0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Гардже, видяли че това с цикъла, може да си е нещо съвсем случайно. Ето всичко си е наред сега, много се радвам за теб :) - в случая и на това, че си имаш нормален цикъл :wink:
Хайде сега смело и ти да половуваш този месец, знае ли човек, след лапарото може... :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Много благодаря за пожеланията, всички сте страхотни  :grouphug2:. Само че аз още  не зная дали да вярвам. Може би докато доки не каже, че е истина няма да посмея да се зарадвам.
П.П. Доста ме боли корема , нормално ли е?
« Последна редакция: Ноември 12, 2009, 14:53:12 pm от elena86 »
*
П.П. Доста ме боли корема , нормално ли е?
И още как... Споко, но задължително си планирай преглед.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Гардже, видяли че това с цикъла, може да си е нещо съвсем случайно. Ето всичко си е наред сега, много се радвам за теб :) - в случая и на това, че си имаш нормален цикъл :wink:
Хайде сега смело и ти да половуваш този месец, знае ли човек, след лапарото може... :D

О, Радост - още не мога да кажа, че е нормален. Никак даже. Това, че ми дойде не значи, че е обилен. Слабичък си е пак, ама четох вече на доста места, че не е сигнал за тревога... Ще видим как ще се развие. Сега пия и Калмацин (Zn+Ca+Mg) , вит.Е 400, ф.к. и изобщо елате да ме видите как пия витамини с шепа  :?
 А за след лапарото - надявам се да са ми "понаместили дреболийките"  :lol:  :lol:  :lol: Аз нали бях само с диагностика, така че какво като съм след лапаро ? Няма връзка, ама може пък да стане работата  :lol: Обещавам най-официално, че това е последния МЦ, който приемам с охота. Следващия да е края на лято 2010  :lol:  :lol:
« Последна редакция: Ноември 12, 2009, 15:46:54 pm от crow »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Много благодаря за пожеланията, всички сте страхотни  :grouphug2:. Само че аз още  не зная дали да вярвам. Може би докато доки не каже, че е истина няма да посмея да се зарадвам.
П.П. Доста ме боли корема , нормално ли е?
Ели изчакай мила още 2-3 дена и повтори тестчето, за най-сигурно си направи кръвен, хем и ти ще се успокоиш, запази час при док., но той нищо няма да може да разбере твърде е рано за констатация от лекар.Успех мила
*
Привет от мен!
Честито на Ели! Леки 9 месеца!
Маринка, дано да са добри резултатите, пиши и на мен, че и ние ги пием тия...
Анмарче успех във всичкоооооо....., чакаме отчет!
Петя, какво общо имаш със Силистра, че не схванах нещо :oops:
Гардже, явно продължавам да живея в разни заблуди :lol:
Ами при лапарото, оглеждайки състоянието на тръбите, ефекта не е ли същия като при ЦС - нали при ЦС казват, че след процедурата шансовете са по-големи?
Малеиий, май много глупав въпрос задох :oops:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Гардже,искренно ти желая чаааак края на 2010г.да ти е следващия цикъл.Успех,мила.
Момичета,аз лекичко ще разваля хубавата атмосвера в темичката.След всичките хапове на моя мъж,положението е по-лошо от последната ни СГ,от олигоастенозооспермия сега пък ново 20-не зопжмних точно ,но има и терато в диагнозата.Направо вече не знам какво да мисля,никога не е пушил,не пие абсолютно никакъв алкохол от септември 2008год.,изпи вече какви ли не добавки и витамини плюс бърканицата с мед.Не може да е истина,как е възможно това.Извинете ме,за объркания и дълъг пост,но много зле се чувствам и трябваше да поплача на вашето рамо,не смея допълнително да товаря мъжът си,тъй като той се чувства достатъчно зле.Опитах да го успокоя,но всъщност имам нужда да поплача.Защо така се получава?Толкова силно вярвах,че нещата вървят към добро.Ми как да не вярвам,като за последната год.имаме 4 СГ и всяка следваща показваше подобрение,пък сега............Оле прекалих.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Ей, Марини, кофти работа.
Ама все пак докторите какво казаха?
Защо не направите още една СГ?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Гардже, явно продължавам да живея в разни заблуди :lol:
Ами при лапарото, оглеждайки състоянието на тръбите, ефекта не е ли същия като при ЦС - нали при ЦС казват, че след процедурата шансовете са по-големи?
Малеиий, май много глупав въпрос задох :oops:

При ЦС е така според мен, защото продухват тръбите. При лапарото би могло да има някакъв ефект, ако е правена някаква манипулация, да речем пластика на тръби, резекция на яйчници при ПКЯ (в редки случаи, когато се налага и според лекарите, които са привърженици на това) и при разни други подобни ... при отстраняване на хидросалпинкс и последваща ин витро процедура и т.н. Но при мен е било само диагностика, бут тук, бут там, дзааааак- дзаааааак ... Всичко Ок, затваряме ... Разбираш ли  :lol:  Е, при някои момичета съм чела, че се "успокояват", че всичко им е наред и пак успяват след лапаро - да се надяваме, че и аз съм се "успокоила" :) В края на краищата, ако гледаме ведро, ще успеем нали  :wink:

