0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Медальони
« Отговор #160 -: Ноември 19, 2009, 23:02:14 pm »
Може ли да се видя с някой, да дам парите за медальона, молбата ми за членство в Зачатие и членския внос, ще съм много благодарна и ще дойда където се разберем, разбира се, ако е възможно.
1бр. модел № 2
Благодаря на Мечето и съпруга и за прекрасните медальони.

здравей, напиши ми на лични ако искаш, в кой квартал живееш и къде ще ти е удобно да се вдидим :)
*
Re: Медальони
« Отговор #161 -: Ноември 19, 2009, 23:03:34 pm »
Мечи, страхотни са!  :D Благодаря на теб и на момчето ти!
Аз бих искала 1 бр. от модел 2 и 1 бр. от модел 5.
Може ли парички на срещата или да преведа в понеделник?


Не знам,миличка,ако искаш изчакай Сygnus или Сиксенс да кажат дали може "на ръка" да се плаща.
« Последна редакция: Ноември 19, 2009, 23:05:23 pm от me4kata »
*
Re: Медальони
« Отговор #162 -: Ноември 19, 2009, 23:06:32 pm »
Ами може ако искате тази и другата седмица да си организираме срещи и става по-лесно вместо всеки да превежда сам :)
Същото може да стане и после като са готови медальоните по градове - за да може с една куриерска пратка да дойдат няколко медальона в един град. Естествено в по-малките населени места трудно ще стане, но примерно Пловдив, Варна, Бургас, София, Стара Загора, където има повече момичета може да се спестят разходи по такси за превод и по куриери за доставката :) Хем да се видим и да си поприказваме :)
Нека и другите да кажат :)
*
Re: Медальони
« Отговор #163 -: Ноември 19, 2009, 23:23:03 pm »
Ами може ако искате тази и другата седмица да си организираме срещи и става по-лесно вместо всеки да превежда сам :)
Същото може да стане и после като са готови медальоните по градове - за да може с една куриерска пратка да дойдат няколко медальона в един град. Естествено в по-малките населени места трудно ще стане, но примерно Пловдив, Варна, Бургас, София, Стара Загора, където има повече момичета може да се спестят разходи по такси за превод и по куриери за доставката :) Хем да се видим и да си поприказваме :)
Нека и другите да кажат :)
:cool:   :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Медальони
« Отговор #164 -: Ноември 19, 2009, 23:25:08 pm »
Съгласна съм със Сygnus !
Така ще е най-лесно и удобно!
Софийската група само чака организационния секретар - Мимка да пусне тема за срещата :lol:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Медальони
« Отговор #165 -: Ноември 19, 2009, 23:26:26 pm »
Аз подкрепям предложението на cygnus :D Поемам ангажимента за Бургас - да ви събера паричките :lol:, да ги преведа накуп /да спестим от такси/ и после да получа медальоните и да ви ги раздам. Ще ми се да отменя малко Донка, че тя има много работа, а аз разполагам с доста свободно време. Та като заговорихме за среща, планираме бургаска такава за 28.11. Можете да погледнете темата и да заявите присъствие :lol: Ще ми е приятно да се видим!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Медальони
« Отговор #166 -: Ноември 19, 2009, 23:27:05 pm »
Разбира се, че сме съгласни за срещичка. :lol:
*
Re: Медальони
« Отговор #167 -: Ноември 19, 2009, 23:32:31 pm »
Разбира се, че сме съгласни за срещичка. :lol:
Виинагии готоовии, виинаагиии готоииви, да се преброим  :jump12:
П.П. Сори за спама  :oops:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Медальони
« Отговор #168 -: Ноември 19, 2009, 23:34:39 pm »
И за мен 1бр. от модел 4 :D
С удоволствие ще си го взема на среща :)
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Медальони
« Отговор #169 -: Ноември 19, 2009, 23:52:17 pm »
Идеята да съберем парите по градове е хубава. Пък и повод да се съберем за по
« Последна редакция: Ноември 19, 2009, 23:54:05 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Медальони
« Отговор #170 -: Ноември 20, 2009, 04:52:08 am »
за мен модел 4 - 1бр.
Re: Медальони
« Отговор #171 -: Ноември 20, 2009, 08:09:35 am »
Медальоните са страхотни, поздравления за Мечи и съпруга й!
За мен alex_roz - 1бр. - модел №4.
Момичета, ако нямате против ще съм много щастлива да се присъединя към Вас на софийската среща :bighug:
Нашата сбъдната мечта - Мария и Тодор - 14.06.2010г.!
*
Re: Медальони
« Отговор #172 -: Ноември 20, 2009, 10:06:43 am »
Момичета медальоните са страхотни. До понеделник ли е крайния срок? Ако поръчам след това, късно ли ще е?
*
Re: Медальони
« Отговор #173 -: Ноември 20, 2009, 10:18:55 am »
Значи за мен един брой от Модел 2 сребро мат и гланц.Мога само да кажа, че моделите са страхотни, едно голямо браво.Аз съм от Плевен и ще плая по банков път, но за доставката може и по куриер ако няма никой друг от тук.

Re: Медальони
« Отговор #174 -: Ноември 20, 2009, 10:26:14 am »
модел 4 - 1бр.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Медальони
« Отговор #175 -: Ноември 20, 2009, 10:34:28 am »
За мен Модел номер 2  -  сребро+мат+гланц и ще преведа сумата онлайн. Само не видях по колко са медальоните, ще препрочета темата :) Може ли някой да ми каже сметката на Зачатие и в основание за превод да пишем ли нещо специално - напр. ника ни + медальон или...?

Уф, блейка съм си - то всичко било на първа страница :)
[/url][/url]
Re: Медальони
« Отговор #176 -: Ноември 20, 2009, 10:58:33 am »
модел 2 и модел 5 по 1 бр.
Ще платя още днес по банков път. Ще помоля да ми ги изпратите по куриер. Само незнам с кой трябва да се свържа за подробности за пратката, защото съм от Димитровград и не всички куриери обслужват града. Предварително се извинявам, че трябва да натоваря някой с тази задача.


*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Медальони
« Отговор #177 -: Ноември 20, 2009, 11:28:58 am »
Дони, май инициативата се разраства :)
Предлагам да я популяризираме чрез банер и новина. Така ще могат да се включат повече хора.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Медальони
« Отговор #178 -: Ноември 20, 2009, 11:30:55 am »
За сребърния медальон, който съм заявила - искам да е модел 2.
Току-що платих през еРау.

Мецанке, благодаря, откога си мечтая за такова бижу!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Медальони
« Отговор #179 -: Ноември 20, 2009, 11:43:15 am »
Много е добра идеята на anmar да се направи обща среща по градове.Аз съм в София, така че когато се реши с удоволствие ще дойда.