0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро на тази хубава дата петък13-ти... :D Мамче благодаря ти за прекрасната трапеза, вече хапнах и пийнах.
Вижте,свекърва ми е била с неизяснен стерилитет 11 години, преди 30 години /почти/ тя е родила съпруга ми и незнайно как е забременяла след толкова години на обиди от страна на нейната свекърва и мъки и страдания. Как да ви кажа, надежда винаги има, още повече когато имаш подкрепата на любимите си хора и можеш да споделиш мъката, радостта и всеки малък детайл с хора като вас, които винаги ще те подкрепят, ще ти дадат съвет, ще те накарат да се усмихнеш и да ти вдъхнат кураж. Затова неискам повече да чувам, че някой се предава. Спомнете си за онази песен по сериала "Приятели" - I will be there for you.
*
Re: Нова седмица дойде, да я напълним със чертl
« Отговор #261 -: Ноември 13, 2009, 09:59:37 am »
Добър ден и от мен!
Едва чак сега ви изчетох!
Благодаря за пожеланията, за кафенцето на Мамчето, а бе за всичко.
Маринка, тя и нашата СГ е със тази диагноза - олиготератозооспермия  :(
Док. ни каза че сме за инвитро, само така ще станат при нас нещата  :wink:
Честито на Елито! Безпроблемни 9 мес. :D
Вики, ами родом съм от там  :D
Айде лек ви ден.
ПП. Утре хващам обратния маршрут - хахахахаха  :D
Забравих - и аз съм родена на петък 13-ти !
Привет момичета, благодаря на Мамче за кафето и закуската :) чета ви от няколко месеца и чак сега осъзнавам колко отдавна се борите да осъществите мечтата си, наистина си струва, не съм ви споделила, за да не ви подразня,но аз имам едно детенце на 4г.и 11 месеца и сега се боря за второ. Вярвам, че ще бъдете възнаградени за усилията и търпението и ви пожелавам с цялото си сърце да започне нов период в живота ви ..... :bori_003: дано този месец донесе на повечето от вас късмет и се сбъднат мечтите ни  :) Приятен ден и приятен уикенд
*
Привет!
Лъха малко тъга от вчера тук! Знам колко е трудно, но ние не подозираме колко сме силни и именно заради това ще успеем!!
Петя, ние също сме родом от там с Мъжлето! Пиши ми на лични кой набор си и къде си учила! :D
Приятен петък 13! Забавлявайте се...те нашите сладурковци ни чакат някъде там и скоро ще ни зарадват!
*
Хайде, честит ви петък 13-ти, милички!
При мен понеже всичко винаги е било наопаки, силно вярвам че този ден ще ми е на късмет. И за вас да е така :D
Привет, момичета,
Мамче мерси че се грижиш за нас с хапване и кафенце  :eat:

Маринче, миличка, много съжалявам за това което преживяваш  :( , и хич не се притеснявай да си споделяш емоциите тук, нали за това сме заедно - да се радваме на успехите и да се подкрепяме в такива моменти. За СГ незнам какво да ти кажа, странно как след подобрения изведнъж е по-зле....но знам че ще имаш твоето чудо и ще забравиш за всичко останало  :hug2:

Анмарче, мила, неискам да си мисля какво ти е минало през главицата до прегледа  osi_7 , но важно е че всичко е наред  :cheerleader: :bighug:
Гардже, подкрепям Жасминка, "домашните прегледи" са важни  :lovedock:
Исе, дано ти е на къснем днешния ден и имаш положително тестче  :goodluck: :crossfingers:
Радосче, добре си се въоражила с две кутийки, бравос  :cheerleader: :crossfingers:
bebo_sn /jenq/ , и аз много я обичам тази песничка  :balk_5:
tortila , няма как да се подразним от това че имаш детенце, напротив - това е страхотно, пожелавам ти скоро да му родиш братче или сестриче  :babyflips: :crossfingers:

Петък 13, а , ха дано ни се случат по 13 хубави неща днес  :balk_602:
Направо се улях с писане  :oops:



*

tortila , няма как да се подразним от това че имаш детенце, напротив - това е страхотно, пожелавам ти скоро да му родиш братче или сестриче  :babyflips: :crossfingers:


 :welcome: добре дошла и дано скоро твоето детенце има братче или сестриче!


Петък 13, а , ха дано ни се случат по 13 хубави неща днес  :balk_602:


:jump12:  По 13 е добре!

