0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро,момичета.
Ето ме и мен,да ни е честита новата темичка,да се напълни с +++++ тестчета,че да расте третият списък. :D
Анизка,мерси за закуската и за това,че чак в леглото я сервира,ей такива закуски обичам аз. :D
Момичета, изпратете ми и на мен да видя албумчетата,обещавам,че този път вече ще си запиша потр.име и паролата. :oops: Благодаря.
Хубав ден и лека седмица. :D
*
Добро утро!
Малейййй, Анизка, пак си ни ранобудница! 8O
Благодаря за кафенцето и закуската.
Присъединявам се към компанииката! :D
Лек и спорен ден! :D
Маринка, ама аз нали съм заспса :lol:, разбира се, че ме бройте и мен за срещата :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро момичета. Анизка - страхотно събуждане, после ще покажа на мъжо как искам да ме събуди.... От мене

И лек и усмихнат дне на всички! :bighug:
П.п Пак повтарям за кистата на мене около преди 12 години ми бяха открили една много голяма, колкото мъжки юмрук, но за моя щастлива случайност имаше грипна епидемия в болницата и не можаха да ме приемат веднага, та по един бабин съвет, пих една билка Турта се казва, всеки ден, след месец, от нея не беше останало и следа! Ходих тогава на три различни видеозонни кабинета, защото не можех да повярвам че наистина е изчезнала. Най добре е наистина да потърсиш и още едно мнение.
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Маринка, ама аз нали съм заспса :lol:, разбира се, че ме бройте и мен за срещата :D
Още малко щях да те почакам и щях да те събуда :lol:,шегувам се.Ама другите мълчат бе,кажете и за мястото ,часа и датата съгласни ли сте?

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро сладуранки  :D
 Малееее Анизи направо ме убиваш момиче,ама много рано бре  :? ,и като гледам и Радостинка те следва,а маринка казва че и тя така :D.
 Благодаря за супер креватната закусчица и за сокчето на Анизка и Стерче  :wink:
 Сега за срещата в събота,аз имам огромното желание да дойда,но мъжа ми май се разболява от грипа дето аз изкарах и ако не е добре няма да мога,ако е ок да стига и мене да не ме повтори чеее,но от сега да знаете ако дойда ще си сложа маска да не ми се смеете  :D,не за друго ми да не заразя някой,аз за сега съм ок ама знаели човек.
 От мене е това,и да имате един прекрасен ден  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Видях снимиките,благодаря на Петя и Исето,всички сте голеееееееми сладурки,много весели снимки. :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Сега за срещата в събота,аз имам огромното желание да дойда,но мъжа ми май се разболява от грипа дето аз изкарах и ако не е добре няма да мога,ако е ок да стига и мене да не ме повтори чеее,но от сега да знаете ако дойда ще си сложа маска да не ми се смеете  ,не за друго ми да не заразя някой,аз за сега съм ок ама знаели човек.
Ааааааааааа Исе,с маска или не идваш,то нали знаеш 2 часа,колкото да побъбрим и ще си ходим.Че гледай колко тежки гемии сме,докато се организираме тя гадината ще свърши,пък уж всеки мес.по веднъж щяхме да се събираме,мале какви сме безотговорни.Софиянки ни бият от всякъде.
Еха аз днес не съм влизала в албума ни,то много готино бе,пълни се постоянно.Супер,чудесен е.Всички сте супер.
« Последна редакция: Ноември 10, 2009, 09:06:03 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Маринка,идвам бе душа няма ядове  :lol:,А хайде сега да се разбошуват и другите варненки,не да дремят ами да казват кога и къде искат ,няма тва онова,идвате че то найстина уж всеки месец пък ...........
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро  :D
Анизкооо,  :bighug:
Дааа, и довечера пак ще се съберем  :lol: :lol: :lol:
Хубав ден от мен. Много ви обичам. А и понеже още спя, да не объркам момичето - преди второ, ако се наложи даже и трето мнение - никаква операция. Всичко ще бъде наред, мила  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Привет на всички ранобудни девойки! И кафенце и закуска сервирали!
Албумчето е страхотно! Много хубава идея!
Приятен ден от мен! И само положителни емоции...
Здравейте, ранобуднички  :D

Честит 10 ноември!!!    2bg

Благодаря за прекрасната закусчица на Анизи и за фреша на Стерчи  :youwoman:
Какво по-хубаво закуската да е в леглото  :balk_102:

Дагея, и аз ще се повтора, но наистина потърси и друго мнение  :goodluck:

Вики, какво стана с твоя цикъл, че нещо май съм пропуснала ако си казала  :oops: ?

