0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Благодаря за стиснатите палци,към 12ч.отиваме за резултата.
Еленка,честито миличка,дано всичко да е ок.Не се притеснявай,макар и бледа чертичката си е реална.
Цитат
Имам чувството, че което ново момиче се присъедини към нас и веднага на следващия месец му носим късмет
И на мен така ми се струва,това ми вдъхва надежда че иде и нашия ред,на ветеранките тук.
Гардже,зимата е чудесна и романтична ама не и тук във Варна.При нас студ ,вятър,на мен все ми е студено.Друго си е в балкана,печката на дърва,тихо,спокойно.......размечтах се.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро Благодаря на Петя закуската и кафето много вкусно изглеждат. Честито на Ели и  лека бременност и желая. Аз съм си в къщи,ще ви наглеждам  :) Приятен и успешен ден  :)
Re: Нова седмица дойде, да я напълним със чертl
« Отговор #202 -: Ноември 12, 2009, 10:09:58 am »
Момичета имам въпросче към вас за тестовете за овулация. Този месец за първи път си правих. Правих петте теста пет поредни дни както пишеше. Първите два дена имаше бледа втора чертичка, а следващите 3 - никаква. Дали значи това че съм имала овулация или не. А и тестовте ги почнах някъде към 15 ден мисля. Но на мен ми е страшно нередовно - понякога пропуска и месеци . Незнам кога да ги правя тези тестове. И още едно въпросче - в аптеката имаше два вида тестове за овулация - единия беше 8 лв. а другия 25лв.... Каква е тази разлка в цената се чудя. :dontknow:
« Последна редакция: Ноември 12, 2009, 10:13:56 am от Soni_ »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова седмица дойде, да я напълним със чертl
« Отговор #203 -: Ноември 12, 2009, 10:16:55 am »
И още едно въпросче - в аптеката имаше два вида тестове за овулация - единия беше 8 лв. а другия 25лв.... Каква е тази разлка в цената се чудя. :dontknow:
А аз си купувам Oview на цена около 6 лева. Вътре са 5 теста за овулация.
« Последна редакция: Ноември 12, 2009, 10:21:01 am от crow »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Сони, ходила ли на лекар, за да разбереш каква е причината за нередовния цикъл?
Когато цикъла варира в големи граници е много трудно да се уцели овулацията. Казвам го от личен опит, аз ползвам поне две кутии с по 5 теста за да я уцеля, точно защото незнам колко дълъг ще е текущия цикъл. Почвам ги от 12/13 ден до към 20и някой.
А за тестовете, ползвам тези на Клиър Овю, те са около 10тина лева.

Ако не си ходила на лекар, направи го, за да е нередовен цикъла си има причина.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Сони,виж тук има информация http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=426&Itemid=39А и има доста теми където се обсъжда въпроса ти,не че не искам да ти отговоря,но не е тук мястото.Аз пак на всяка манджа мерудия ама наистина в сайта има много полезна информация за тестовете и изобщо за овулацията.
Цитат
Мен нещо ме наболява коремчето и ще взема довечера вече да препишкам едно Ову тестче
Радостинче,какво чакаш ,трябваше още вчера да го препишкаш,ей че ме ядосваш ама,ще испуснеш момента бе.Още днес на обяд да си я свършила тая работа.
« Последна редакция: Ноември 12, 2009, 10:27:38 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Мерси за отговорите, момичета.  :flower:
По лекари съм от 10 години за този цикъл. Няма оправяне.Както и да е... Ще използвам и аз 2 опаковки другия месец да видим какво ще стане.
Сони, а на какво се дължи според лекарите този нередовен цикъл?
И в такъв случай ако имаш възможност ходи на фоликуметрии, ще има повече яснота кога и дали има овулация.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Добро утро, момичета! :)

Честито, Ели!

Анмарчр, стискам ти палци душата! Дано всичко да е повече от наред. После да докладваш какво се случва. Целувки :)


Прекрасен ден на всички ви и чакам още ++ както казах по-рано. :)  


*
Привет, момичета!

Страхотно кафенце и закуска, Пете обаждай се по-отрано като кръжиш към Русе :wink:
Ели, Честита радост, сигурно още не знаеш къде се намираш!
Анмар, Маринка, Вив,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Исе, и аз като теб чакам късна О.
Радост, да я изловиш тази О.

