0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Петя, Джиджи, шапка ви свалям за всеотдайността, благородството и човечността, които проявихте. Такъв жест най-добре показва същността на човека. Изпълнена съм с възхищение и уважение към вас. Дано винаги срещате такова отношение и към себе си!

И тук пече слънчице, но след половин ден чистене и готвене, смятам да се опъна с книга. Ако не заспя, ще направя една разходка. Ех че обичам съботите...

Петя, Виви, дано след година качите снимка от същото място с по едно бебе в количка до вас!
« Последна редакция: Ноември 07, 2009, 22:10:37 pm от cigularche »
*
Re: Първа ноемврийско-късметлийска темичка &#
« Отговор #321 -: Ноември 07, 2009, 22:28:24 pm »
Петя, Виви, дано след година качите снимка от същото място с по едно бебе в количка до вас!
Чул те Господ! Дано!
Ей, Маринка, айде марш в леглото, че и ние да усетим от земетръса!  :D :D :D
Исееее, онова маймунче и на мен по-вече ми харесваше, бързо да си го върнеш!!!
Лека и спокойна нощ!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро! Аз съм онази не спящата и все гладната :oops: :oops:! Сервирам кафенце, закусчица и сядам да чакам компания!



Петя, Джиджи  :youwoman: Господ ще възнагради добротата ви и няма да ви забрави!!! Свалям ви шапка!
Хубава неделя на всички ви пожелавам!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро ,сладурки.Е при мене вече е затвърдено явно ,че съм пълно куку.От 6 ч.съм се ококорила,че и моя събудих,е той сега спинка пък аз си пия сама кафенцето.Айде поне някоя от вас да стане,та да си правим компанийка.От мен кафенцетоВсе с нещо ще ви изкуша.
Опаааааа,имало и по-голямо куку от мен,успокоих се.Анизка ,ми с тия трапези от сутринта няма да ни устоят ще надушат и ще станат.
« Последна редакция: Ноември 08, 2009, 07:18:16 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро и от мен, сладуранки!
Значи аз съм куку - номер три :) Чудна работа, а до скоро бях първа поспаланка.
Мерси за кафенцето и закуската на Анизи и на Маринка. Нападам с удоволствие.
Петя и джиджи, от няколко дни следя това, което правите, честно казано няма подходящи думи, с които да опиша огромното си възхищение към вас!
*
Добро утро,ранобудни!
Анизка,съмняваш ме вече с тоя глад. osi_10 Благодаря за богатата трапеза и на двете ви,като на Маринка и за чудната гледка! osi_15


И да честитя именният ден на всички празнуващи днес!(Архангеловден)
Да ви е живо и здраво името,да ви пази и да ви носи много късмет!


"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Добро утро!
Присъединявам се към компанията, малко по-късно  :oops: , но се надявач, че има за всички.
Анизка, Маринче, милички, Благодаря Ви за всичко!
Анизи, абе ти в последно време, наистина с този глад и толкова равобудна?????  :?
Маринка,абе ти снощи до късно пред нета, сега рано на рано пак, абе кога беше земетръса, аз не го усетих  :oops:
Честито на всички  именници! :D :D :D
Лек  и слънчев неделен ден!
« Последна редакция: Ноември 08, 2009, 09:29:50 am от petqst »
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Абе и на ме ми се струва, че съм една пдозрителна, чак аз взех да се подозирам  :pipy_longstocking: :jump12: :jump12:.... ама Онзи Горе ще си покаже какво е решил за мен има време до Видов ден!
Хайде цунки по сладките муцунки!!!
п.с. и в това слънце да не ми се заврете в къщи по ПС-тата  osi_6 Марш навън, че може да са последните толкова слънчеви дни!!!!
« Последна редакция: Ноември 08, 2009, 09:35:01 am от anizi »
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро на раднобудните, ние днес се поизлежахме малко и се поглезихме.
Честити имен ден на всички именници, а на всички празнуващи с тях днес - весело изкарване, много смях и положителни емоции. Да заредим батериите с щастие и веселба.  osi_5

