0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Привет, момичета
Скарлет, мерси за темичката, мила и дано ти е лека ръчицата  :D !!!
И аз тази седмица откривам "ловния сезон" , пък да видим какво ще стане  :lol: :lol: :lol:
Радостче, метни ме в ловуващи  :wink:
Исе, много добра маскировка си си спретнала, Хелуин ряпа-тиква  :wink: да яде  :lol: :lol: :lol:

Точно така, Варненки, я си спретнете една срещичка, докато още не е задухал онзи вятър, че тогава няма излизане  :lol:  :wink:

Успешна седмица на всички

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добър ден и от мен!Да се запиша и аз в новата темичка!Дано да ни е на късмет!И аз съм от нечакащите тази седмица.Дано чудото е станало!
Мамче мерси за кафенцето.
Въпреки студа скачам под вирусите на Лилка,Госката и Скарлет.
Момичета лека и приятна седмица ви желая.Дано да има много +++++ тестове.
  <br />
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
За часа съм ок,ами може на Годзила на колхозния че има къде да се спира с колите.
Пак съм ЗА.Обаче,Исе,май ми се струва че другите се скатават а.Хайде де кажете си мнението и да се уговорим.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Здравейте и от мен :) От студена София ви изпращам вируси на всички :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: и стискам палци за много  :bfp: :bfp: :bfp:
Аз се връщам от ФМ и всичко е наред с бебока, расте си и се прави на акробат.

Исе, Маймуно, оздравявай бързо, че с тия грипове не е истина направо.
Фибс, ти няма ли да минеш към БГ бря и да се отбиеш со София???
Гаргуно / ми не мога да ти свикна с новия ник и това е/, Анмар, Раши, Радостинке, Надежчо, абе въобще всички :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21: Много си ви обичаааам  :oops:
[/url][/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Охх,Лилче....ми не ми е вред главата....то не знам колко е нормално.... :lol:

Венка,ми да дойда бе...ама не ма пускат...аз за идното лято още водя борба...поне тъй към август... :( :( :( Ам мъжо не ще.... :(
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
здравейте и от мен!
честито на скарлет. много се радвам, че имаме ново полълнение бременна от темата. само такива новини да се пишат тук! стискам палци и и пожелавам една изпълнена с приятни емоции бременност ;)
на всички ловуващи, чакаши и нечакащи също пожелавам успех и се надявам съвсем скоро да ни последват и те.
на болните-да не се дават на болестта и да се "борят" достойно, както винаги :)
на тези, на които гадната вещица им прави компания-да си я пращат да си ходи и да не се връща в близките 9 месеца поне.
ето и малко сини вирусчета от мен :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:


*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Цопвам аз под вирусчетата на Джиджи  :lol:
Ние тези дни активно ловуваме и следваме рецептата на Искра и ни остават още 2,3 дни лов, че нали сме с 3 фоликула с различни рамери  :oops:
Днес при нас в Банско е кучи студ и е около 1 градус.
Момичета гласувайте за наща група че като гледам се гониме упорито с бандата на шаро  :?
*
Момичета гласувайте за наща група че като гледам се гониме упорито с бандата на шаро  :?
Айде и аз дадох своят принос за щъркеловата група. :)
Добре дошла,Тортила. :welcome: И аз отскоро съм в групата,но ми е много уютно.
Дано след 3-4 дни имаш повод да почерпиш. :wink:


Благодаря, нормално е да не помниш (беше края на септември много откачено беше всичко при мен)и дано да станем толкова много ,че да не помним коя и колко сме бременните, дано им изгубим бройката -дай Боже!
Дай Боже твоят късмет,лилka!Честита бременност и тук! :hug2:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Скарлет, честито и успешна и лека бременност! Много се радвам за теб! Всичко да върви по вода оттук насетне. Добре че беше ти да спасиш седмицата.

Криска, дано е успешен лова с добрите фоликули тоя месец. Стискам палци!

Мелодийке, и аз като теб правих тест днес - отрицателен. Но пък остават още ден-два... току виж се появили двете черти.

Върнахме се от къмпинга отпочинали - много весели два дни прекарахме. Спахме в бунгало обаче, защото и тук сви студ. Мястото е парк с езеро в планината на север от Филаделфия - нищо общо с нашите планини, но пък е близо и удобно за събота и неделя.

На болните пожелавам сорошно оздравяване, а на здравите да се опазят от вируса.
Лека седмица, момичета!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
добър ви ден и от мен :)( чета тука срещички щяло да има им Варна ... ама и аз и аз, искам ... къде, кога ... колко часа ??? чакам инфо от тарторката  8O


Добър ден и от мен :wink:
Най-накрая  :roll: да мога да вляза да ви прочета :wink:. Оплаках ли се вече, че мразя края на месеца,
защото е свързан с много работа  :balk_119: :balk_172: :balk_173:,
че и първите дни на новия месец  osi_15 osi_15 osi_15

Хайде да ни е честита новата темичка и да се напълни с много  :bfp:  :D

Цигуларче, Мелодийке, защо така бързате с тестчетата... :(  :bighug:
Уф, а аз толкова се надявах да ни зарадвате  :(

