0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ей ама направо се засрамих  :oops:,и аз ви благодаря че така сърдечно приехте идеята ми (да си кажа честно мислих че няма да искате и се изненадах много приятно).
 За всички ви  :bighug: :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро :D

Елика, благодаря за темичката, дано да се напълни с много +++++ тестчета :)

Аз два дни бях при мама и татко на гости, но ви хвърлях по едно око де, да не пропусна нещо важно :lol:

Мамче, за прехвърлянето :lol: няма проблем, каже само за кога да те пиша като очакваща :wink:

Довечера и аз ще запиша в албума :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

И аз сега разгледах снимчиците  :D , ама те били много  :lol: - браво! Чак и Ласана с големия корем  :lol:  :bighug:
Страхотни сте  :grouphug:

*

Мамче, за прехвърлянето :lol: няма проблем, каже само за кога да те пиша като очакваща :wink:
За 16-ти да речем. :crossfingers:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Привет и от мен в новата твма :) Пожелавам ви седмица изпълнена с много усмивки и хубаво настроение :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Здравейте момичета. Пожелавам ви една прекрасна седмица и повече хубави новини :bfp1:. А при мен почти не остана, след 2 дни ще разберем дали това е нашият месец.
*
Честита нова темичка момичета, дано в тая има повече  :bfp: :crossfingers: за всички, които очакват  :bighug: :goodluck:
Ей, къде избягахте днес всички?....

Маймунке, гледам пак си пораснала :lol:

Момичета, много сте се насъбрали в списъка с ловуващите, знам че там ви харесва :lol: :wink:, ама я се отчитайте една по една и в другия списък :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Титинката нещо се покрива  :D ,дано дано е за ++++++,гледам че датата и е минала пък хайде да видим като се появи  :wink:
 Ами Радосче,предната много малка ми се стори,та я направих следващ размер  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Мисля, че този размер на снимката ще изглежда по-добре
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Ей ме и мене  :wink:
Аз предлагам някой бързо да се отчете с ++++ че да ни стане по-хубава темичката.

Хубав ден от мен!
Момичета, ние хубаво се бъзикам се Жадната Маймуна на Искра :wink:, ама нека всичко, което е по темата как да оправи снимката си, да е в съответния подфорум, където Маймунката е попитала :wink:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=39452.msg640436#new
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Съжалявам, но още не зная кое къде трябва да е  :oops:
*
Привет и от мен в новата тема. Вчера ми дойде най-накрая. Много ми хареса да съм бременна за 3 дни - сега нямам търпение да стане наистина за 9 месеца. :wink:

С Мелодийката и Ники можем да си сверяваме часовниците: еднакво закъснение, после едновременно посрещане на хвъркатата гадина.

Стерче, дано се върнеш с добри новини.
Криска, не спирайте лова - редовно участие му е майката.
titibar:crossfingers: :crossfingers:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Цигуларче тайничко се надявах за теб  :bighug:
Според мен сте направили инсеманицията раничко или е трябвало да я таймирате с Прегнил или негов заместител. Нищо - следващия месец ще се бориме заедно момичета! За съжаление сме много.
На мен днес ми е 20ти ден и не сме спирали със кекса и за ден. Но това което ми прави впечатление е че от вчера гърдите са ми много чувствителни и БТ е над 37.1 (по принцип не меря заради непостоянния живот който водя), та се чудих това дали означава че все пак съм имала ову и някой фоликул се е пукнал  osi_10
Вие как мислите?
Криска, кога беше последния Прегнил?
Защото от него също може да се вдигне, поне при мен така се е получавало, ден два след Прегнила БТ е по-висока, после лек спад и пак се вдига и се задържа.
Нямаш ли възможност да отидиш да те видят на узи.
Така само си гадаем, както може да значи, че е имало О, така и :?, ако беше мерила редовно...щеше да е друго. Продължвай да мериш, поне колкото можеш, все ще някакъв ориентир :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Здравейте щъркелова бандичка :bighug: :bighug:
Отбой за стиснатите паллчета, док разгледа графиките, погоговорихме си и реши, че ми дава още три месеца до януари, и ако до тогава не стане ще минем на план Б, тоест с лекарска помощ. :wink: Не ми пусна и никави изследваниш, както и предполагах де, тука лекарите са малко като шамани, все се надяват всичко да се реши от само себе си.... Така че, или до три месеца, или след това по друг начин. Днес лъха много хубаво настроение от темата, обичкам ви!
Цигуларче - жалко миличка. Дано другиш месец е по успешен!
На всички стиснати палчета и успешен лов, мене може да ме прехвърлите в чакащи на 23.11 - днес сутринта имаше още едно земетресение тука из холандската шир... :lol:
Къде се загуби тити?
« Последна редакция: Ноември 09, 2009, 15:06:46 pm от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*
та се чудих това дали означава че все пак съм имала ову и някой фоликул се е пукнал  osi_10
Вие как мислите?
Няма ли да проследиш на УЗ? Щото аз това все го пропускам да го свърша и започва едно чудене...
Ето Радост ме изпревари с въпроса.
Ами не е честноооооооо. Вече ми се случва за стотен път това. Преди половин час публикувах поста си....честитих ви темичката, стиснах палци на Стерже /в последствие разбрах, че вече няма нужда/ поисках някой да ми прати и на мен парола за албумчето и чакам ли чакам. Чак започна и да ми докривява, че никой не иска да ми прати паролата :) приех го лично :) и сега изведнъж разбирам, че поста ми изобщо не се е публикувал. Е не е честнооооооо. Само на мен ли се случва това :(
Сега за всеки случай ще си копирам съобщението и ако пак се прецака нещо поне няма да пиша всичко наново...


*
Много ми хареса да съм бременна за 3 дни - сега нямам търпение да стане наистина за 9 месеца. :wink:
:D Това ми хареса ! Пожелавам ти го най-искрено !
Лека и успешна седмица на всички момичета във форума  :flower:
Аз съм тази седмица в Четвъртък или Петък при д-р Александров за някакъв план за действие.  8)