0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благодаря ви, момичета. Получих няколко пароли :)
Радост, ще гледам тези дни да кача някоя снимка с тумбак, с пожелание, който го види, веднага да надува тумбака :)


Ели, успех на прегледа :)
Няма как да не се върнеш без план щом си при Александров :wink:

stertje, дано тези три месаца отсрочка завършат с  :bfp:
Абе и аз се чудя къде се скри Титибар, не се е влючвала много отдавна :?

Джиджи  :balk_600:

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Много ми хареса да съм бременна за 3 дни - сега нямам търпение да стане наистина за 9 месеца. :wink:
:D Това ми хареса ! Пожелавам ти го най-искрено !
И на мен това ми хареса  :lol:
Цигуларче, дано следващата ти бременност продължи 9 месеца и дано започне следващия месец  :D !

Ели, много е важен плана за дейстие, успех ти желая!!

Стерджи, ето че имаш план Б, сега спокойно и дано не се стигне до него  :D !

Радостче, можеш да ме сложиш в очакващи на 24.11 (колко мноооого време има до тогава 8O... :lol:)

Мен някакъв понеделнишки мързел не е хванал - толкова неща трябва да свърша, а само седя на дивана и нищо не правя  :oops:

*
 :( Момичета опитвам се да кача снимките обаче не става :?. Направих си албум, следвам всички стъпки и когато натисна бутона "качи" не ми се зареждат снимките.
Един час се опитвам и не става и не става  :x
Много благодаря на всички който ми помогнаха за снимката,вече мисля че е добре  :lol:
 Мелоди мн странно че нестава,аз мн лесно ги качих   :?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Радостче миличка няма как да меря БТ - един ден ставам в 8 друг в 12 на обяд  :? Същото е и с лягането.
Относно прегнила - първите 5000 единици ги бихме сряда и тогава нямах покачване на БТ. Втория прегнил 5000 ед. го бихме в събота и от неделя забелязах това покачване.
На узи повече в тоя мизерен Разлог няма и да стъпа! Само напълних гушата на тая некомпетентна гинеколожка. Разбрахме се с моя док като ми дойде да отида при него в София за да видим имам ли задържани фоликули и какъв ще бъде лседващия план.
*
 Криска дано да е станало и като отидеш при твоя доктор да видите плодно сакче :D И никакви кисти и тем подобни.  :wink:
Ох, аз най-сетне успях. :) Проблема беше че ползвам уиндоус експлорър (и се него не ставаше) сега се пробвах с Мозила-та и стана  :D.
 Ей, ама всички сте ми много сладки и милички  :grouphug: хоп една групова прегръдка от мен  :bighug:
*
Здравейте момичета. Пожелавам ви една прекрасна седмица и повече хубави новини :bfp1:. А при мен почти не остана, след 2 дни ще разберем дали това е нашият месец.
Отбелязала си О. с гинекологичен преглед. Ако тогава наистина е била О. май си е време да препишкаш едно тестче  :lol: Не съм подстрекателка, но си ти е 14 ден  :D
Мамун, докара го най-накрая този твой формат - снимката ти е идеална. Идеята ти за албумите - прекрасна. Всички сте много готини.  :D :D :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Съгласна съм, че в идеалния вариант на стимулиран цикъл се прави УЗИ след прегнил/овулация. Обаче в действителност не винаги става така. И мен не ме погледнаха след инсеминацията. Току що ме инструктираха да започна с новата стимулация без преглед за задържани фоликули - щом не съм имала такива предишни месеци, така практикували. osi_10

Да ви кажа още с какво се утешавам след неуспеха: Ако беше станало, детето щеше да е раче, а раците са деликатни души. В семейство с лъв и скорпион, не знам как щеше да се развива... аз съм една джаста-праста... По-добре едно лъвче, да е в унисон с бесните си родители.
*
Да ви кажа още с какво се утешавам след неуспеха: Ако беше станало, детето щеше да е раче, а раците са деликатни души. В семейство с лъв и скорпион, не знам как щеше да се развива... аз съм една джаста-праста... По-добре едно лъвче, да е в унисон с бесните си родители.
:jump12:
И аз се си намирам нещо подобно да се утеша! Ето сега последния път - сега ще чакам Коледен тест! :balk_21:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Да ви кажа още с какво се утешавам след неуспеха: Ако беше станало, детето щеше да е раче, а раците са деликатни души. В семейство с лъв и скорпион, не знам как щеше да се развива... аз съм една джаста-праста... По-добре едно лъвче, да е в унисон с бесните си родители.

хехе. представям си още две три лъвчета- каква жунгла ще си заформите ;)


*
Здрашейте сладурки!  Чак сега ми остана време да отворя форумчето.

Успех и късмет на всички и тази седмица и да има поне 2-3 ++ :)


Целувки


Да ви кажа още с какво се утешавам след неуспеха: Ако беше станало, детето щеше да е раче, а раците са деликатни души. В семейство с лъв и скорпион, не знам как щеше да се развива... аз съм една джаста-праста... По-добре едно лъвче, да е в унисон с бесните си родители.

Ааа, Цигу, недей така. Моето, ако е дал Господ, се очертава раче, а вкъщи сме овен и лъв. А пък да ти кажа, майка ми е раче и нищо деликатно няма в нея, питай мъжа ми, ако не вярваш.  :lol: Но пък не го мисли толкова, сега ще дойде едно Коледно чудо за теб, според мен на там отиват нещата. :)

Аз имам същия проблем със снимките, затова ще опитам с друг браузер от вкъщи по-късно.
« Последна редакция: Ноември 09, 2009, 18:18:34 pm от Scarlett »
*
Здравейте,незнам дали тук е най-правилно да пиша.Днес си пуснах кръвен тест за бременност,резултата е 380.03mIU/ml като над 25 е положителен,АГ ми каза ,че е добре за 6 ден закъснение,но аз още не мога да се зарадвам и да повярвам.Според вас това достатъчно ли е,за да не се съмнявям?
*
Здравейте,незнам дали тук е най-правилно да пиша.Днес си пуснах кръвен тест за бременност,резултата е 380.03mIU/ml като над 25 е положителен,АГ ми каза ,че е добре за 6 ден закъснение,но аз още не мога да се зарадвам и да повярвам.Според вас това достатъчно ли е,за да не се съмнявям?
Супер е!  :goodluck: :babyflips:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Ето подходяща темичка за въпроса ти:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=27975.0
Бременна си, няма съмнение. Можеш да провериш след два дни дали резултата се удвоява, ако не се вижда точка в матката все още на узи. Успех! И честито разбира се. :)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Някой тук нещо против Рачетата ли говори , а ? 
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Не мога да пусна нов тест след няколко дни,т.k. днес пътувах 140 км да го направя,тук не правят-гледаха ме като голям камък като питах.
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Хахаха - сладурки, не си правете сметките без кръчмаря. ;) Аз с Ванко термина ми беше 22 септември, а се роди на 3 октомври, няма да ви разправям какво горещо лято беше...и аз какъвто съм дребосък ;), с едно голямо коремче...направо не можех да дишам...
Момичета разглеждам албумчето и много ви се радвам, знам какво си пожелавам за Коледно желание, догодина щъркелска сбирка и всяка една от нас с по един бебок най малко! :grouphug:
« Последна редакция: Ноември 09, 2009, 19:04:03 pm от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
Някой тук нещо против Рачетата ли говори , а ? 
Гардже, нищо против рачетата - само отвреме на време сте "една напред две назад" и не ви е лесно... :lol: :lol: :lol: (шегичка)

Леле Скарлет, лъв и овен - у вас е голям пожар  :lol: :lol: :lol: , нищо сега рачето ще ви свали на земята  :lol: :lol: :lol:

gbg123 , споко бременна си и резултата е супер, честито и леки 9 месеца!!

Приятна вечер, сладурчета