Понеже днес съм на вълна мръкане да се оплача отново - много ме  боли  :bhcontract:  коремчето. Днес ми е трети ден след като спрях Дуфастона, и тези болки напомнята за онази с метлата, ама много рано ми се струва..
По принцип ми идва една седмица след като го спра,
но днес направо не мога да си намеря място, дали може някой киста да ми прави номера osi_10.
М...а му, защо все нещо не ми е наред :x

П.П. Щях да забравя, за среща аз тази седмица най-вероятно няма да мога :?
Пак изпуснах Гарджето :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Здравейте сладурки  :D
Честита ви нова темичка с пожелание да я препълните с +++++++ тестчета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Желая ви прекрасна седмица.
Ето включвам се с пресни новини - с цикъл съм отново, за трети път в рамките на един месец 8O. Направо....
цикъл 1 - на 03.10
цикъл 2 - на 18.10
цикъл 3 - на 02.11
Ей на това му се каза да имаш гости :lol:
Нещо не е наред, но се надявам скоро всичко да си влезе в нормалните граници, ако зацапването утре се усили, в четвъртък ще пускам хормони, а до края на седмицата съм при док. Каквото и да става, този месец няма да пия никакви хапчета и се надявам да имам възможността поне да половуваме малко.
Момичета, да си кажа съвсем честно, за изминалата година имаме реално само два опита за забременяване :( :( :(, а времето тече... и то бързо :(
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Ехей, здравейте, аз докато се наканя да вляза и то станало следобед. :)

Вени, душа, и ние много си те обичамеееее ;)

Фибо, ти сигурно имаш прболеми с горния етаж понеже хормоните играят :) хехе

СКАРЛЕТ, много ама много се радвам за теб! Чак сега видях новината! Леле, браво! Този път всички ще бъде наред, ще видиш, мила! :)

Цигу, пожелавам ти ++ :) стискам палците много силно! :)

Ради, дано бързо се стабилизират нещата. Много е неприятно така.

Прекрасен ден на всички ви :)


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Здравейте мацкииии! Гушкам ви всичките!
Честита ни нова темичка! Нека е препълнена с положиткелни тестчета!
Честито на Скарлетчето, дано да повлече крачетата и да има още много последователки!
Гласувайте за нашата темичка, че изоставаме....!!!!
п.с.Стинка  :bighug: стига дееее!!!! Дано тези са ти последните лелища поне за рамките на година!!! И ще ти кажа на кого му тече времето.. osi_6 ние дъртите какво да кажем!!!  :bighug: Гушкам те и....нали знаеш, че те мисля много и те обичкам!!!
ЕЙЙЙЙ ГЛАСУВАЙТЕЕЕЕ, ЧЕ ИЗОСТАНАХМЕ!!!
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 16:13:53 pm от anizi »
Радостинче, много съжалявам за този объркан цикъл. Дано не се окаже нещо сериозно. Стискам палци и много се надявам съвсем скоро да ни изненадаш рано сутрин като пуснеш темата ти :)


*
Мелодийке... osi_7 osi_7 osi_7 (ти си знайш...)
:D Фибче  не се притеснявай, мило :hug2:.
 Аз съм добре (все още  се държа :D.)Гледам да си живеем живота с моето момче. Да се обичаме, да забавляваме и да действаме по плана между другото.
 Че от нерви и тръшкане полза не видяхме. Това е най-новата ни тактика !! :D
Засега я прилагаме успешно и най-важното съм спокойна и в мир със себе си . :D
ОТ притеснения, тревоги и проблеми, животът ще се изниже незабелязано покрай нас. А като се замислиш това са ни може би най-хубавите години. Нека да изживеем всеки миг пълноценно и да се радваме един на друг. А бебчето ще дойде, щом се обичаме и вървим по плана . :D.

Цигуларче съжалявам мило, ама все пак нищо не се знае може след два дни да се появи втора розова чертичка. Не отписвай още месеца.  :D
Анизкааа любимите ми котета  :bighug: :a_cat_02: :a_cat_04: :a_cat_05:
Радостинка мила  :hug2:
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 16:25:47 pm от Melody01 »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Радост - много неприятно. И аз бих те посъветвала да поспреш с лекарствата. Нещо съвсем се обърка организма ти. Но всичко е наред и с малко търпение и усмивки, вярвам всичко ще си влезе в релсите.
Цигу, сериозно ли за теста беее ?  :( Дано греши и след два дни да ни зарадваш !
Момичета, относно срещата - отсега още незная за събота, тъй като уикендите винаги има вероятност да съм извън града. Но мястото ми харесва :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Ехо здравейте момичета !
Отдавна не съм влизала но днес успях !
Сигурно много съм изтървала но ще попрочета !
А дано ни е на късмет темичката !
Исе познах те по почерка ! :D
Гардже гласувах ,а може ли два пъти за едно и също ? :D :D
Айде лек  ден и спорна седмица!
П.П Гардже имам да те питам нещо ще пиша на лични!
[/url]
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Цигуларче раничко е още! Изчакай и някой друг ден за тестче, а ние ще ти стискаме силно палци!
Радостинке спри с лекарствата. Явно тотално ти объркват организма,а и щом толкова странно реагираш на стимулациите изглежда не са ти я уцелили!