0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Да ти кажа честно няма какво толкова да му умуваш за При Сийд-а , ако не помогне поне няма да навреди и действителност на много момичета е помогнал  :D

*
 :) Мммм много вкусно и ароматно капучино  :coke:. Тъкмо това ми се пиеше. Мерси Наде.  :)
Радостче аз ползвах един месец пре-сийд.
 Аз по принцип имам церв. слуз и пре-сийда ми дойде малко в повече.
 В смисъл много хлъзгаво усещане имах.

 Може би пре-сийда е по полезен за тези с по-малко ЦС.
 Например при стимулация с Клостилбегит (Кломифен цитрат) казват че ЦС намалявала.
А че има добри отзиви това е вярно. И аз доста изчетох по темата преди да го купя .
  
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Минавам да честитя светлия християнски празник св. Мина, както и да пожелая на всяка една от нас да има своето многолюдно семейство, за да може догодина да чества този празник подобаващо :)
Честито на имениците.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова седмица дойде, да я напълним със чертl
« Отговор #163 -: Ноември 11, 2009, 18:29:04 pm »
Добър вечер! Ехаааааа, много сте писали!  :D
Благодаря на всички, които си мислят хубави мисли за мен!   :bighug: :bighug: :bighug:
Честит ти именник Надеж! Да те обича и радва!
Радост, стискам палци всичко с ОВу да е ОК! Този месец и при мен поне пет дни ме придърпваше нещо, миля, че е от спукването на фол.! Дано!
ПП: Забравих -  Мамче, Благодаря за запалената свещичка! То и аз преди малко се отбих в църквата и запалих една за всички нас от Зачатие - Дано ни е на късмет!
« Последна редакция: Ноември 11, 2009, 18:44:43 pm от petqst »
*
Привет момичета .Честит празник на вссички ,и дано св.Мина ви закриля семействата. И аз стискам палци на всички ,които имат нужда :crossfingers:
« Последна редакция: Ноември 11, 2009, 18:44:20 pm от foveri »
Аз пък за пръв път нещо май тоя месец няма да имам овулация ,от 4 дни правя тестове и се са "-" , а попринцип съм в ову по това време  :( :( :(,ама така исках пак да половувам и аз,ама дано има де може пък да е по късна :wink:
 Айде успех от мен на всички,пък дано и аз имам.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Маймунке, вие ловувайте, пък ако има ову, дано  :bed: е на място  :crossfingers:
Маймука, що така бе :(.
Кой ден е днес, може наистина да е късно О, а и сигурно знаеш, че един път в годината може да има ануволаторен цикъл. Като тръгне човек всеки месец да си следи Овуто и ако има празен цикъл го забелязва, а иначе блажено спокойство :wink:

Аз да си призная преди да почна да чета в Зачатие съм се намирала в доста големи заблуди :lol: - остави, че незнаех, че може да има ановулаторен цикъл, ами си мислех и, че овулацията е винаги на 14 ден, без значение дали МЦ е 28, 35 или 50 дни :lol: :lol: :lol: и доста други :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Днеска е 11 ден,а попринцип 9,10 ти го кова,ама има още надежда  :lol:,ами ще ловуваме да то друго не ни остава,докато чакаме фонда пък там има да чакамеееее хиххихихихих.Радос и аз бях като теб преди това,също си мислих че е на 14 ден и толко хаахахаха,ама ето че вече взех да влизам в крак(за съжаление).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добър вечер.Момичета,не е нужно да ми благодарите. :oops: Аз винаги паля свещичка за познатите ми момичета,които желаят бебе. yahoo_33