Усмихнат ден на всички! :lol:
 
Re: Нова седмица дойде, да я напълним със чертl
« Отговор #210 -: Ноември 12, 2009, 10:49:03 am »
Ами  хормонални проблеми - показателите са под нормите. А имам и СПКЯ. Сега вторник съм на лекар при доц. Маркова с пълен комплект изследвания и ще видим какво ще правим занапред. Дано стане Бебчо скоро - от една година не се пазим с мъжа ми и нищо.  :(
*
Re: Нова седмица дойде, да я напълним със чертl
« Отговор #211 -: Ноември 12, 2009, 10:57:24 am »
Мила Сони, незнам откога четеш форума, но според мен с тия хормонални проблеми ще е трудно да уловите яйцето мила. Според мен първо трябва да наблегнат докторите да оправят твоите хормони и тогава да действате за бебе. А ти казвала ли си на лекарите че правите опити за бебе?
Сони, проблема ти за съжаление ми е до болка познат :?
Тестовете за О при ПКЯ не са особено достоверни.
Но в темата, която ти е посочила Маринка и това мисля, че го има коментирано, прочети я.
Иначе със сигурност фоликуметриите са най-доброто нещо в случая. Обсъди всичко с док :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Да Жени, ще започваме сигурно стимулации с инжекции за покачване на хормоните. И проследяване на .Иначе наистина няма как да се уцели деня. Чакам вторника с нетърпение , за да вземем някакво решение и да действаме.
А форума го следя от скоро , днес си направих регистрация. Мисля, че сте страхотни всички и сте много топли и приятелски настроени.
Мерки за бързите отговори на моите въпроси.
Наистина сте супер
 :balk_47:
 
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Нова седмица дойде, да я напълним със чертl
« Отговор #214 -: Ноември 12, 2009, 11:23:37 am »
Елена,тихичко честито,дано след няколко дни да можем да ти честитим без тихичкото. :D
Маринка  :crossfingers: за СГ на мъжа ти.
Вивия  :crossfingers:
Сони, тук ще намериш много добри момичета,които ще ти помогнат със съвети и подкрепа,дано с док да намерите решение.
Здравейте, момичета-кокичета

Пете, мерси за голямата маса  :bighug:
Друго си е кафе и закуска с голяма компания приятелки  :grouphug:

На Анамар, Маринка и Вивич   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Ели, честита втора чертичка и  :cloud9:
Сони, добре дошла и успех в борбата, тук ще намериш много инфо и подкрепа  :goodluck:

Хайде весел ден

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
ДобъРРРРР...деееен :stuuud:
кЪк може да е такъв бахЪр не знам.... :lol: :lol: :lol: Пуу,бсе едно иде Декември брех.... :lol: :lol: :lol:
Ели,на ушенце чистито и дано вс се развива по план :wink:
МаринкоФ,успех и драсни едно ЛС после,чИ офтИкЯсЪх....
Цвети и на всички за милите думи -  :balk_21:
Сони,нещо ми се струваш неориентирана...чети и се информирай!!!И дай повече инфо около изследвания и резултати.Така по-добре ще можем да ти помогнем със съвет...
« Последна редакция: Ноември 12, 2009, 11:43:12 am от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Елиии тихичко честито мила! Лека и спокойна бременност до края!

Анмарче, Маринка стискам силно палци за добри резултати!

Ние от 3 дена сме майстори  :lol: - циклихме паркета в една дърводелска фабрика, вчера цял ден боядисвахме хола, а днеска ще редиме паркета. Голям смях сме с мъжо - пишман майстори.
Аз току що се върнах от личната, имам си направление за гинеколог :D
Този път без проблем, даже нямаха работа и ме разпитваха, кое, как, колко струва, за фонда. Надявам се след като вече са добре запознати с проблема ми като отида друг път за направление или се обадя да питам да ми удрят по едно рамо и по-честичко да си вземам, че в тази криза...

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
О, момичета да се похваля - днес ми дойде :) Йеее, нека и някой се зарадва на това :) Пращайте всичката нечакана от вас лелка при мен :) Аз този месец си го бях отписала заради лапарото и не съм чакала нищо, така че хайде дано поне този месец не е слабичък МЦ, а да е буен като река  :lol:  :lol:  :lol:  И след това в събота смятам да пусна пак половите хормони и обещавам да се кротна вече от изследвания, че малко ми се позави свят от купищата, които съм складирала :) То нали вече ги повтарям и потретвам някои - малко като комарджия се чувствам  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.