0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Малко оф топик въпрос? Момичета - някой знае ли е как е медецинското име на Дифустона(на латински)?
Дуфастон е името на продукта,dydrogesterone се нарича съставката....при нас/при вас е познат под същото име :) Кво си намислила бе еЙ :?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Малко оф топик въпрос? Момичета - някой знае ли е как е медецинското име на Дифустона(на латински)?
Дуфастон е името на продукта,dydrogesterone се нарича съставката....при нас/при вас е познат под същото име :) Кво си намислила бе еЙ :?
Ууууууу,много си бърза бе.Аз докато се натуткам и ме изпревари,ама на нета ми нещо се прецака :lol:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Фибчо, Маринка - споко :bighug:, аз експерименти със себе си не правя! :wink: Аз съм при моя си гинеколог другата седмица, него ще питам, ама първо ще трябва май да пусна и хормони.
<br />[/url][img]http://ticker
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добър ви ден куклички!Много хубаво кафенце и още по-хубава закуска за което благодаря на Анизи.Малко да ми пооправят разваленото настроение от БТ тази сутрин.
Ами падна и сега си чакам вещицата.Въпреки че вчера ми беше последен ден с дуфастон и не трябваше днес веднага да падне температурата и да ми идва,но каквото такова.Сигурно и това не е бил моят месец.Повече късмет през следващия.
  <br />
Здравейте мацки  :)
Аз от вчера съм отпуска и вече съм си вкъщи и мога да мързелувам на воля  :) Нещо ми тече носа от няколко дни и се наливам тука с чайове с мед и лимон и стоя на топло, дано да ми мине скоро, че хич не  е хубаво  :?
Скарлет честити ти две чертички- пожлавам ти една лека бременност и живо и здраво бебче накря  :)
Исе и ти се оправяй бързо- пий си хаповете и никакво излизане !
Анизка давай сега рецептата за прекрасната закусчица, че много апетитна изглежда  :wink:
Маринка аз тази събота със сигурност няма да мога- ще ни идват гости от София и ще са тук за уикенда.
Ели да се обажда бързо, че да не и дърпам ушите !
Пожелавам ви една много хубава седмица, изпълнена с много положителни тестове  :)
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Маринка аз тази събота със сигурност няма да мога- ще ни идват гости от София и ще са тук за уикенда
Другата събота,Весинка,че и Радост е заета тая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Привет, и от мен,
Преди обед бях малко заета и не ми остана време да кажа добро утро  :)
Ама мнооого рано сте станали днес  8O
Анизка, мерси за кафенцето и закусчицата, мила  :wink:
На Мелоди и Цигуларче продължавам да стискам палци, въпреки че те бързат  :wink:
Тити, винаги има надежда  :wink:
Я, Веселушко, ни е дошла на гости  :wink: , да погалиш коремчето от мен  :lol:
Исе, бързо да се оправяш  :)

Оф, аз цяла нощ имах едни болки ниско долу, като при ову, ама не са от това, защото ми е 11ден още... Всъщност те започнаха от вчера и не са постоянни, ами накива като спазми  :( Много гадно  :( :( :( Сега ме боли само като се свия или си натисна левия яйчник  :?
Айде оплаках се и аз  :lol:

Приятен следобед,момичета

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Зимата дойде момичета! При нас от сутринта не е спряло да вали и вече натрупа бяла покривка.
Надеж този месец и при мен започнаха болките по от рано. Най-вероятно фоликулчето ти расте и напомня за себе си. Ще ти стискам палци да го хванете.
Ние вечерта сме на преглед да видим какво става с нашите фоликули и дали ще бием прегнила.От вчера много ме боли десния яйчник където са двата фоликула, та си мисла че до 24 часа трябва да се спукат.
Банда давайтееееее трябва да се омитаме от тази темичка вечеееее стискам ви палчета на всички ви  :grouphug:
 Аххх Криска ако знаеш как ми липсва тази снежна покривка,тука във Варна мн рядко има сняг,докато в Сф си е задължителнооо,признавам си многооо ама мноогооо ми липсва това  :balk_602:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Аххх Криска ако знаеш как ми липсва тази снежна покривка,тука във Варна мн рядко има сняг,докато в Сф си е задължителнооо,признавам си многооо ама мноогооо ми липсва това  :balk_602:

Маймунке аз от няколко месеца живея в Банско  :lol: та тука снега е много повече от София. Все пак си е планинско. Но пък да ви кажа много ми е студено и от както съм тука много боледувам  :?
Ох ама наистина трябва вече да се омитаме от тая тема...
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Здравейте сладурки  :D
Криска ако знаеш как ти завиждам какво ли не бих дала за един уикенд в Банско..........мечтиииии
Тук в София днес вали ама изобщо не натрупва вали и се топи  :?
Стискам палци на Цигуларчето и Мелоди късмет момичета  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Радостинка пусни си едни хормони да видите къде е проблема.
И аз нещо съм болна тъпча се с чай и пазя леглото ама вече съм по-добре де  :)
Приятен зимен ден момичета.
*
Фибчо - ама ти наблизо си била. Аз много го харесвам твоя град! Може и да те изненадаме някой ден с Мелодийката. :hug2:

 :lol: :lol: :lol: Никой не може да ме изненада мене :balk_70: За гости винаги готоФ  :wink:

ООО Фибчето е много гостоприемно - а бе Голяма Душа е! :D Като нищо ще й идем на гости че и Вилито ще вземем (тя е в Амстредам). Ще ни е много хубаво а и има какво да се види в Антверпен. Аз вече бях там няколко пъти - страхотно е! :D
Няма само варненки да си правят срещички и ние трябва да заформим едни българо-фламандски вечеринки. :lol:

Stertje дуфастона на латински се изписва Duphaston, активната съставка я е писала Фибчето. Произвеждат го тук в Холандия. Аз си мисля че за теб е добре, тъй като ми се стори че имаш малко по-къса лутеална фаза. Ама това е мое мнение, ти си питай твоя доктор!!! И пиши как е минал прегледа . :)
Дениска много се пази, че тоя грип вилнее навсякъде  :hug2:
Наде големи приключения си имала  :D. Добре че е била лекичка китайката че иначе я гръмвам. 8O Ама ха ще те счупи бе!
 То и ти си слабичка само толкова ти трябва. Ама те е наместила добре.  :D
Ти я направи едно ову тестче - може да е положително!
« Последна редакция: Ноември 03, 2009, 14:34:36 pm от Melody01 »
Зимата дойде момичета! При нас от сутринта не е спряло да вали и вече натрупа бяла покривка.
Надеж този месец и при мен започнаха болките по от рано. Най-вероятно фоликулчето ти расте и напомня за себе си. Ще ти стискам палци да го хванете.
Ние вечерта сме на преглед да видим какво става с нашите фоликули и дали ще бием прегнила.От вчера много ме боли десния яйчник където са двата фоликула, та си мисла че до 24 часа трябва да се спукат.
Сняяяяяяяяяяг, ех че хубавооооооо  :D :D :D!!!! Искам и ааааааз!!!!
При нас едно слънце грее, един вятър духа  :? - нито да излезеш , нито да си седиш в къщи...
Криска, може и да е от това, но аз мин. месец имах фолик. в ляво, сега би трябвало да е от дясно  :? , офффф, няма значение само дано го хванем на време  :lol: :lol: :lol:
На теб успех на прегледа довечера и да пишеш после какво е станало  :)

Забравих да ви разкажа как вчера две китайки ме "яхнаха"  8O :lol: . Бях на "традиционен китайски масаж"  :D . В началото ми понамачка малко гърба и по едно време усещам че се качва на масата и ми сяда под дупето и почва един масаж - як!!! Тази дребничка китайка имаше сила в малките си пристчета колкото 10 мъже  8O , и как си ги забива в определени точки ..... После ми масажира, ръцете, краката и дойде и другата и аз си мисля "я, може да ми направят масаж 4 рице"  :D , да ама не!!! Едната стъпа на гърба ми  8O 8O 8O , като се държеше за ръцете на другата, и почна да ходи по мен  8O! За първи път ми се случи такова нещо - някой да върви по мен!!!!  :lol: :lol: :lol: Всичко по гърба ми "изпука" и си викам "ей, сега ме потрошиха" , Слава Богу, не се стигна до там, ама ми беше голямо изживяване!!! После се обърнах и пак масаж на ръцете, краката, главата...
Доволна съм от първия си китайски масаж, но следващия път ще кажа че искам да пропуснат частта с ходенето по гърба ми  :lol: :lol: :lol:

Радостинка пусни си едни хормони да видите къде е проблема.
Дени, такъв е плана :wink:. Тъкмо умувам утре или вдруги ден да отида. Като се има в предвид, че ми дойде вчера по обяд, и трябва да броя днес за първи ден...ама нещо се чудя дали така да го смятам :?, колебая се...
То ясно, че нещо не е наред, ама се надявам поне кисти да нямам  :?, така поне ще се надявам да има О този месец, ама в петък като отида на док, ще видим какво е положението.
Вече съм на път да стана хипохондрик, като ме заболи нещо и веднага почвам да си мисля, че нещо не ми е наред. Луда работа :lol:

Ей, пратете го този сняг насам, и аз много го обичам :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Надеж не е задължително да са на различни яйчници фоликулите! При мен например почти винаги са си в дясно фоликулите и 2 пъти в годината в ляво.
Дениска ама елате ми на гости! И без това тука си нямам никой и ми е доста скучно понякога. А и при мен има къде да се спи  :wink: Така че да си знаете - която иска уикенд в Банско да се обажда  :wink: пък и с тоя чист въздух тука бебетата ставали по лесно  :lol:
Надеж не е задължително да са на различни яйчници фоликулите! При мен например почти винаги са си в дясно фоликулите и 2 пъти в годината в ляво.
Аз, доколкото знам, яйчниците се редуват - един месец левия, на следващия десния и така....  :?
Но определено ми все тая дали левия или десния, важен е резултата  :D

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!

Дениска ама елате ми на гости! И без това тука си нямам никой и ми е доста скучно понякога. А и при мен има къде да се спи  :wink: Така че да си знаете - която иска уикенд в Банско да се обажда  :wink: пък и с тоя чист въздух тука бебетата ставали по лесно  :lol:
Оооооооооооооооо супер благодаря ти мила като нищо ще се възползваме  :oops: само мъжо да се прибере от Германия  :D
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Радост - не си и го помисляй, това за хипондрика. Моята бивша лична лекарка, се беше обърнала към мене точно с тези думи, че все си внушавам, и все нямах причина да ходя при нея, а се оказа, че съм живяла с тая спирала 6 години(по лекарска вина)! И всичките ми болки са били напълно основателни, а не плод на моята фантазия. Трябва по често да се вслушваме във вътрешния си глас! :bighug:
Крисче - живот и здраве си запазвам правото за посещение при вас, когато сме си в Бг. :P
« Последна редакция: Ноември 03, 2009, 15:06:29 pm от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Надеж, не винаги се редуват. Понякога се пада в същия яйчник като предходния месец. Няма определена зависимост.
Криска, аз всяка зима посещавам Банско. Задължително. Стоим поне седмица. Предполагам, че януари, февруари пак сме там :) Така, че ще се видим. Вече наизуст го знам Банско и понеже си нямам другарче там - бързичко ми доскучава в хотела.  :? А и ски не мога да карам, та само на ядене и спане се отдавам там :)  :lol:
Радост, както знаеш хормоните се изследват от 3-5 ден, така че брой първия си ден както ти отърва  :lol: Вярвам, че всичко си е наред с хормончетата ти, но явно сега малко тези стимулации те пообъркаха.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Момичета, при мен нещата не отиват на добре. Снощи имах малко зацапване, през нощта беше спряло, но през деня пак тръгна. Чакам всеки момент да ме викне лекарката ми да отивам, че е в раждане в момента. Ама каквото такова. Ако не сега, следващия път ще стане. Учудващо спокойна съм. Явно проблемите правят кожата дебела.   8O
Честит първи сняг!