0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
ейййййй я ми дайте и на мене юзър и парола да ви вида какви сте скици  :wink:
Момичета мен не ме пуска в албума на зачатие :( Раши, Анмар и Маринка ми пратиха акаунт и парола ама нъцки :( да не би някой да е влязъл и да е забравил да излезе? Дава ми невалиден потребител или парола?
Мен ме пуска. Явно грешиш юзера или паролата :)

Да, разбрах къде е - давах copy-paste от съобщението и е имало един интервал след юзъра, който е отчитам за знак. затова го разчита като грешен юзър.
[/url][/url]
*
Re: Първа ноемврийско-късметлийска темичка &#
« Отговор #342 -: Ноември 08, 2009, 17:42:29 pm »
Добър вечер!
Искам аз да попитам, утре кой ще ни пуска темичката , ааааа?
С кого ще си пия кафенцето? :D :D :D
Бързо, бременилките да се разберат!!!
Абе мацки,ние защо не си направиме по една снимка и да си я прикачим в сайта,на мен лично ще ми е приятно да знам как изглеждате,някакси с тези който съм се виждала като пиша ми е по готино щото ги виждам в съзнанието си като се хилят с човечетатаааааа.Абе ако ви се струва тъпо оставете ме мене аз съм куку пипи  :D
 А ако някой иска да остане потаен оки боки няма грижи.

 Сега ще питам Елинка дали ще можееее
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Абе мацки,ние защо не си направиме по една снимка и да си я прикачим в сайта,на мен лично ще ми е приятно да знам как изглеждате,някакси с тези който съм се виждала като пиша ми е по готино щото ги виждам в съзнанието си като се хилят с човечетатаааааа.Абе ако ви се струва тъпо оставете ме мене аз съм куку пипи  :D
 А ако някой иска да остане потаен оки боки няма грижи.

 Сега ще питам Елинка дали ще можееее
Аз съм ЗА
Момичета Елинка се съгласи,а аз да ви споделя една моя изневиделица сполетяла ме мисъл.Хахахахахах незнам как ми дойде на акъла ама ето я:
 Във леглото ти скочи  :bed:,хоп на 2 ,хоп на 3,ти мъжа си прегърни,бебенце си направиииии  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Във леглото ти скочи  :bed:,хоп на 2 ,хоп на 3,ти мъжа си прегърни,бебенце си направиииии  :D
Мноооого ми хареса!
хахахахихихихи :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Здравейте мацки :D

аз исках само да обърна внимание на НикиД,след като според БТ Ову е била на 16ти ден от МЦ,то днес ти е едва втори ден закъснение бре,душа...от де ги взе тез 4/5???
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Абе мацки,ние защо не си направиме по една снимка и да си я прикачим в сайта,на мен лично ще ми е приятно да знам как изглеждате,някакси с тези който съм се виждала като пиша ми е по готино щото ги виждам в съзнанието си като се хилят с човечетатаааааа.

Аз те послушах и направих едно мини семейно албумче  :wink:
Еееее супер аз ще го направя утре нащо  :wink:
 Вече и на нащо сем. е готов албума  :)
 Криска много си лъчезарна  :) супер сте  :wink:
« Последна редакция: Ноември 08, 2009, 19:14:52 pm от Мonkey :) (iskra.p.dimitrova) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
ИСКРЕ с теб човек направо си пада от смях кво беше на2 на3...хахахахаха
и аз съм за албумчето ама пратете ми паролата молави се не се стискайте :D
намерих си паролата ураааааа
« Последна редакция: Ноември 08, 2009, 19:21:23 pm от berche »
[/url]
Много сте сладки бе мацки - пу-пу :D Много весели снимки сте сложили :) Гледам Дениска се е виждала с Лиско :)
[/url][/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Ей ама какви сте хубавиииии! Страхотниии пу пу пу пу!!! Много ви обичкам бе вие сте моите слънчеви момичета!!! :bighug: :bighug: :bighug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Много сте сладки бе мацки - пу-пу :D Много весели снимки сте сложили :) Гледам Дениска се е виждала с Лиско :)
Да видях се с Лиско и много се радвам  :D
И аз качих снимки в албума  :D айде всички да качват снимки амахаааааа  :wink:
*
Е-е-е-е-е, Искре, страхотна идея! Ей сега ще кача и наши фотографии.
*
ейййййй я ми дайте и на мене юзър и парола да ви вида какви сте скици  :wink:
Ако може и на мен. :)

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Исе и аз съм за. :D Само кажи къде да си качим снимките.
Анмарчето ми прати паролата обаче не знам точно къде да ги търся тези снимки. В смисъл в кой подфорум са ? Или най-добре някой да ми даде линк .
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Чудна идейка за личните албумчета,айде и аз я свърших вече тая работа.Творих,творих и вече е готов и нашия семеен албум.Ама всички сте много готини бе.
Момичета албумчето ни е в снимка бг,кажете кой не знае потр.име и парола ще им ги пратим на лични.Аз сега ще пратя на Мамчето,на Мелоди и Криска,за тях видях че не ги знаят,ако има още някой казвайте,и си записвайте ей :lol:
Момичета,дава ми някаква грешка като искам да пратя ЛС,нека някой друг да прати паролата и потр.име.
« Последна редакция: Ноември 08, 2009, 20:58:27 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Здравейте мацки :D

аз исках само да обърна внимание на НикиД,след като според БТ Ову е била на 16ти ден от МЦ,то днес ти е едва втори ден закъснение бре,душа...от де ги взе тез 4/5???

Ами той форума ми го изчислява че ми е било на 16 ден овуто,но на фоликулометрия като ходих се оказва към 13,дори ми каза да очаквам 2 овулации,а по принцип ми е 28 дена цикъла,но както и да е ДОЙДЕ МИ преди малко,пак ще подкарвам Клостила и наново ще действаме и чакаме,та се отписвам от очакващи за новата седмица момичета,успех на всички през новата седмичка.


Така така ,слагайте снимчици я гледайте какви сме си хубави всички  :) :D
« Последна редакция: Ноември 08, 2009, 22:05:01 pm от Мonkey :) (iskra.p.dimitrova) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...