0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте и от мен!  :D
Днес има организирано кънки парти, а аз тази нощ се разболях. Направо не с часове, а с минути се влоших. Така ме втресе, че се събудих от тракането на собствените си зъби. Ужас, направо не можех да си овладея ченето. Пих Терафлу, витамин С и сега като станах пак. Имах 38.7 температура. Сега уж съм по-добре, но не мърдам от къщи!
Хубав, слънчев ден!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
От снощи си имам главоболие,така че ще си дочакам неканената,ама карай да върви... :?
Ей, ама не става така, какви са тези мисли. Мамче, трябва да си сигурна, че това са знаци, че нещо се случва в теб. ПМС са дори по-силни при настъпила бременост, повярвай, а за главоболието да не говорим. Така че, разбрахме ли се? Това "ще си дочакам неканената", го заменяме с "този път се е случило, случило се е".
Остава си въпроса защо МЦ е по-слабичък последните 8-9 месеца, но явно си е нещо нормално.
Crow, ама и ти много го мислиш. Ми нормално е разбира се. МЦ не е нищо друго, освен изчистване на излишни нечистотии. Преди време четох за суровоядството. При прилагането му стриктно за 8 месеца се получава пълно изчистване на организма и то до такава степен, че при жените дори спира МЦ, но това не означава, че спират нормалните процеси, напротив яйчниците започват да работят все по-качествено.
А инъче за кръщенето да се разберем, за по-малко от две гарджунки не се дигам :wink:
Ели, днес ти е било ред за кафенце - Мерси! Радвам се, че при теб положението се е затвърдило.
Болничките да оздравяват бързо!
Слънчев уикенд на всички!
Така,такааа..... здравейте на всички  :D
 Сутринта не можах да се включа,ама се поуспах днес и после бързахме за зъболекар с моя мъж.Аз да се похваля че от толкова дни чакане най накрая се появи втората чертичка на ову теста по бледа е още ама поне си отдъхнах.
 Охоооо Снежи явно сме от една партия с теб душа ще ги научим тези мадами тук да вдигат наздравица ама айдее  :wink: :lol: :lol: :lol:
 Вики дано наистина да е това за което всички стискаме палчета  :D
 Елииии супер че чертичката е станала по наситена,всичко ще е наред,и мерси за закуската.
Гарчеее абе стига с тези изследвания прави любов момиче що и лапарото е ок само гуши муши му е майката,споко ще видиш че ще стане и без да се бъркаш надълбоко в джобарката  :D.
 Оххх сигорно изпускам някой ,извинете ме късмет на всички и хубав ден.Аз ставам че отивам на Варненската ни срещичкааааа  :lol: :lol: :lol:
 Снежиии това с цикъла и мене по успокой да ти кажа след това ти обяснение,не знам дали е така ама ми допада  :wink: че и моя е нещо по оскъден напоследък,после се оправя после пак абееее мани мани,аууу стига съм писала че ще ям пердах накрая  :D :D :D

Аууу само да допълня,Анмарчее лекувай се мила сериозни,ако не си била на док отивай,чееее мн зле с тези грипове ужасно упорити са само с антибиотик минават май  :? :?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
От снощи си имам главоболие,така че ще си дочакам неканената,ама карай да върви... :?
Ей, ама не става така, какви са тези мисли. Мамче, трябва да си сигурна, че това са знаци, че нещо се случва в теб. ПМС са дори по-силни при настъпила бременост, повярвай, а за главоболието да не говорим. Така че, разбрахме ли се? Това "ще си дочакам неканената", го заменяме с "този път се е случило, случило се е".
Вземам си поука,Снежи и затаявам дъх в НЕчакане.... :oops: Дано си права.
Анмарче,много неприятно,че и ти си болна.Пий си илачите,чайчета,много вит.С и да оздравяваш! :hug2:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Здравейте, Ели благодаря ти за закусчицата и Браво за по-наситените :bfp:
Ей болните да оздравявате бързо от тия грипове и да се заразявате от Елитооо с  :bfp: :babyflips: :goodluck:
Много ви гушкам и на всички да се заляват с  :bed:  :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Crow, ама и ти много го мислиш. Ми нормално е разбира се. МЦ не е нищо друго, освен изчистване на излишни нечистотии. Преди време четох за суровоядството. При прилагането му стриктно за 8 месеца се получава пълно изчистване на организма и то до такава степен, че при жените дори спира МЦ, но това не означава, че спират нормалните процеси, напротив яйчниците започват да работят все по-качествено.
Ама моля ви се стига с глупостите :? Снежи,силно се надявам това да не го вярваш сериозно!!!
Абе момичета кокичета,айде да не дрънкаме глупости ей тъй си,щото нейде някой си написал нещо!!!
Нека се придържаме към научно доказаните биологични процеси и да не влизам сега в подробности какво менстрацията и защо тя се случва....
Надявам се повечето от нас да са запознати със фактите,или поне по биология да са внимавали в час... :? :? :?

Колкото до суровоядството,не знам,ама ще ви кажа че ако се стига до аменорея,то нещата са мн зле!!!

