процедурата. Ако е по фонда се заплащат отделно.
rumibumy , du6ka, Раши силно ви стискам палци! Желая ви в най-скоро време положението на severina   :wink:
severina   благодаря за включването! Окуражаваш всички момичета!

 :goodluck: :bighug:

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #374 -: Февруари 09, 2010, 10:08:57 am »
Здравейте момичета, :bighug:


Как да убедя доктора, да не пия противозачатъчни преди процедурата. При мен се получава лош отговор и всякакви хапове ще разбутат хормоните ми излишно. Предстои ми второ икси при него. Иска ми се да започна веднага. При вас как е било, винаги ли ги има тези противозачатъчни.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #375 -: Февруари 09, 2010, 10:13:23 am »
При мен ги имаше, но въобще не съм била наясно как ще ми подействат. Сега и аз бих поискала да не ги пия.
Какво е неговото мнение по въпроса? Ако не задържаш фоликули по принцип не смятам, че ще е проблем да не ги пиеш. Ако задържиш фоликул най-много да ти отмени процедурата с 1м

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #376 -: Февруари 09, 2010, 10:18:42 am »
Mileto6, попитах го директно, може ли без противозачатъчни, той каза НЕ.
Не ми даде повече обяснения. Не знам как да го накарам, категоричен е. При няколкото прегледа каза, че няма задържани фоликули.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #377 -: Февруари 09, 2010, 10:25:16 am »
Mileto6, попитах го директно, може ли без противозачатъчни, той каза НЕ.
Не ми даде повече обяснения. Не знам как да го накарам, категоричен е. При няколкото прегледа каза, че няма задържани фоликули.

Някъде се разискваше точно това. Има момичета които на своя глава не пият противозачатъчни преди процедурата, точно поради същата причина.
При мен фсх преди процедурата беше 14. Следващия месец пих Марвелон, което не е желателно при такива нива на хормоните.
Момичета дайте мнение. :ask:

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #378 -: Февруари 09, 2010, 10:45:18 am »

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #379 -: Февруари 09, 2010, 10:56:36 am »
по въпроса за противозачатъчните мога да кажа само,че при първия опит не съм пила и определено отговорих на стимулацията много добре - 19 яйцеклетки ,17 оплодени.При сегашния опит , преди започването му пих Марвелон резултата 10 яйцеклетки оплодени само 3.
Но при всеки е различно.