0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Маринка - имаш моите стиснати палчета! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Радост - и аз лесно не се давам, колкото късмет имам, толкова и карък съм понякога! Миналата седмица за първи път не можах да си перфорирам билетчето за влака, а пътувам по същия маршрут вече почти една година, и почти никога няма и проверяващи, да, ама не, същата тази вечер имаше, и дори ме свали от влака и следващия беше след 40 мин, така че си постоях на студената гара... :oops: :bighug:
<br />[/url][img]http://ticker
*
Маринка, имаш и моите стиснати палци! Дано! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Ейй, Стинке, ти си герой!  :D Ако бях и аз на твое място, зарязвам колата и толкова! :D
:bighug: :bighug: :bighug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Здравейте и от мен  :D
Маринка имаш и моите стиснати палци, дано имаш късмет ти го заслужаваш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Радостинка като прочетох за случката ти категорична се отказах от идеята да стана някога шофьор  :D :D :D
За оскъдния Мц аз до преди да забременея с Денис си ми беше така три дни и то съвсем слабо, а не съм имала проблеми с хормоните и лигавицата, явно е много индивидуално.След като родих обаче нещата коренно се промениха.
Желая ви приятен неделен ден.
Добро утро момичета, хубава закуска и ароматно кафе, благодаря! Отскоро съм във форума, но сега установих колко е интересно да чета мненията ви!В момента само аз съм будна в къщи и пия кафенцето си с вас! Радвам се че Ви открих и се надявам заедно да постигне така желаните цели! Приятен неделен ден на всички и успехи! :bighug:
хахахаха посмях се пак с тази Радост  :wink: ,ами сложила съм я снимката как иначе хората ще видяк какво се случва с теб след изпиването на едно пепси  :lol: :lol: :lol: ,Маринка мнооогооо стиснато палчета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
  Radka_Marinova   :welcome_1:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Момичета здравейте!Аз също преди да забременея имах мнаго оскъден МЦ,но следващите си бяха нормални.Док реши,че е станало така от стимулациите,които правихме всеки месец.
Благодаря Monkey, всички сте много мили! :flower: :butterfly: :balk_16:
*
Добро утро!  :D
Маринка,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:!
Radka_Marinova,  :welcome_1: Дано бързо сбъднеш мечтата си!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Добро утро и от мен, момичета!
Само бързо да благодаря за кафенцата и закусчицата на Мамче и Маринка, и се залавям да ви чета, че доста съм изпуснала тези дни.
Маринка, много стиснати палци от мен!
Анмарче, бързо оздравяване, мила! Лоша работа е този грип, пази леглото!
Стинче, вече ще знам като се прецака колата на кой да се обадя.  :wink:
Хубав ден, сладуранки!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Радка, добре дошла в нашата весела компания :)
Маринка, имаш моите палци естествено. Дано спечелиш и след тъгата онзи ден, те нападнат само хубави неща !!!
Исе, нашата Радост от едно пепси ли клекна бе 8O   :lol:  :lol:  :lol:
 Хубава неделя !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Малееееееее за мезе взехте Стинчето.Аз като по-голяма веднага се застъпвам за нея и ще ви напляскам всичките по дупетата osi_6,лудетини такива.
Радка ,добре си ни дошла и скорошно изчезване от тук ти желая.Не съм негостоприемна ама по-добре за теб малко да си при нас.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
хаахаххаахах Мяринка влезе в роля Маринкааааа  :cul2: не се ядосвай бе момичееее,ние си обичаме Радостчетоо  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Маринка сподели как мина томболата ? Да отпускаме ли палците ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
 :lol: :lol: :lol: малИИИИ,Стинкич,как те взеха за мезе :lol: :lol: :lol:
Гаруно,аз изводи не правя никакви,само изброявам евентуалните причини!А това СА евентуални причини.Може да не е при абсолютно всеки така,но има и такива при които е точно така :wink:

Маринкич,аре бе???Има ли новини???
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
:lol: :lol: :lol: малИИИИ,Стинкич,как те взеха за мезе :lol: :lol: :lol:
Не се сърдя, весело да става :lol:
Маринка, чакаме новинииии?!!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Радост,махни ме моля те от Очакващи.За пореден път "симптомите" не ме излъгаха и дочаках. :(

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Мамчо - :hug2: :bighug:
Маринка - имаш ли вече някакъв резултат?
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Мамчо - :hug2: :bighug:
Маринка - имаш ли вече някакъв резултат?
Имам ,имам резултат,не сме изтеглени.Но пък каквото такова,дано всички които имаха късмета да бъдат изтеглени, да успеят да сбъднат мечтата си.Благодаря ви че ми стискахте палци.
Я чакайте аз да питам,утре коя бременелка ще пуска темата?Имам претенции аз,първа смяна съм и трябва с някой да пия кафенце сутринта,тъй че някоя мацка да стане раничко и да пусне една заразена с бременелски вирус тема.
« Последна редакция: Ноември 15, 2009, 21:35:36 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Я чакайте аз да питам,утре коя бременелка ще пуска темата?Имам претенции аз,първа смяна съм и трябва с някой да пия кафенце сутринта,тъй че някоя мацка да стане раничко и да пусне една заразена с бременелски вирус тема.[/b][/color][/left]
Ха, и аз това се питах?????
Лека нощ!