0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Хей момичета днес сте много забавни !
Петеее то и твоето земетресение наближава !
Аз записвам в графика моето земетресение към понеделник или утре вечер ще се чуе  :D :D :D :D :D
Вики ват ще чуя песента като се прибера в къщи че още съм на работа и не мога да я пусна тука !
Нещо тъжно ще е щом плачеш ....
Айде до после
[/url]
Здравейте, днес наистина сте много забавни.
Честито на gbg123, дано всичко да е наред и накрая да се появи един здрав дребосък, който да ви радва много  :balk_47: :balk_46:
Между другото днес съм на доктор и направо нямам търпение да разбера дали всичко си е в реда на нещата.След като видях  :bfp: ми каза да продължа дуфастона и да започна no-spa и витарал, което ме навява на мисълта, че е нормално да ме боли корем, ама чак пък толкова... Доста ми е притеснено.
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
А аз започвам от начало.
Нов месец, нов късмет!
Тая мръсна гад ме изненада неподготвена - трябваше да НЕидва чак след 3 дни. :witch:
Лек ден и приятен уикенд, момичета!
Здравейте и от мен!! Едва сега се добрах до пс-то, мъжа ми го окупира в почивните дни :D първо ще прочета какво сте писали ... , че е много... :wink:
*
Честито на gbg123! Лека и безпроблемна, а накрая едно , а защо не и две гръмогласни бебочета! :D :D :D
Ей, Вив, то и аз запооооооочнах, че знае ли се???
Исеееее, маймуно такава, а аз се притесних, че ви лъжа и реших да не е така!  :D :D :D  Маринка, не с лошото, то е човешко!!!
Викии, стискам палчета , та тази гадина да дойде най-накрая, а и защо не и едно Чудо по Коледа???
Приятна вечер, аз ще тръгвам да празнувам празника, а и сме на РД.
А и не искам да усещам пак земетръси и за това ще си тропвам пак хорца!!! :D :D :D :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :bellydance: :bellydance: :bellydance: :music22: :music22: :music22:
*
На Петя и Искра ще им отпоря ушенцата за тези цигари. Точно с дръпване от време на време става белята и старата песен на нов глас. Стига пушене, ей!
Чоки, съжалявам за неканената, дано следващият месец провърви.
Дениса, много се радвам на коментарите ти тук и в други теми. Възхищавам се на куража и силата ти. Жена като теб няма как да не успее.
Криска се изгуби съвсем от хоризонта. От два дни не е подновявала и графиката си. Много се надявам да поднесе хубава новина тези дни.  :crossfingers: :crossfingers:
Наде, не бързай да отпращаш месеца така рано - нищо не се знае засега.
Вики, освен да изчакаш още малко... всичко, което зависи от теб, си го свършила.

На работещите и шетащите спорна работа. Аз днес възнамерявам да мързелувам в леглото, след сутрешното инсе в 9:30, на прясно спукан фоликул. :D Друг път след процедури шофирам, тичам на работа... сега ми е паднало да съм си у дома - рахат!

Приятна съботна вечер!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Привет кикиморки :)
Аз днес цял ден бях на вън. Даже си направих един автопортрет сред природата :)
Ето ме :)

Кефя ли ви ?  :lol:  :lol:  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Даже си направих един автопортрет сред природата :) Кефя ли ви?

Хубавица!  :D
*
Даже си направих един автопортрет сред природата :) Кефя ли ви?

Хубавица!  :D

Хубавица на квадрат  :lol:

Аз с такованетърпение чакам гадината и тази вечер ми зацапа леко. Утре ще ходя до клиниката да се пробвам. Убедена съм, че ще ме отложат ( за кой ли вече път  :() за края на януари, но съм длъжна да опитам  :wink:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Ани, дано не те отложат. Стискам палци да успеете да направите нов опит през декември.
*
Добро утро,сладурани!
Днес аз пътувам,затова кафето от мен.Да ви е сладко!



