0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Скарлетче мила ще се моля всичко да е наред  :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Момичета, при мен нещата не отиват на добре. Снощи имах малко зацапване, през нощта беше спряло, но през деня пак тръгна. Чакам всеки момент да ме викне лекарката ми да отивам, че е в раждане в момента. Ама каквото такова. Ако не сега, следващия път ще стане. Учудващо спокойна съм. Явно проблемите правят кожата дебела.   8O
Честит първи сняг!

Скарлет недей така миличка! Знаеш че много момичета имат зацапване. Предполагам ще ти дадат прогестеронови препарати, нош па , папаверин.
Моята кумица забременя от раз този месец и няколко дена след + теста получи кървене, но всичко е наред и май вече е в 8 седмица. Упсех на прегледа
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
*
Скарлет,послушай Криска и не се притеснявай много!
Дано всичко да е ОК  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Скарлет  стискам палци миличка всичко да е на ред !
Силно гушшш !
[/url]
*
Скарлетче, моля се за теб всичко да е наред!  :crossfingers: :crossfingers: :bighug:


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Скарлетт, всичко ще е наред. Присъединявам се към късметлийската ни групичка и заедно всички палци ще те пазят. Моля се за теб и бебо...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Скарлет и от мен миличка -  :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers: yahoo_17
 
Скарлет и от мен  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


*
Скарлет, дано всичко е наред и зацапването спре. Спокойствие и само спокойствие, ако засега го имаш, и възможно най-бърз преглед. Стиснати палци и от мен!  :crossfingers: :crossfingers:

Криска, Гардже, и аз много обичам Банско - с мъжа ми редовно прекарваме там по няколко дни почти всяка година, докато сме в България - и през лятото, и през зимата. Хайде живот и здраве да си устроим среща там с по едно бебе догодина  :D

След основателното мъмрене за ранните тестове вчера, днес кротувам и чакам. Реших да се ваксинирам срещу проклетия H1N1 грип - много сериозни усложнения давал при бременни, пък нали за това се борим. Само да видим ще имат ли в наличност и за мен, че тук желаещи много.
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
 Скарлетче стискам палци всичко да е наред  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
Скарлет, всичко ще е наред, стискам ти палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

*
Привет, момичета!

Успешна темичка и седмичка за всички - на всекиму според очакваното и за всеки случай по още едно.

Скарлет, дано всичко е наред при теб. Явно в днешно време почти никой не минава без зацапване. Телата ни горките са модифицирани от където и да ги погледнеш. Ами то що хапчета влизат в тях...
За майките и бабите ни не съм чувала такова нещо - зацапване :ask:.
Какво ли още има да патим...

Много стиснати палци за Всички Ви! 

zdraveite,momi4eta!
« Отговор #93 -: Ноември 03, 2009, 18:31:22 pm »
 :hello2:Kakto se doseshtate az sym nova tyk.Ot dva dni 4eta s interes temite,koito obsyjdate.Az i myja mi opitahme minaliat mesec da napravim beb4o,no ne se polu4i:(I tyi kakto razbiram tova zanimanie moje da prodylji po-dylgo otkolkoto si mislia,ne e zle da se vyoryjim s tyrpenie i sili zanapred.Nadiavam se da se spriatelim i me priemete vyv vashiat otbor,momi4eta!Predvaritelno blagodaria i jelaia mnogo,mnogo uspeh na vsi4ki vi v tova veliko na4inanie! stork-boy
« Последна редакция: Ноември 03, 2009, 18:32:53 pm от sato »


sato, ако обичаш пиши на кирилица!

Ако нямаш на компютъра си, ползвай Кредор.
Ето линк, където е обяснено как се ползва  :wink:
Как да пишем на кирилица с KREDOR
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Здравейте, аз също съм нова, но само като писател, не и като читател. Смятам, че коментарите и съветите ви са много полезни и се надявам да ме приемете.Нашата история е следната - със съпругът ми опитваме от 1г.и 3м. и уж всичко е наред, а все не става и всеки месец чакаме, ама тази, която наричате "вешицата" все идва.Пожелавам успех на всички.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Върнах се аз от преглед  :( и нещата не са добри.
Всички фоликули се седат. Този който беше 18мм сега е 23, единия от 15мм сега е 18мм, а третия си е останал същия. Утре вечерта пак съм на преглед и ако не са се пукнали ще бием прегнил  :(

Ама за Банско се събрахме голяма дружина  :lol: много ще се радвам да се събереме!
*
Върнах се аз от преглед  :( и нещата не са добри.
Всички фоликули се седат. Този който беше 18мм сега е 23, единия от 15мм сега е 18мм, а третия си е останал същия. Утре вечерта пак съм на преглед и ако не са се пукнали ще бием прегнил
Криска, четох, че клостилът прави фоликулите по-големи, а моят лекар ме предупреди и за по-късна овулация. Три дни преди ову моите бяха с размери 21, 19 и 18 мм. Според мен бий прегнила, но не се тревожи - на мен нещата ми изглеждат добре. (Да видим каква песен ще запея след следващия УЗ... не мога да знам дали няма някоя киста.)

Елена, sato, добре дошли в темата и дано не се заседявате дълго тук!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
със съпругът ми опитваме от 1г.и 3м. и уж всичко е наред, а все не става и всеки месец чакаме, ама тази, която наричате "вешицата" все идва.
Опиши какви изследвания си правила, за да можем да помагаме със съвети.
 Добре дошли и на двете нови момичета :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Охо, имаме си попълнения!
Елена, Сато Добре дошли, ноооооооо и скорошно преместване в другата темичка, тази на бременилките! :D
Крис, не се притеснявай , мила! Ще се пукнат, няма къде да ходят. То и при мен, когато бях на клостил ми се измести Ову-то с 2 дни, а и фолик. ми бяха доста големи, имах си и един 28мм. даже! :D