Момичета видяхте ли снимкиите -Петя  ги е качила! За съжаление бяхме само двечките ,но другия път може да успеем да се съберем повече!
И аз искам да видя снимките, къде? как?
*
Добро утро! :D
Много хубаво да станеш и да те чака закуска и кафенце! :D
Благодаря момичета!
Мен от вчера така ме боли левият яйчник, че място не мога да си намеря!
Честит имен ден на всички именници и именнички и малки именничета. Да се ви живи и здрави имената!  :D
« Последна редакция: Ноември 08, 2009, 11:49:51 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
 :) Момичета моля ви пратете ми паролата. Много ми се иска да се видим.
Надявам се някой слънчев летен ден да се видим и на живо.  :D

Иначе при мен новото е че лелката ме навести. И сега се събираме сили за предстоящият лов.
Приятен ден момичета  :)
« Последна редакция: Ноември 08, 2009, 11:55:18 am от Melody01 »
Привет :) Аз съм затрила някъде акаунта и паролата за албума, ако може някой да ми ги прати на ЛС :oops:
[/url][/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Маринка,абе ти снощи до късно пред нета, сега рано на рано пак, абе кога беше земетръса, аз не го усетих  
Петенце,ми внимавам да не разбунтувам морето,чеееееееее страшно става тогава :lol:.Инъче сън не сме спали да гоним яйцето.
Ей сега пращам потр.име и паролата на желаещите.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
здравейте момичета
Мелоди не се притеснявай и мен днес ме изненада гаднярката с 3/4 дни по-рано но какво да се прави и да се ядосваме и да не се ядосваме дошла е вече.нов месец нов късмет пък и нали казват че по коледа стават чудеса пожелавам на всички ни чудото да се случи :crossfingers:
Анизка ама и на мен ми се струва доста подозрително ха дано :crossfingers:пък ноември беше твоят месец нали :bighug:
бихте ли ми изпратили и на мен паролата че и аз съм я затрила :oops:
хубав и слънчев ден!!!
« Последна редакция: Ноември 08, 2009, 12:34:34 pm от berche »
[/url]
*
На мен още не ми е дошло,закъснява ми вече 4-5 дни,температурата бавно спада,утре ако не ми дойде пак ще си направя тест,въпреки че си знам,почне ли да пада ми идва.А гинеколога ми беше казал,ако до 8 ден след последния прием на Дуфастона не ми дойде да му се обадя,пада се утре,така че засега си оставам в очакващи за новата седмичка(въпреки че още има време до утре де),но аз да си кажа.


*
Подозрителната Анизка, какъв ли заяк ще излезе иззад тоя храст?
Мелодийке, Берче, съжалявам за лошата новина. Дано новият месец е успешен.
Ники, и аз съм в същото положение. 16 или 17 дни след овулация, но само отрицателни тестове. Мъжът ми сутринта изтърси, че минавам през тестовете за бременност като немска панцер дивизия през украинско село. :lol:
Утре ще щурмувам клиниката в ранни зори за кръвен тест, че това вече не се трае.
*
Цигуларче, Никид, дано Не идва тази гад, а да си видите ++++++  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Мелоди, Берче, съжалявам, милички, но не се отчайвате, нали? Нов месец-нов късмет! А и дано е вашият! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Петенце,ми внимавам да не разбунтувам морето,чеееееееее страшно става тогава :lol:.Инъче сън не сме спали да гоним яйцето.

Маринка, абе тогава, ти кога се наспа, бе , душо?????
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Тоя месец май сме няколко дето къртим леглата и гониме яйца  :lol:
Маринка при тебе има морски наводнения, а при нас планински заметресения!

Мелоди, Берче  :bighug:
Момичета мен не ме пуска в албума на зачатие :( Раши, Анмар и Маринка ми пратиха акаунт и парола ама нъцки :( да не би някой да е влязъл и да е забравил да излезе? Дава ми невалиден потребител или парола?
[/url][/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Момичета мен не ме пуска в албума на зачатие :( Раши, Анмар и Маринка ми пратиха акаунт и парола ама нъцки :( да не би някой да е влязъл и да е забравил да излезе? Дава ми невалиден потребител или парола?
Мен ме пуска. Явно грешиш юзера или паролата :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.