Анмарче, пак срещичка душа  :grouphug2: , браво само така - нали са накъдем. Да направите снимчици и да ги качите, че много ви се радвам на всички  :bighug:

Успешен ден

*
 :D Здравейте милички,
Оооо Анизка какво виждат сънените ми очи - великолепна закусчица че и по леглата. Ееее страшна си  :D :hug2:. И от сокчето ще си взема на Stertje. :)
Наде наистина днес е специална дата - 10 Ноември. Да ни е честита!
Аз днес почивам и ще ви наглеждам по честичко.
Така ми се идва и на мен на срещата  :?. Ама ще трябва да почакам до лятото.
Приятен ден мили момичета  :)
*
Добро утро ,момичета .Прекрасна закуска ,благодаря .Успещен ден на всички
*
Ами нищо Наде! Още чакам. Станаха 2 месеца!  8O
Ще чакам до края на седмицата и пак ще звъня на док!
Ти как си?
Добър деееен и от меееен  :D. Момичета много Ви благодаря за мнението. То ние тука по неволя сме си половин доктори   :dontknow: Аз накратко да обобщя вашите отговори, за да не Ви цитирам поотделно. Да, за първи път ми намират киста, доки при когото ходя се препоръчва с две ръце от момичетата в зачатие (иначе за по една цитонамазка си ходя при моята стара докторка, при която винаги всичко ми е ОК  :cheerleader: :cheerleader:  8O :D). Незнам каква е кистата - вид и размери, защото не ми каза. Каза само, че е за операция, и че той самият много рядко съветва пациентките за такова нещо. Каза, че обикновено се лекува известно време, и тогава, но при мен не е така. Няма пункция, хапчета и т. н. То аз нали си направих устата. Даже говорим за коремна операция, а не за лапаро (както аз си мислех, като разбрах за операцията). Доки сподели, че чрез лапаро има вероятност да се спука кистата и да изтече в стомаха, и ако била злокачествена... (Да не дава Господ)Назначи ми да изследвам и СА125 (това го изрових из нета какво е, щото се поуплаших от наименованието "туморен маркер")
А иначе второ мнение задължително ще потърся. То обикновено така и трябва да е.
Целувки на всички. Малко ми е кофти, че Ви занимавам точно в тази тема, но тука най - често влизам и аз, и всички сте ми "познати"  :oops: :bighug:
dageya ако не е проблем, ще споделиш ли кой е лекаря?
Тумурния маркер е хубаво да се изследва и всичко, което е казал звучи логично, но все пак коремна операция :?, определено потърси второ мнение.

viki_vat наистина ли го няма цикъла още  8O :(. Дано няма проблеми  yahoo_17

Абе вие къде се покрихте днес всички?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

С голямо закъснение от мен с пожелание за успешна седмица и много късмет.Прегръдки за всички.
 
Radosttinka, няма проблем - д-р Даскалов, от когото всъщност съм много и доволна, но...то точно това е проблема, да беше някой друг, да речем общопрактикуващ от някоя малка поликлиника, ама то ...
А покрай тая работа с моя преглед, забравих да попитам как да се добера и аз до албумчето. Даже понякога като съм на доки, и нали все има момичета около мен, които също чакат, си мисля, дали може някоя от тях да е от нашето форумче  :D :D 8O Ама найсе, като не се знаем...  :oops:
*
Албумчето е страхотно! Много хубава идея!
Момичета къде е това албумче... нещо съм пропуснала - ще ме зарадвате ли и мен с хубави снимки???