0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ааааааа без Радостинка среща не може,къде без модераторчето ни.Аз предлагам да я отложим за другата събота,хем и Гарджето от сега да си реди нещата да си е във Варна.
Радостинче,пък за цикъла,аз съм ти казвала и друг път,от тия стимул.няма нищо нормално.Сега като спреш противозач.всичко ще се нормализира за някой дуг мес.Не го мисли,никакви кисти и тем подобни гадорийки.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Благодаря ви за стиснатите палци! И аз не знам защо го направих тоя тест така рано, ама като е 12ти ден след инсето, реших да си пробвам късмета. На всичко отгоре е от добрите, дето засичат 20 единици ЧХГ. Сега се подритвам от яд.:BangHead: Можех да прекарам още 2 дни в добро настроение.
Я колко момичета тук са без тръби, с нередовна овулация, ИЯР... аз ли да се оплаквам? Каквото, такова. Нов месец, нова инсеминация, и така до дупка.

Ето и Цветето чака 4ти ноември, но не прави тест.
Мелодиийка, възхищавам ти се. И на мен ми се ще да можех така, но от речено до сторено...
Радост, дано го оправите твоя цикъл - като се нормализира, ще ви потръгне. Дай си почивка.
Аз чак сега успявам да се включа. Дано да съм ви на късмет, момичета! Стискам много палци, даже и на крачетата :)
Раши,  :bighug:
Стинче, нещо са се бъгнали хормоните при теб. Дай си малко почивка от всякакви химии, храни се добре, избягвай стреса и ако не го правиш вече, опитай да спортуваш. 15 минути на ден да са, голямо значени има. Всичко ще се оправи, ще видиш.
Цигу, защо с тези ранни тестчета - само стрес, а нищо реално не си премерила, само си даваш паричките. Рано е, душата, още малко потърпи, пък ние  :crossfingers:, то е ясно. :)
Melody,  и на теб много стиснати палци!
На всички НЕчакащи късмет, а на всички ловуващи - весело и ползотворно :)
Лека нощ от мен, сладурки!
*
Скарлет, марш в кревата! Всички бременни да си лягат - никакви нощни смени във форума. :D
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро! Аз нещо не мога да спя и от ранни зори съм станала-направо кошмар! Но нищо така поне мога да ви сервирам кафенце и закусчица!



Приятен ден на всички!!!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Анизка,благодаря за кафенцето.И аз като теб нещо не мога да спя,предвидено беше да стана в 7ч.,ама от 6 съм се събудила,измерих температурата и станах,до сега цветя полимав,ужас.
Цигу,ами ти си за бой бе душата,какви тестове на 12-ти ден и то уринен.Я си стой мирно и не губи надежда,остави туй какво отчитал теста,изчакай още малко или като нямаш търпение кръвен пусни.Ей за бой си,да знаеш,много ме ядоса.Айде аз продължавам все пак да стискам палци.
Лек ден от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
 Я, да видим кой още е ранобуден :) И аз като вас съм будна от 6ч. Но при мен е от прекалено доспиване. По цял ден мързелувам и лежа, как няма после да се събуждам рано. Еххх, хубавичко си отпочинах.
Скарлетт, знаеш ли какво се сетих - виж лигавицата ти беше тъничка около овулацията, нали ? Около 6мм, а пак си забременя. И ти като Жаси, реши да пуснеш прогестерон и на 7 ден от ову беше на горната граница. Много хубаво късметче. Просто статистика си правя  :wink: Пази се и почивай.
 Момичета пазете се от грипа, че май хич не е розово положението.
 Цунки и хубав ден от мен !!!
Анизи, Маринка - ранобудни пилета, довечера рано-рано да сте в леглата  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Първа ноемврийско-късметлийска темичка &#
« Отговор #47 -: Ноември 03, 2009, 07:42:02 am »
Добро утро!
Много сме ранобудните  днес :D То и аз от 6,30часа съм се кукнала, нооо си викам, а какво ще правя толкова рано  :?, а и Т си я меря чак в 7,25ч????? Ами то аз като се замисля, от два три дни съм си така, и може би и за това Т ми е висока??? :oops:
Благодаря, Анизка за кафенцето!
Веднага се включвам в групичката  :D
Лек и спорен ден на всички!
« Последна редакция: Ноември 03, 2009, 08:14:26 am от petqst »
Лелеле всички сте изкукали,колко рано моля ти се, и колко мнооогооо изписано  :lol:
 Е добро утро на всички Дами.Мерси за закуската  :lol:
 Аз ще кажа само едно  osi_6 osi_8 цигуларчееее недей така мила изчакай  :wink:
 Аз уж съм по добре ама май съм се кротнала в едно и същоположение и не иска да мърда,пък така ме стресират  psi_14 тея новини с този грухтящ грип,ама уж не бил той при мен и данооооооооо  :balk_81:
 Амми това е за сега от мен лек и спорен ден ви желая.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
добро утро момичета :)) къде ще е срещичката? независимо, че ще я отложите за следващата седмица, искам и аз, да се включа ... да се запозная с вас аз, никого не познавам тъй де ... как така без мен?
Анизи хубава закуска - ще си взема и от нея и от кафенцето :))


