0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Маринка  :bighug: много неприятно! Просто нямам думи, то и знам, че каквото и да ти кажа няма да те успокои, но понеже искам да те видя усмихната....ще ти припомня само, че преди време една обща приятелка рева и се тръшка пред една спермограма и в същия месец  preggo така че от цялото си сърце ти го пожелавам и на теб!  :bighug: :bighug: :bighug:
Анмарче радвам се, че ти се е разминало това нещо! Хайде стига със стряскащи неща вече, време е за други неща  :bighug:
Маринка  много съжалявам мила  :),пууу да му се невиди начи  :x,дано скоро имате някакво решение на проблема  :D
 Цунки и Гунки и смело с главата напред.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Маринка  :bighug: да знаеш че много силно те прегръщам! Не се отчайвай....ще видиш че следващата СГ ще бъде по-добра. Стискам ти силно палци :grouphug2:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Маринка, писах ти ЛС. Знам че в момента ти е тежко и мисълта ти е замъглена, но съм сигурна че утре ще ти е светло пред очите и ще вдигнеш отново борбената си главица.
Анмар, аз и в мненията по дневничето ти писах, но и тук да кажа, че искрено съжалявам, че е трябвало и този страх да изпиташ. Пфууу, не са ли вече множко страданията ни бееее ... Искам и тук да кажа, че аз никога не си опипвам гърдите и много ме е шубе да търся такива неща  :? Хич не ща и да чувам. Този стрес, в който живеем, целият заобикалящ ни свят. Работа, тревоги около проблемите ни, честата раздразнителност, плач .. Всичко това влияе върху нас. Толкова ми се иска един ден да се събудя и да се сетя, че някога - много отдавна съм плакала, но да не се сещам какво е било това тягостно чувство. Писна ми да се притеснявам, да си задавам въпроси, да тъгувам, да съм все "на косъм" от сбъдване на някое желание...
 Спирам да редя и тук обзелите ме мисли, че ще напълня и вашите главици ...  :?
 Утре ще е пак светло !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Маринка  :bighug: много неприятно! Просто нямам думи, то и знам, че каквото и да ти кажа няма да те успокои, но понеже искам да те видя усмихната....ще ти припомня само, че преди време една обща приятелка рева и се тръшка пред една спермограма и в същия месец  preggo така че от цялото си сърце ти го пожелавам и на теб!  :bighug: :bighug: :bighug:
Анмарче радвам се, че ти се е разминало това нещо! Хайде стига със стряскащи неща вече, време е за други неща  :bighug:
Анизка и аз с това се успокоявам,като се сетя какво тя преживя тогава с оная СГ,а тя вече беше бременна.Уж вярвам и аз в чудеса.Пак ще се усмихна ,миличка,обещавам.Пък и как не,като ме подкрепята така силно.
Гардже,на теб едно голяяяяяяяямо БЛАГОДАРЯ,миличката как съм те разстоила.Отговорих ти и аз на лични.
« Последна редакция: Ноември 12, 2009, 19:43:12 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Гаргунооо, ще те бия (шегувам се де)! На мамолог, който гледа и на ехограф поне веднъж годишно! Аз се опипвам редовно, това другото дето няма да го пиша не е шега работа! Именно заради целия стрес трябва редовно да проверяваш - както следенето на ОВУ ни стана част от живота е редно и това да стане. Иначе срамота, че сме образовани жени, а допускаме такава небрежност към здравето си.