Хубав,усмихнат и ведър ден! :kiss:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
добро утро и от мен ?хей  мерси за кафето и сладките  с удоволствие се присъединявам към теб .Успешен ден  на всички
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,и аз да поспя до късно бе,ега ти кефа.Мамче,мерси мила за кафенцето,добре ми идва.Пък ако знаете как зверски съм гладна ,тоя път и от закуската няма да се откажа.
Момичета,при мен температурата упорито пада,оная гад вижте я как ме чакали да се включи и тя.
Гардже,ама мнага дабре си излязла бе,кефиш ме как не,`Убавица мамина.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро и от мен!
Мамче, мерси за кафенцето. Поне виртуално ще му се насладя с удоволствие.
Анмар, стискам палци за клиниката да не се налага отлагане!
Гадженце, чудна снимчица. :)
Цигу, стискам палци този път инсето да е успешно!

Аз да ви почерпя малко тортичка, че моята сестричка днес е рожденничка!

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Здравейте сладурки  :wink:
Ние с мъжа ми сме в София от 3 дена и за това не съм писала. Оная червена вещица се появи още в петък вечерта  :( и днес бях при моя доктор да видим дали има кисти и каква стимулация да продължавам.
Резултата е - задържан фоликул и функционална киста  :( която не се е спукала със цикъла и ново 20 - луф синдром

Айде ще ви пиша пак като се пребереме  :wink:

Хубава неделя на всички
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро момичета. Мамчо - мерси за кафенцето, аз вече пия 2ро, после ще кача малко нови снимки в албумчето от вчерашното посрещане на Синтер Клас, Ванко днес полудя, получи най накрая чакания си подарък, направо място не може да си намери, от 6 и половина е буден...
Анмачре - стискам ти палчета миличка. :crossfingers: yahoo_17
Марина - и аз я чакам чумата гадна от вчера, ама се крие, но температурата я издава. :witch: какъв бой и готвя osi_6 osi_6 osi_6... айде да идва и да заминава!
На чакащите и ловуващите успех! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 Радост, Петя, Мелодийке - чак тука усещам земетресенията... :00001754: yahoo_17 stork-boy
Цигуларче, дано тоя месец инсето завърши с  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Лек почивен ден.
Скарлет - Да ви е жива,щастлива и здрава рожденичката! :ballons: :cheerleader:
<br />[/url][img]http://ticker
Добро утро от мен! Скарлет :occasion13: на сестричката, да ви е жива и здрава! Днес се очертава хубав слънчев ден, пожелавам на всички такова да е и настроението ви и да посрещнем новата седмица с повече++++++++++ и без грозни :witch:!!!
Привет, сладурки  :)
Мамче, мерси за кафенцето  :balk_53:

Анмарче, успех миличка, дано не те отложат за януари  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Цигуларче, успех и на теб, миличка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Скарлет, да ти е жива и здрава сестричката  :hbirth:

Ей, ама тая с метлата май никой не пропусна   :evil: :evil: :evil: , писна ми вече от нея  :croc:

Криска:hug2: , ех, откъде пък сега и това....

Приятна неделя на всички

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Добро утро и от мен :) Ех, че хубаво време е навън. Днес обаче нещо ме мързи да излизам. Май ще си остана да поизчистя и да гледам филмчета след това.
Анмар - без такива. Никакво отлагане повече. От лятото те чакам да се похвалиш с двете чертички и няма да я пусна 2009-та да си иде докато поне не се очертае плана ми да задейства. Док., ако не слуша - ще им дърпаме ушите  :lol: :lol: :lol:
Маринка, брееее днес много сън бе ? Хубаво е тъй, нали ? Знам аз  :lol:
Цигу, с теб сме се разбрали - показвай положителния тест след 2 седмици и хич не си го къткай  :lol:
Исе, намерила съм ти компанийка -
Криска - Убедена съм, че софийския лекар няма да те отърве до положението, което стигна предния месец. Всичко ще е наред съвсем скоро.
Хубав неделен ден на всички. Обичам уикендите :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Добро утро и от мен!
Мамче, мерси за кафенцето!
Цигуларче, стискам и аз палчета. Чакаме положителен резултата след 2 седмици!
Криска, Луф синдром се лекува. Спокойно!
Скарлет, да е жива и здрава и само хубави неща да й се случват!
Надеж, Гардже и всички сладкишчета, хубав ден от мен!
 :bighug:
« Последна редакция: Ноември 22, 2009, 10:58:58 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."