 Все пак съм обещала, че скоооро, ама много скоооро ще ви "изненадам"  :wink:  :lol:

П.П: Ох, Маринка, сега виждам поста ти :( Много ми е мъчно :( Поговорихте ли с доктора след СГ ? Обсъдихте ли нещата ? Няма начин да не те е обнадеждил ?
« Последна редакция: Ноември 12, 2009, 20:05:53 pm от radosttinka »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Маринка, не знам какво да кажа  :(
И аз толкова вярвах, че ще се оправят нещата след всичките хапове, след Достинекса :?
Силно те прегръщам  :bighug:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Маринка, само не се отчайвай мила! И ти и мъжлето! Знаеш, че спермограмата се влияе от много неща, дори от притеснение! Няма да спираш да се бориш и ще успеете! Вярвам!
*
Момичета здравейте,
Може ли някой да каже как си осигурявате прегнила.Една приятелка го търси а навсякъде казват,че го няма вече година в аптечната мрежа
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Момичета здравейте,
Може ли някой да каже как си осигурявате прегнила.Една приятелка го търси а навсякъде казват,че го няма вече година в аптечната мрежа
Прегнил мисля, че имаше във Варна в аптеката на Брегалница. Поне така бях чела някъде.
Пробвай да се свържеш с тях и да питаш:
адрес: Варна 9000, ул. Брегалница студентско общежитие бл. 1
телефон: тел. 052634863
Източник: http://biznes.n-bg.com/detail.php?d=6210&lang=1
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
crow Мерси информацията предадена.
*
Момичета, благодаря ви за стиснатите палци и за всичко!
Накратко - притеснението ми беше от една бучка в лявата гърда, но слава на Бога не е бучка. Мастопатия! Писах в дневника си за да не спамя, но като знам че сте ме мислили  :bighug: :bighug: :bighug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Марина, много съжалявам за лошите новини, но както казаха и други момичета, една спермограма пролет не прави. Ако сте имали прогресивно подобрение преди, може би е моментно отклонение или лошо направен анализ и си струва да направите нова.
Колкото до диагнозата - километричната съставна дума - на мен изобщо не сами давали такава, пък и аз не я търся, въпреки че и ние имаме мъжки фактор. Аз лично гледам как са показателите за брой, подвижност и морфология спрямо нормата. Дано видите подобрение съвсем скоро. Пожелавам ви го от сърце.

Гардже, като каза, че пиеш пълна шепа с хапчета, ме напуши на смях. Ние с мъжа ми се майтапим, че като пенсионери вечер си редим витаминчетата: две жълти, едно розово, едно жълто...

Мамче, и на мен само храна ми е в главата. Все за следващото ядене мисля. Няма момент, в който да не мога да ям. Отдавам го на особеност на вкусовите рецептори... някои ги тегли алкохолът, други наркотиците, нас ни влече храната.

Елена, честито и от мен! Дано чертите станат отчетливи скоро, за да се успокоиш.

Анмар, стискам палци цял ден. Дано да си добре.
А, току що видях коментара ти - много се радвам, че не е най-страшното!
Маринка, много съжалявам за резултата :( Но виж какво казват момичетата, спермограмата зависи от много неща. Може това да е моментално отклонение, какти казва Цигуларчето.

Елена, тихичко честото за двете чертички :D Утре чертите ще са по-отчетливи, споко :) Пък като видиш и кръвния съвсем ще се упокоиш :)

Анмарче :youwoman: :bighug:  :balk_104: :balk_104:

Раши  :bighug: :balk_104: :balk_104:
[/url][/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
П.П: Ох, Маринка, сега виждам поста ти  Много ми е мъчно  Поговорихте ли с доктора след СГ ? Обсъдихте ли нещата ? Няма начин да не те е обнадеждил ?
Гардже,честно да ти кажа съм леко разочарована.Явно защото не сме техни пациенти и леко бяхме притупани,в смисъл такъв че отиваме само за СГ,а аз не съм при тях.Така мисля,тъй като аз бях тяхна пациентка и те бяха назначили СГ,вече с друго око щяха да гледат.Д-ра казал,че за АРТ става,но по естествен начин не,а за добовките които до момента е пил,било ала бала.Нещо не мога да се съглася.Пък и моя е казал,че имаме едно неуспешно ИКСИ еди къде си и той е казал,че там няма как да е успешно.Както и да е,ще ти пиша на скайпа утре,че да не занимавам и другите.Много съм ви благодарна,че ме изслушвате и ме подкрепята,имах огромна нужда от това.По принцип уж съм оптимист и се опитвам да повярвам,че е моментно състояние.За сега ще си чакаме фонда и ще спрем да си самоназначаваме каквито и да било изсл.Пак ви благодаря за подкрепата,много се радвам че ви има.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Маринка,силна прегръдка и от мен.Само това мога да предложа..приятелство и съпричастност към болката ти. :bighug:
Анмар,браво на теб за добрите новини.
Лека вечер,момичета! :cloud9:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари