0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
А мен, защо??? Какво ми е съмнително? Това, че отказах цигарите??? Е, то аз от миналият месец си го мислех , ама нали бях на курс из страната и там компаниики  , цигарки и т.н. :oops: :oops: :oops:!!! Но сега съм се захванала сериозно  :D
Той и моят пуши само по една вечер, чеееее нали съм Теле  :D :D :D
Но, както и да е - от твоите уста в Божиите уши! Дано!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Еми айде на здраве   за наща viki_vat ,бъди жива,здрава и скоро многоооо бременна  
Ам наздраве тогава и аз се включвам в пожеланието,по-хубаво от туй здраве му кажи.[/b][/color]
Гледам,че някаква интрига се завърта а,съмнителни мацки имаме,айде стискам палци.
Пък за цигарите хич не ми се оправдавайте със зодиите/Пете,за тебе се отнася/,да ги спирате бързо.Аз явно щото съм твърда лъвица и прехвърлих 7 год.без отрова :lol:
« Последна редакция: Ноември 11, 2009, 10:46:47 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Маринка - а, няма такова нещо! :wink:
Петич - де да знам, шесто чуство. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Много ми се иска да ви изгоня най накрая от тая темичка! Време ви е! И не само на вас!
<br />[/url][img]http://ticker

Имам аз едно усещане, че този месец ще имаме изненади :D

Аз пък се чудя дали е нормално да имам придърпвания в яйчниците osi_10, при вас как е във фоликулярната фаза.
Наболяват ме така както по време на стимулация, а преди сякаш не съм усещала такова нещо...тези стимулации разтройват целия организъм да му се невиди :x
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Радост - и мене ме наболяват след О, и аз това се чудех дали е нормално за всички.  :balk_121:
« Последна редакция: Ноември 11, 2009, 10:59:15 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*
Петенце знаеш лш от кога ти гледам графиката и се чудя кога ли ще се похвалиш с  :bfp: :crossfingers: айде къш от темата с очакването  :bighug:
Много тестчета ++++++ пожелавам в тая тема
Привет, момичета,
докато ви изчета стана почти обед  :lol: :lol:
Вики,миличка, честит имен ден, и аз се присъединявам към пожеланието скоро да си много бременна

 тогава и аз да почерпя, че моя хубосник ти е адаш  :wink:


И аз си мисля че към края на месеца ще има изненади и дай Боже да са повечко  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

На Петя и Исето успех с непушенето  :goodluck:

Мамче, мерси че си запалила свещичка за всички ни  :hug2:
И на мен ми липсва тук това че няма от нашите църкви, ама си имам вкъщи икона на св. Мина и сега ще си запаля една свещичка (от ароматните, че нямам други  :oops: )

Прегръщам ви всички, сладурки

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!

Имам аз едно усещане, че този месец ще имаме изненади :D

Аз пък се чудя дали е нормално да имам придърпвания в яйчниците osi_10, при вас как е във фоликулярната фаза.
Наболяват ме така както по време на стимулация, а преди сякаш не съм усещала такова нещо...тези стимулации разтройват целия организъм да му се невиди :x

Радостинче,мисля че е съвсем нормално,и мен покрай ову ме придърпва.То ти е рано още,ама е нормално не се шашкай.Ти нали щеше да правиш тестове тоя мес.,какво стана?
« Последна редакция: Ноември 11, 2009, 11:15:52 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Ами Маринка мисля, че е рано за Ову, в петък нали бях при док, имаше само мънички фоликулчета още. Да пораснат толкова бързо  8O?.

А тестовете мисля да ги почна в петък чак, може би просто растат фоликулите :wink:
Но понеже много ми заприлича болката на тази, която е при стимулацията и малко се притесних :?, нали все пак не взимам никакви лекарства този месец...
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ами от растящите фоликули те наболява,няма страшно,само гледай да не испуснеш овуто,че аз без малко да я свърша тая работа.На 11-ти ден ме заболя корема и си викам рано е за ову,мислех на другия ден на направя тест,щото горе долу уж към 14-ти ден ми е овуто,ама нещо ме жегна да препишкам тестче тего дет и хоп полож.,пък и ЦС се появи и то доста.С 2 думи ову ми е било по-рано от обичайното тоя мес.Но пък и аз от година и половина с нищо не я следя,само по ЦС и болките.Ноооооооо тоя мес.я улових,пък да видим какви сме я свършили.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Цитат
Ноооооооо тоя мес.я улових,пък да видим какви сме я свършили
Опааааа дано да сте я свършили както трябва, Маринка! yahoo_17
Радост и аз си мисля да вземеш да започнеш с тестчетата за Ову, не си мисли че е рано- по добре рано отколкото да изпуснеш....даже започвайте скоро с забъркването на най-добрата рецепта кекс! И действайте и двечките, че сте ми обещали нещо, а аз ще стискам палци и на краката, както вие стискате за мен!!! :crossfingers: yahoo_17
Ами аз все си казвам, че има време, защото по принцип ми е късно Овуто, цикъла ми доста дълъг, ама след тази ударна доза хормони, които погълнах не знам какво ме очаква...може още от утре да ги почна.
Хубаво съм на преглед за проследяване но овулацията ама и там се ръководихме от късното ми О и е чак другия вторник...почвам ги аз, да не пропусна пък ... :)

Анизи, ще си спазим обещанието ще видиш :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Правилно ,Радостинче почвай ги от утре още.Права е Анизка,по-рано по-добре,знаеш ли пък,то по принцип ти е късна ама с тия хормони нищо не е както е по принцип.Хайде стискам палци мнооооооооооооооого силно.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова седмица дойде, да я напълним със чертl
« Отговор #153 -: Ноември 11, 2009, 12:18:20 pm »
Радостче, и аз подкрепям Анизка и Маринка - започвай ги тестовете, за да не изпуснеш О  :) . Моята Ову си мислех че е на 16-ти ден и започнах тестовете на 13-тия и ведна ми отчете положителен резултат  8O .
Да видим и ние какви сме ги свършили този месец :lol: :lol: :lol:

Привет момичета :) Не мога да ви изчета цяла сутрин :balk_121:
Анизка и на мен ми понамирисва, затова стискам палци и пращам вируси на всички :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

На Вики_ват и на мъжа на Надеж - честит имен ден :) да сте живи и здрави и мнооого радост да ви носи името :)
« Последна редакция: Ноември 11, 2009, 12:31:59 pm от radosttinka »
[/url][/url]
*
Здравейте пиленца ;)

А така Вени, мяркай се тук да ръсиш вирусчета .. :)

Честит празник Вики и на твоя мъж също Надежка :) Да сте живи и здрави! :)

Стискам палци на Анизка :) Също и на Радостчето - да уцелиш овуто ейй!

Прекрасен ден :)


Благодаря ви, милички, да ви се връща двойно  :D

*
Честит имен ден Вики, честито и на момчето на Надето. Да сте живи и здрави и скоро бебчета да люлеете.  :balk_118: :balk_118:
Радостче я препишкай едно тестче с тези болки като нищо може да си в ову.
И аз предния месец имах изненадващо ранно ову. На 11 ти ден положителен тест че и в същият ден сутринта е била овулацията (бях на лекар). Така че действате. :)
Айде Маринка и Надето дано да сте хванали този път здраво яйчицето.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Мамче и аз благодаря за свещичката много мило от твоя страна.  :hug2:
Фибче ей сега зърнах твоите снимки в албумчето. Страхотни са - видях една нежна замечтана Щастлива Мама!!! preggo
 Много сте сладки двамата с Зайо.  :hug2:. :bunie:
 А коремчето доста е пораснало  :D. Направо се е утроило. Растете много бързо(не с дни а с часове)  :D
Момичетааа, къде сте, капучиното е сервирано  :D



Хайде малко почивка  :wink:

Аз съм тук :wink:

Тъкмо кроя планове за Ову тестовете и умувам дали и аз да не си купя ПреСийд...ама това май ще го реша след прегледа - като видим дали ще има О :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!