Надеж,да честитя и на твоят именник.
Да ти е жив и здрав и дълги години да те радва!
Маймунке,овуто се мени всеки месец.Аз съм засичала моята м/у 13-17 ден.Така че прави си тестчетата и ловувай своевременно! :00001754:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
 :lol: :lol: :lol: аз пък даже не знаех кво е Ову и си мислех,че мога по всяко време да си забременея... :lol: :lol: :lol: Пуу,хубу че лудо шило в торба не трай и още след 6м се метнах с БТ и Ову тестовете...и изчетох почти всичко в нета osi_15
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
:lol: :lol: :lol: аз пък даже не знаех кво е Ову и си мислех,че мога по всяко време да си забременея... :lol: :lol: :lol:
И аз бях такава заблудена УфцЪ , като Фибс  :lol: :lol: :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Не мога да се въздържа и да споделя, че аз първата година, всеки цикъл на 14 ден карах мъжо да правим секс, защото съм в Ову :lol: :lol: :lol:
А си мислех, че имам някакво сексулано образуване, защото като малка, четох едни книжки с картинки :lol: :lol:  :lol: за мъжа и жената, за органите и какво се случва и как става бебето :lol: :lol: :lol:
Ама май нещо не бях разбрала :oops: :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
:lol: :lol: :lol: аз пък даже не знаех кво е Ову и си мислех,че мога по всяко време да си забременея...
Хахахах и аз така!
Да , ама неее! От тук започнах да разбирам всичко , какво става с организма ми!
Лека ви вечер дами! Аз утре пак ще си пътувам - от Зарата в Русе,от там в Габрово и обратно към Силистра, а накрая в събота или неделя пак в Зарата. Нооооо ще ви наглеждам- взела съм си лапатопа иииии вечерта съм с Вас!А и утре ще ви пусна по едно кайвенце, за да не скучаете като станете  :D :D :D
Re: Нова седмица дойде, да я напълним със чертl
« Отговор #174 -: Ноември 11, 2009, 21:56:07 pm »
Благодаря ви за пожеланията!!!

Исе, невярвай 100% на тестовете, понякога и да имаш О не отчитат, затова вие се наслаждавайте на "семейното щастие"  :wink:

Офффф, и аз си мислех че Ову е винаги на 14-тия ден  :lol: :lol: :lol:
Явно всички сме били в една заблуда  :lol: :lol: :lol:
Това което учителката по биология ни набиваше в главите беше да запомним че ако забременеем без да искаме можем да направим аборт до 3 месец - и това от 7-8 клас го помня  8O 8O 8O !!! :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Ноември 11, 2009, 21:58:40 pm от Надеж »

Момичета за вас от сърце http://truden.com/extra/special.htm
За никъде съм без вас,много сте ми ценни да знаете ама всичкииии  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Исе и аз като теб раничко ми О но последните 2 месеца се измести и се нормализира - цикъла ми стана пак 27 дена (беше се скъсил на 24).Сега О вече е кум 13,14 ден така че изчакай може би предстои а и наистина както казва Надето  тия тестове ....
Абе вие  с мъжо си действайте пък каквото сабя покаже както обичам да казвам оная кожената  сабя :D :D :D :D :D :D
Аз утре ще имам разговор с док относно лапарото ,което предстои да видим а в петък ще пускам хормончета ,че скоро не съм ги наглеждала а и оная с метлата ме посети късно снощи!Пфу разприказвах се ...
Айде лека ви вечер душици !
Петя утре  чакам кафето сутринта и лек път миличка !

[/url]
*

А си мислех, че имам някакво сексулано образуване, защото като малка, четох едни книжки с картинки :lol: :lol:  :lol: за мъжа и жената, за органите и какво се случва и как става бебето :lol: :lol: :lol:
Ама май нещо не бях разбрала :oops: :lol:[/color]

Е, и аз така си мислих, а то какво се получи  :lol: :lol: :lol:
Момичета, моля ви утре да стискате палци за мен! Няма да кажа за какво, но знам че ще насочите положителната си енергия. Много е важно и много ме е страх  :oops:
Единствено вас мога да помоля за това и знам, че ще го получа  :D
Обичам ви и ви желая желанията да се сбъдват - по приоритет - на който каквото му е на дневен ред!
Благодаря ви, че ви има!  :balk_21:
 :grouphug2:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Вивка,ами ти знаеш ли че и аз съм така,беше ми скъсен и на мене цикъла,на по 25 - 24 дни,ама сега е пак на 27 явно е от там  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Е, и аз така си мислих, а то какво се получи  :lol: :lol: :lol:
Момичета, моля ви утре да стискате палци за мен! Няма да кажа за какво, но знам че ще насочите положителната си енергия. Много е важно и много ме е страх  :oops:
Единствено вас мога да помоля за това и знам, че ще го получа  :D
Обичам ви и ви желая желанията да се сбъдват - по приоритет - на който каквото му е на дневен ред!
Благодаря ви, че ви има!  :balk_21:
 :grouphug2:
Стискам ти палци още от сега мила :) Цяла нощ ще стискам палци и утре и и пращам цялата положителна енергия. Айде с Господ напред и Св.Мина да те закриля :)
[/url][/url]