*
Добро утро!
И аз в компанията при кафеджийките. :)Благодаря за което на Анизка.
Маймунке,ти вчера щеше да ходиш на преглед...помня аз,я бързо давай отчет. :wink:
Цигуларче,знам че най-правилният тест е с марка "Търпение",раничко си го спретнала,ама дано след още 2-3 дни да изскочи втората чертичка. :crossfingers:
Лек ден ви желая!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Добро утро!  :D
Мерси, ранобудничке за кафетои закуската!  :bighug:
Циуларче, няма МЦ - има Надежда!
Хубав ден от мен!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
 :D Ей много сте ранобудни! Ама може и пълнолунието снощи да има пръст в тази работа. На мен ми влияе, и като е пълнолуние съм като сомнамбул :lol: 8O. Голямо въртене в леглото пада докато се наканя да заспя.
Цигуларче, миличко има още надежда за теб, щом я няма оная с метлата :witch: значи не трябва да отписваме цикъла. Ама и да не е станало, другият ще е!!!! Прегръщам те и да знаеш не си самичка. НИЕ СМЕ С ТЕБ . :D :D :D Аз също се замислям за инсеминация. Дано да стане, на 30 ти ноември имам среща с моята лекарка.

Анизи страхотна закуска си ни спретнала. Веднага си взимам. ММММ палачинки - как обичам  :D. Мерси мило. :hug2:
Радостче момичетата са прави явно цикъла ти наистина се е пообъркал от стимулациите. Почини си сега някой друг месец и после с нова стимулация право напред! :)
Пожелавам ви  усмихнат ден  :balk_50:
Момичета знаете ли какво стана с Джина, липсва ми нейното присъствие.  Надявам се че е добре и не ни е забравила . :hug2:
« Последна редакция: Ноември 03, 2009, 09:08:09 am от Melody01 »
Охх ами Мамче да щях ,ама заради този грип дето ме хвана го отложихме,че хем да не се доразболея хем и док да не разболея.Като се почуствам по добре ще запиша пак час.
 Ама Десиии как така никой не познаваш  8O ,ами менеее  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Лелееее....пак ли палачинкиИИИ............. osi_12 osi_19

пп Добро утро.... :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро раннобуднички.  :P И аз така се кукнах още в 6. 8O
Цигуларче, Мелодийке - няма М значи все още има надежда! :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Анизка - супер кафенце и палачинки!  :eat::balk_81: И да не съм чула повече коментари за дъртите, че... :balk_70: :balk_71: :balk_77:
Маймунче - да оздравяваш! :bighug:
Радостче- много гадно туй с М та, ама явно организма не ти понася и сам си показва, че има нужда от почивка. :bighug: :bighug: :bighug: Явно, колкото по искаме нещо, все по ни се изплъзва. Успокой се, всичко ще се оправи.
Цветенце -  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Аз почивам 2 дена и ще ви наглеждам :wink:, само ако знаете каква планина за гладене ме чака...ама ще и видя сметката! :balk_154:
Айде лек ден момичета. :bighug:
Фибчо - ама ти наблизо си била. Аз много го харесвам твоя град! Може и да те изненадаме някой ден с Мелодийката. :hug2:
« Последна редакция: Ноември 03, 2009, 10:48:29 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Фибчо - ама ти наблизо си била. Аз много го харесвам твоя град! Може и да те изненадаме някой ден с Мелодийката. :hug2:

 :lol: :lol: :lol: Никой не може да ме изненада мене :balk_70: За гости винаги готоФ  :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Ето включвам се с пресни новини - с цикъл съм отново, за трети път в рамките на един месец 8O. Направо....
цикъл 1 - на 03.10
цикъл 2 - на 18.10
цикъл 3 - на 02.11
Ей на това му се каза да имаш гости :lol:
Нещо не е наред, но се надявам скоро всичко да си влезе в нормалните граници, ако зацапването утре се усили, в четвъртък ще пускам хормони, а до края на седмицата съм при док. Каквото и да става, този месец няма да пия никакви хапчета и се надявам да имам възможността поне да половуваме малко.
Момичета, да си кажа съвсем честно, за изминалата година имаме реално само два опита за забременяване :( :( :(, а времето тече... и то бързо :(

А според теб на какво се дължи това друг път случвало ли ти си е?Аз преди много много години около 10 може би и повече ми идваше и на мен така но мен ме държеше доста време и по повече от 7-8 дена и ходих на лекар и се оказа че имам раничка на шийката на матката.При теб можа да не е това но наистина както си решила се прегледай на всяка цена за да видиш какво е и да се успокоиш.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Деси,за срещата Искра предложи на Годзила на пазара,ама то май никой не си каза мнението.Аз предложих за другата събота заради Радостинка,пък и Гарджето щом тая събота не е сигурна ,да има време да се организира за другата седм.Аз и следващата събота почивам,така че съм на линия.А къде се губи Деска Меска?Веселушко също да не се скатава,ами да каже съгласна ли е с мястото и деня.Елинка и тя.Пропускам ли някой?На другото Деси аз ще се обадя,ще дойдде и тя.Хайде Варненки.Радостинче,ако има проблем че тук се уговаряме кажи.Но нали нашата щъркелова групичка тук чете.
« Последна редакция: Ноември 03, 2009, 11:17:12 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Малко оф топик въпрос? Момичета - някой знае ли е как е медецинското име на Дифустона(на латински)?
<br />[/url][img]http://ticker