Повечето ме познават тук и знаят,че мнооого рядко прая забележки!Но нека мислим два пъти преди да пишем каквото и да било - не заради друго,а заради факта че тук влизат и много "начинаещи" момичета,които биха били лесно подведени от подобни изказвания!

Снежи,не се сърди - не е нищичко лично :wink:

пп Маринкоооо,аз зарад твойта торта и с трабант ша дойда мЪ....ама се посмя викаш,а :lol: :lol: :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Можете да изтриете поста ми
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Такааааааааа Варненките които отразиха отсъствие днес само може да съжалявате.Бяхме трички ама много се забавлявахме,посмяхме се ,побабрихме,абе беше много приятно.Снимките са в албумчето,гледайте и ни завиждайте.На мен даже малко не ми се тръгваше ама няма как.Някои от нас имаха премеждия преди да дойдат,ноооооо ако иска тя ще ви разкаже :lol:.
Фиболински,ама честно ти казвам,събудих се и от сърце се посмях.Ми на срещичка си организираме и аз сънувам че идваш,глей как те мисля а.Знам аз,че за нас и от килима на пода скачаш  :lol:.
Айде лека вечер от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добър вечер!
Ехаа, браво на вас, Варненки! Супер сте!
А аз да попитам Софиянки - къде са ви снимчиците, аааааа???
Няма ги в нашето албумче  :?
Момичета, аз вече се прибрах, а и можете да ме махнете от чакащи!  :oops:
Нали смених и климата, та и ми дойде онази гад, доста по-рано  :oops:
Вики, дано да е така, както ти казват момичетата  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Прегръщам ви всички! :bighug: :bighug: :bighug:
Лека вечер!
Crow, ама и ти много го мислиш. Ми нормално е разбира се. МЦ не е нищо друго, освен изчистване на излишни нечистотии. Преди време четох за суровоядството. При прилагането му стриктно за 8 месеца се получава пълно изчистване на организма и то до такава степен, че при жените дори спира МЦ, но това не означава, че спират нормалните процеси, напротив яйчниците започват да работят все по-качествено.

Колкото до суровоядството,не знам,ама ще ви кажа че ако се стига до аменорея,то нещата са мн зле!!!

Аз да питам като незапозната  - в суровоядството САМО сурови зеленчуци ли се ядат?
Как така нормална функция на яйчниците, пък няма цикъл? Това сериозно,ако го пише в някоя книга, после защо били анорексички 15 годишните.

Приятелката ми има мнооого скромен МЦ, ама много скромен и има живо и здраво момиченце. Може би количеството на МЦ пък няма такова отношение към зачеването.

Вики, стискам палци :) Всеки ден следя за твои постове и чакам хубави новини : )
[/url][/url]
*
Браво на варненките за срещата... как ми се иска и на мен да мога да идвам. И на добри места ходите. Това и е хубаво на България - заведенията.

Виви, дано лапарото е стъпка напред и си по-спокойна като мине. Всичко, което правиш, колкото и трудно да е, те приближава до желания резултат.

Петя, съжалявам за неканената гостенка.

Аз днес от обяд готвя вечеря за гости: мъжът ми довлече един агнешки бут, та ще го пека с розмарин, тарагон и други благинки. Всички поканени са добри хапвачи - ще падне ядене.

Приятна съботна вечер!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Вени,по принцип при суровоядството вс се консумира в суров вид - значи всичко,не само плодове и зеленчуци...а иначе на въпроса ти
Може би количеството на МЦ пък няма такова отношение към зачеването.
По принцип количеството на М има отношение към дебелината на лигавицата на матката,както и към хормона Е2...това като цяло!Иначе причини за краткия или осъден М,могат да са загуба на внушително количество тегло,хормонални смуштения,стрес,хормоните на щитовидната жлеза,както и синдром на Ашърман (това се получава след кюртаж или абразио,като лигавицата е "остъргана" и не нараства)....

Цигуу,гости гости ама пак си у форума  :lol:
Маринкее,аз заради вас и гола в банята влизам  :lol: :lol: :lol: За утре,да знайш -  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Добро утро,момичета!
Снощи едва заспах от главоболие,2 ефералгана си правих....такова чудо никога не е било. :( Ще я видим каква ще става.
Да ви поднеса кафенце и закуска:


"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Някои от нас наистина не са добре/говоря за себе си/,от 6ч.се въртя в леглото и като не успях да събудя половинката в 7ч.вече не издържах и станах.И сега какво,ще си седя тук самичка,ще си пия кафенце самичка,щото нормалните хора в почивните дни спят до по-късничко.Ама нищо аз да ви сложа по едно кафе и на вас,пък ще си седя и ще чакам
Пък като говорим за куковци,някои пък стоят до 2ч.сутринта на компа.Камък ми падна от сърцето,не съм само аз :lol:
Цитат
За утре,да знайш -     :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Знам,знам,за което благодаря,имам голяма нужда от стиснати палци.
П.П.Опа не съм била сама,докато бъркам кафенцето мамчето направила и закуска и ме изпреварила.
« Последна редакция: Ноември 15, 2009, 07:39:42 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Маринка, Мамче - не сте само вие дето рано ставате. :wink: Опитвам си от кафенцето -ммм, наистина имам нужда от него.
Лек ден момичета.
<br />[/url][img]http://ticker
*
Добро утро и от мен! Веднага се присъединявам към компанииката  :D
Мамче, Маринка, Благодаря за хубавите кафенца и закусчица!
И аз рано се събудих, но до 8ч. се въртях и чак тогава станах  :D
Лек ден!
ПП: А за утре, кой ще ни пуска темичка? Да си каже бързоооо, че сутринта да не се мотаме из другите теми и да чакаме кафенце  :D :D :D
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Може би количеството на МЦ пък няма такова отношение към зачеването.
По принцип количеството на М има отношение към дебелината на лигавицата на матката,както и към хормона Е2...това като цяло!Иначе причини за краткия или осъден М,могат да са загуба на внушително количество тегло,хормонални смуштения,стрес,хормоните на щитовидната жлеза,както и синдром на Ашърман (това се получава след кюртаж или абразио,като лигавицата е "остъргана" и не нараства)....
Ами Фибс, аз съм с оскъден МЦ и дебелината на ендометриума си е хубава. Хормона ми Е2 си е супер, нямам хормонални смущения, нито полови, нито щитовидни, да чукна на дърво не страдам и от синдрома на Ашърман, не съм правила и кюртаж/абразио. Така, че всички тези изредените не са показател. Е, ами обиколих вече де що има лекар, четох къде ли не в нета, направих сума изследвания, запознах се и с няколко жени с такъв цикъл. Оказва се, че няма проблем. Раждат си жените без грижи. И лекарят ми го твърди това. Така, че по-лекичко с заключенията, моля ...
 :bighug:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Добро утро :D

Този МЦ и мен ме е глождил. И моя беше оскъдничък, много слаб и само по 2-3 дена, после само зацапване, но след стимулациите не знам какво му стана 8O. Не помня от години да съм имала такъв, направо в ужас се виждам и все се оказвам неподготвена  :lol:

Иначе за срещата, наистине който не е дошъл ще съжалява :wink:
Та аз съм човека с премеждията, но дори и след 1 час закъснение отидох :D

Сега малко ще поспамя, ама ще разкажа, до колкото е възможно накрадко :lol:.
То петък 13ти мина на мен в събота ми се случват къръците :lol: - Тръгвам с колата за срещата, на няма и километър от къщи, тя загравя ама със страшна бързина. Пускам аварийните и на червено минавам на един светофар, защато и 20сек са достатъчни да вляза в червената зона. Спирам на първата спирка, гася колата, оставам аварийните и отивам да си купя ботилка минерална вода ( защото знам какъв е проблема - не ми е за първи път :lol:). Чакам 10 -15мин да изтине. През това време решавам да пусна на свободна и да се изместя 10тина метра, че преча на автобусите. Заключва ми се волана и оп забивам гуми в бордюра и спирам.
Слизам изсипвам водата, всичко шест, ще тръгвам, влизам вътре пак аз, а да запаля, ама не, паднал ми акумулотора. А сега какво да правя, мъжа ми извън града, хайде звъня на свекъра. Ама той на обяд пил две чаши вино...вика чакай да извикам комшията. И аз чакам...викам си ей сега да има кой да ме бутне и ще запаля, ама няма кой...решавам аз пак ще пусна на свободна, нали съм на баир тя ще тръгне, да ама като съм се забила в бордюра не става....идва свекъра и комшото и бутнаха колата...запали. Ама свекър ми вика, ти сега ще спреш някъде тя пак няма да запали...идвай да в къщи да сложим друг акумулатор. Тръгвам аз на 500 метра от тях, оп....спряха ме полицаи :lol: :lol: :lol:. Рутинна проверка...изгасих колата...ама запали после де...смениха ми акумулатора и накрая мъжът ми вече се беше прибрал и той ме закара на срещата :lol: :lol: :lol:

Малейй че дълго стана :lol:

П.П. Ей, Искре, сложила си и тая снимка, където мижам :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Ау, Радост - бойна мадама си ти. Леле, аз в такава ситуация зарязвам и кола и всичко. От къде акъл за бутилки вода, акумулатори и тем подобни.. Ама ти си жив Бг механик да знаеш  :lol: :lol: :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Пак се посмях от сърце с нашата Стинка.Вчера с Искра се посмяхме на неин гръб,ама и днес ме развесели :lol:.Обаче както е казала важно е желанието,въпреки премеждията дойде.Докато я чакахме си представях картинката-мацка ,кинта и половина,40 кила напишкана,вдигнала капака на колата и се опитва да я поправи :lol:.Е спасителния отряд си предложихме услугите да идем да бутнем,но свекъра вече беше на линия.
Хайде сега да ви помоля да ми стискате палци.В 11ч.ще се тегли жребия на Роза импекс,с моя късмет едва ли ще съм сред късметлийте,но знам ли.
« Последна редакция: Ноември 15, 2009, 09:59:14 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"