Миличка не се сърди, че ти се накарах. Знам, че някой ден ще се събудищ и ще ти се стори като сън тези нощи пълни със сълзи и бъди сигурна, че този ден не е далече  :bighug:

[/url][/url]
*
Анмарче слава Богу, че всичко е ок,
Маринка, мила дали този доктор не е попрекалил малко, като знае че не сте негови пациенти / съжалявам ако обиждам някого/??? Нали знаеш, светлина в тунела винаги има
Гаргуно, защо така мила се отчайваш - ти си толкова положителна и на всички ни даваш кураж, а ти си овесила нос. Мноого силно те гушкам и знай, че можеш винаги да разчиташ на нас. Както и мисля, че тук всички сме се събрали, за да си помагаме и да се обнадеждаваме, че някой ден и при нас ще е само весело и ще постигнем желанията си...  :youwoman: :grouphug2: :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Мммм,коя е тЪз дет сЪ е ревала и тръшкала.... :ask:
Анизи,Маринче....:bighug:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Толкова ми се иска един ден да се събудя и да се сетя, че някога - много отдавна съм плакала, но да не се сещам какво е било това тягостно чувство. Писна ми да се притеснявам, да си задавам въпроси, да тъгувам, да съм все "на косъм" от сбъдване на някое желание...
 Спирам да редя и тук обзелите ме мисли, че ще напълня и вашите главици ...  :?
 Утре ще е пак светло !!!
Ех, раче, раче ... :balk_145:
*
Момичета,  :thankyousign:
:balk_132: покрай моите тревоги забаравих: Елена, ЧЕСТИТО! Казах ти аз преди няколко дни, а? Лека бременност и здраво детенце!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Добро утро,ранобудни!Тоз път аз съм ку-ку.Заповядайте на масата:


При мен започна типичното бълбукане в коремчето,предвещаващо оная с метлата. :? Няма да има радост и тоя месец...Ама нищо не мога да променя.
Нищо,ще се боря за коледно ЧУДО! :roll:


Толкова ми се иска един ден да се събудя и да се сетя, че някога - много отдавна съм плакала, но да не се сещам какво е било това тягостно чувство. Писна ми да се притеснявам, да си задавам въпроси, да тъгувам, да съм все "на косъм" от сбъдване на някое желание...
Иска ми се да ти кажа нещо мило и утешително,но точно от мен ще прозвучи кухо и безмислено...Понякога и самата себе си не мога да утеша.
Но вярвам,че който много страда,Бог ще му се реваншира някой ден! yahoo_33

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Мамче, благодаря ти мила закафенцето и зазакусчицата-веднага сядам с теб-от кога чакам някой да сервира за да се настаня на готово (мързелче какво да павя) :lol: :lol: :wink: а ти докато я няма лелката не се притеснявай, бълбукането може да е от друго  :crossfingers:
Гарджеееее, аз пък искам да ти кажа, че със сигурност онази нашата обща мечта ще се сбъдне, обаче нито сълзите, нито тягостното чувство, нито разочарованията ще забравим! Единствено, когато сутрин в леглото ни дотича дребничкото, рошаво и босоного чудо и извика "МАМО" ще се разтапяме от новите чувства завладели сърцата ни! Няма да се предаваме точно за да можем а изпитаме тези чувства! Вдигай човката нагоре и продължаваме заедно напред, че никак не ми е приятно да те гледам как http://s338.photobucket.com/albums/n430/spicecomments/funny/00916.jpg
Хайде мацки весел ден ви желая!
Добро утро :D

Гледам не съм сама в този ранен час :D.
Мамче благодаря за кафенцето, Анизииии пак ли се чудиш какво да хапнеш :wink:. Да знаеш, че те подозирам вече  :bfp1: :)

Аз тъй като ви занимавам напоследък с моите Ову тестове, да ви кажа, че вчера си беше отрицателен, но пък си купих две кутии :wink: и ги мятам всичките тестове :lol:

Лека и спорна.

