0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета,

много е тихо тук в тази петъчна вечер..или всички решихте да се възползвате от хубавото време в БГ  :P
джиджи, благодаря за линка.

Тъй като при мен нещата се развиват неблагоприятно, съм решила да не унивам, а да се захвана с план за следващия цикъл  :P В тази връзка събирам предложения за най-благоприятни пози за зачеване - кама сутра за забременяване  :wink: , които да приложа съвместно с плана на Искра от няколко странички назад.
Хайде момичета, някакви по-интересни предложения  :oops:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Оливия, ето една еротична идейка  :lol: :lol: :lol: :lol:

Смигване в банята  :lol: :lol: :lol:
Усещам, че все повече стават фенките на нашето Искре  :lol: :lol: :lol:
Хайде гонете я тази Хо-хо-хо :)
« Последна редакция: Ноември 20, 2009, 18:10:38 pm от crow »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Крисе, Стерче чакаме хубави новини от вас мацки... Хайде  :crossfingers:
Оливия мила, защо си отписала тоя месец още не е дошла гадта  :crossfingers:
Лека вечер на всички по-късно пак ще намина да ви видя
*
хей, crow, това е много добро начало :wink:

bebo_sn, чувам я как тропа по канала лелката  :witch:, а и при мен температурата с една десета да падне и ...това от скромния ми опит го разбрах. Но пък стискам палци на останалите  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  ние с теб за Коледа  :P




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Maлко студена, но усмихната и късметлийска
« Отговор #264 -: Ноември 20, 2009, 18:59:50 pm »
Благодаря на всички момичета ,че са ми писали съжалявам само дето днес не можах да съм сред вас през деня, но утре ще си наваксам. Лека нощ на всички. :) :) :P :P
 
Здравей на ДЕНИСА вчера четох дневника ти и като нова сред вас искам да ти кажа колко ти съчуствам, дано скоро да се оправиш и да не се предаваш.
« Последна редакция: Ноември 20, 2009, 19:02:35 pm от rosito_2210 »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Момичета благодаря ви за подкрепата в този труден за мен момент  :thankyousign: аз вече съм много по-добре примирих се със случилото се и гледам напред.Целувки на всички. :bighug: :bighug: :bighug:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Дени, бъди силна !  
Обичаме те ! Винаги ще те подкрепяме. Дано и съдбата най-сетне се сети да бъде по-мила с всички нас !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Дениска, радвам се че вече мислиш за бъдещето  :bighug: :bighug: :bighug:

*
Дени моля се за теб! Дано скоро да изгрее слънце след трудните моменти които преживява семейството ти. Прегръщам те силно  :bighug: Бъди силна и заради малкият сладур от снимката.

п.п може да ме преместите в чакащи  :snail: на 24-ти
Дени, много целувки и прегръдки мила.
Имаш нашата най-искрена подкрепа, винаги!
Обичаме те!

Гардже, и аз съм фенка като Искра. Ей ме на драсвам два реда и отивам да съблазнявам мъжо  :bellydance: :cul2: :bellydance: :biglove: :egg: :sperm2: :lol:

Днес на узито се видя, че фоликула е вече 18мм, лигавицата е много хубава 8.3мм, фукито е пред разпадене. Много се притеснявах да не би да не се спука, но док каза, че толкова му е изтъняла вече обвивката, че няма как да не се спука :D.

Та отивам да работим по въпроса :wink: :lol:

Лека вечер на всички и многооо любов!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Чудесна новина, Радост. Стискам палци за вас. От няколко месеца имам предчувствие за теб, че тази година ще ни зарадваш. Дано се окажа права ;)


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Радост, ти си на ход тази вечер :)
Имаш ли записан час за ново УЗИ ? За категорично доказване на спукан фоликул ? И на моето лапаро се видя изтъняла обвивка и Александров беше категоричен, че ще се спука всеки момент, ама аз Тома Неверни за всеки случай пак отидох на УЗИ, за да си докажа, че се пука фоликула :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Гардже, нямам друг час, но да се надяваме, че наистина ще се спука. Пък ако не от утре му погам с голямо количество коремни преси :wink:.
За съжаление ако и другата седмица пак кажа, че ще отсъствам от работа, вече ще ме набият...
Така, че трябва да се спука, пустия :D

Джиджи, а дано се окажеш права :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Хей сладуранкии така така,слушаите мънки и ще стане  :lol: .пък аз вас ще слушам.
 Гарче,абе жена  :P ,нали ти казах че Александров каза че е хламидия и затова каза че е нелепо да са ми отрицателни тестивете,а на мъжа ми му правихме преди месец и е отрицателно.Nе знам дали аз съм права,ама знам че Александров е прав.А в епикризата не ми е написано нищо излишно,това което е било това пише,нищо повече,незнам защо на тебе са ти писали толкова много неща,който казваш че не са ти правени  :wink: .Kако и да е ,няма значение това вече  :lol: .
 Аз днеска бях детегледачка на един малък и сладък Калоян,та се разведрих  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Момичета, имам една питанка: коремните преси помагат ли да се спука фоликул или това е само мит? И ако според вас помагат, с колко да се мъча?

Днес сутринта имам +++ ову тест, а ЛХ е 106 (високо според сестрата, която ми взе кръв). Викат ме за инсе утре рано отзарана, но си мисля, че няма да се е спукал фоликула, и се чудя как да му "помогна".
Ами всички казват че помагало,така че действай,а за бройката колкото можеш е разбира се ако можеш 1000 може да спреш и на 500  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Момичета да се включа и аз малко късно по въпроса за хламидията !
Док Даскалов смята че шо - достоверен е теста за хламидия от секрет !
Но ако се пуска кръвен е добре да се пуснат всички
IgG
IgA
IgM
Но мисля че имаше и тема за хламидиите така че там ще има повече инфо!
Аз като лекувах хламидия четох но не помня къде!
[/url]
*
Re: Maлко студена, но усмихната и късметлийска
« Отговор #277 -: Ноември 20, 2009, 22:48:40 pm »
Гарджеее, това е много готино  :D
Ще го приложа и аз, но и от съвета и на Исето не се отказвам!
И това ще приложа, та и в юга да се разчуе, че е имало земетръс, а ма ха  :D
А в пон-к сме на линия с Вив при док. за ФМ, та ще видим какво е станало! :D
Дени, само така мила!
Радост, при вас земетръса как е? Дано да ви е ред за +++
« Последна редакция: Ноември 20, 2009, 22:50:41 pm от petqst »
Абе Петенцеее ти май май пак си  :balk_199: , гледам няма я лентичката начииии,ей мноогооо набито око имам да знешш  :lol: :lol: :lol: , то и аз май пак на там вървя МАЙМУНСКИ МУ РАБОТИ хоооохохохох
А и нещо Криската ми се изгубиии,аз съм се нагласила да съм нейния щъркел тя се крие,ама момеее ела тука да ти връча (дай боже) едно две бебета,като не мога да те открия как да стане  :wink:.Миличка много се надявам да ни зарадваш,а и вярвам че ще е така  :lol: пу пу пу дано....
« Последна редакция: Ноември 20, 2009, 23:06:12 pm от Мonkey :) (iskra.p.dimitrova) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро  :D

Тази сутрин кафето е от мен :wink:


Пете, точно в епицентъра сме :lol: следва най-силната вълна :lol: :lol: :lol:

За тая хламидия аз съм я изследвала само с кръвни проби. Преди около 5 години беше положителна, минах през терапия (вече не помня каква), и след това пак правик кръвни изследвания и беше отрицателна. Сега след разговора ми с д-р Александров, незнам кое смята за по-достоверно, но ми иска ново кръвно изследване. Но това, че някога съм имала е притеснително :?. Но пък да ви кажа, че може и с текуща инфекция пак да се забременее, преди три години си писах с едно момиче, дето тъкмо му я откриха, почна лечение, а накрая се оказа бременна. Така че като всичко друго и тук е много индивидуално :)

Цигу, не съм много сигурна, но май като почне да спада ЛХ-то слагат Прегнила и така определят дена на пункцията, незнам за инсе как трябва да е. На ме при инсето и другите две стимулации не са ми изследвали хормони.

Брее улях се :lol:
Лек и весел ден на всички!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!