Надежкоооо,  :bighug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Анмарче  :bighug:

*
не съм ви споделила, за да не ви подразня,но аз имам едно детенце на 4г.и 11 месеца и сега се боря за второ. Вярвам, че ще бъдете възнаградени за усилията и търпението и ви пожелавам с цялото си сърце да започне нов период в живота ви .....
Мила,аз също имам едно почти 7-годишно детенце.Вярно,за да го имам извървях не по-малко тежък и трънлив път.Но не съм сложила лентичката точно поради тази причина. :?
Има моменти,в които си обезверена,идва ти да крещиш от отчаяние и болка.Но всички нас ни крепи именно позитивното мислене и надеждата.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Момичета, силно вярвам, че моята лентичка не ви огорчава. Няма да я махам. Искам да ви дам кураж. Аз си я чаках седем години. След редица АРТ, в т.ч. инвитро (икси) неуспешно, някакси стана по естествен път, и до днес не знам как, за мен това си е ЧУДО. Сега се надявам чудото да се случи за втори път.
Пращам най-искрените си пожелания към вас :bighug:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Момичета, няма нужда да се притеснявате от факта, че вече си имате по едно детенце. Вашите истории за сдобиването с първа рожбичка дават надежда и на нас. Ето чудото, споходило Снежито - след неуспешно икси си е направо жива надеждичка за мен :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
не съм ви споделила, за да не ви подразня,но аз имам едно детенце на 4г.и 11 месеца и сега се боря за второ. Вярвам, че ще бъдете възнаградени за усилията и търпението и ви пожелавам с цялото си сърце да започне нов период в живота ви .....
Аз съм в същото положение като теб,първото ми дете е точно на 4 г и 11 м, и в момента правим опити за второ,отскоро разбира се,надявам се всички да имат успех особено на днешния петък 13-ти!
 :crossfingers:
*
Гледам пустичко тук, но имам едно въпросче, което не ми дава мира! Не знам дали мястото му е тук, но предварително ме извинете, ако бъркам!
Та на въпроса: Възможно ли е след абразио, без да е идвал цикъл да е имало овулация и евентуално да се получи бременност? Ако си направя тест, дали той ще бъде достоверен, 66 дни след кюретажа!
Моля който има идея да пише!!!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Гледам пустичко тук, но имам едно въпросче, което не ми дава мира! Не знам дали мястото му е тук, но предварително ме извинете, ако бъркам!
Та на въпроса: Възможно ли е след абразио, без да е идвал цикъл да е имало овулация и евентуално да се получи бременност? Ако си направя тест, дали той ще бъде достоверен, 66 дни след кюретажа!
Моля който има идея да пише!!!
Вики, аз нямам никаква идея, но пък защо не ? Препишкай един тест за всеки случай. А ти скоро нали беше на доктор ? Най-вероятно към него момент не е имало нищо видимо, но както всички знмаем - ЧУДЕСА СЕ СЛУЧВАТ  :) Дай, Боже и при теб да е така !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Гледам пустичко тук, но имам едно въпросче, което не ми дава мира! Не знам дали мястото му е тук, но предварително ме извинете, ако бъркам!
Та на въпроса: Възможно ли е след абразио, без да е идвал цикъл да е имало овулация и евентуално да се получи бременност? Ако си направя тест, дали той ще бъде достоверен, 66 дни след кюретажа!
Моля който има идея да пише!!!
Вики, аз нямам никаква идея, но пък защо не ? Препишкай един тест за всеки случай. А ти скоро нали беше на доктор ? Най-вероятно към него момент не е имало нищо видимо, но както всички знмаем - ЧУДЕСА СЕ СЛУЧВАТ  :) Дай, Боже и при теб да е така !
Бях на лекар на 05.11. Тогава док каза, че лигавицата е израстнала и щяло да ми дойде от самосебе си, скоро. Но имам много странни симптоми - гадене, подут корем, глад, непоносимост към любими храни, бяла кремообразна слуз, абе...много...и направо съм в чуденка!Само не знам, дали теста би бил достоверен...??? :?
*
Вики, мила за да е достоверен най-добре е да направиш кръвен, но ако не ти се дават парички, домашен. Това скоро какво ли може да означава??? Успех мила  :bighug:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Вики , мила стискам ти палци. Моля те за пореден път да ни покажеш, че чудесата са навсякъде около нас... Моля се за теб !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Вики, защо не? Ха, дано.
Денят е много подходящ за такива новини :wink:
След като едно бременна жена в 3-ти месец беше забременяла отново, та гледах много интересно беше - правиха операция да вадят едното бебе и казаха, че след три месеца ще вадят другото...

Така че мен вече нищо не би ме учудило.

П.П. Междувпрочем аз като забременях, така и не успях да видя положителен О-тест. Така че теорията нещо ми бяга...
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Само не знам, дали теста би бил достоверен...??? :?

Трябва да е достоверен! А дано  :wink:
Вики, защо не пробваш да пишеш и в подфорума " Услужнения при бременност", не че тук пречи :wink:, но там май ще има повече отговори на въпроса ти.

Иначе аз лично си мисля, че може и да е възможно, как има жени, които след като родят и докато чакат да им дойде цикъла, изведнъж се оказва, че не идва, защото са отново бременни...защо и след кюртаж да не се получи нещо такова...

И на мен ми е интересно, дали е възможно.

А какво по-голямо чудо от това :)

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!