П.П. Днес е Петък 13, без излишни рискове, Моля :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,милички.Благодаря за кефенцето,идва ми точно на място,не че ми се спи ами ми отпуска нервичките малко.
Цитат
Единствено, когато сутрин в леглото ни дотича дребничкото, рошаво и босоного чудо и извика "МАМО" ще се разтапяме от новите чувства завладели сърцата ни!
Анизка,миличка разплакаме още сутринта.Боже ,как си мечтая и колко пъти съм си представяла такава картинка.
Цитат
П.П. Днес е Петък 13, без излишни рискове, Моля
Ааааааа Радостинче,родена съм на 13-ти/то за туй и не ми върви де/,знам ли петък 13-ти може да ми е на късмет/блаженни са вярващите :oops:/.
П.П.Вижте на коя страница пишем в петък 13-ти :lol:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
[b
Радостинче,родена съм на 13-ти/то за туй и не ми върви де/,знам ли петък 13-ти може да ми е на късмет/блаженни са вярващите :oops:/.[/b]
П.П.Вижте на коя страница пишем в петък 13-ти :lol:
:jump12:
И аз харесвам датата 13  :D
Мамче, мерси за кафенцето!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Добро утро и аз мен.
 Мамче мерсаж за трапезата  :lol:
 Абе ей девойки аз малко да ви отпусна края и почвате да се здухвате,ама недей-те така,ей сега ще мине още малко време,Маринка СГ ще се оправи,после Гарчето ще се похвали,Радос ще има късмет всичко да започне да върви по план(няма да изреждам всички но се отнася за всяка една от нас),и накрая при всички ни ще тичат рано сутрин и вечер и следобед и ... боси крачета викащи МАМО - МАМО - МАМО ( Анизи мн добре казано,позволих си да те цитирам почти).Искам да виждам повече хъс,желание,сила,борба и.т.н отколкото унили муцунки, та ние сме "Щъркеловата група" и сме железни  :wink:
 Хмммм петък тринадесети значи,еми днеска вече трябва моите тестове за ову да покажат +  :lol:
 Преградки и целувки
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Искам да виждам повече хъс,желание,сила,борба и.т.н отколкото унили муцунки, та ние сме "Щъркеловата група" и сме железни 
Права си да му се не види.Падаме,ставаме ,поизтупваме се и пак горе главата и напред.Нооооооооо има едно"но",май се уморих вече.9-та год.подкарахме в борба,надежда,НЕуспех,разочарование и пак нанова,не знам до кога ще издържа ,честно ви казвам.Вярно е че целта оправдава силите,нервите и средствата,но аз съм на изчерпване.Оф пак започнах да ви плача на рамото,а уж съм силна,яка и корава лъвица.Май се самозаблуждавам,че покрай себе си и вас.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Добро ви утро.. Какво е днес ? Любимият ми деееееен - петък :) Обичам петък, нали знаете. Така, че хубав ден ви желая. Днес е 13-ти, пишем на 13-та страница и ето ви малко повече инфо:
 http://mr-bg.com/news.php?extend.199
Цунки на всички и мерси за милите думи. Днес е хубав, слънчев ден !!!

П.П:Маринка, ако не се лъжа с Лиско сте родени на една дата, в една година, а я виж щастието й как не я забрави. Трябват ни много вяра и усмивки, но нека бъдем и реалисти и не спираме да се борим, защото само с вяра, няма как :)
« Последна редакция: Ноември 13, 2009, 09:23:17 am от crow »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Маринка,знам само че сили ще имаш за още много,но дано не ти трябват за дълго.Ще издържиш,само запази желанието.Толкова ми става мъчно за всики  :bighug: ,ще успеем сигорна съм  :lol:
 Защо непуснете пак една спермограма,нали преди това се е подобрявал,пък сега изведнъж не(наушенце - да не е лабораторна грешка) стават и то за съжаление честичко  :? :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Варненките,да ви напомня утре Събота в 14ч.сме в Годзила на пазара.Хайде нека се съберем по-вечко,има хора с които все още не се познаваме лично.За Деситата знам че няма да дойдат,имат причина,но другите защо нищо не казвате.Гардже,ти така и не каза,съгласна ли си с мястото и часа.За сега сигурни сме аз,Радостинка и Исето.От мое и тяхно име моля да се съберем по-вече,особенно тия които не са идвали до сега.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"