0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Маринка,сигурно зависи от термометъра,но това да не те притеснява,ти си го дръж по 5 мин., важното е да измерва правилно. Сега разбунтувайте морето с мъжлето ти  :bed:  :D  :D  :D.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Маринка,сигурно зависи от термометъра,но това да не те притеснява,ти си го дръж по 5 мин., важното е да измерва правилно. Сега разбунтувайте морето с мъжлето ти  :bed:  :D  :D  :D.
Мятаме се и още как :lol:,до скоро балкана се трасеше ,сега ще има морски трусове :lol:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Ей, че то цяла България се оказа земетръсна зона, бе  :jump12:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Ей, че то цяла България се оказа земетръсна зона, бе  :jump12:
Беше западна, сега е източна, а къде са севера и юга???????
 :jump12:
Еййй, сладурки, която не се е разписала още в анкетата, нека го направи! За сега сме втори  :D :D :D
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Здравейте момичета!
Аз имам малко новини. Обадих се на док от София (Маймунчето знае кой е) и той ми каза че първо 5000 единици прегнил са малко. Второ ПКЯ пак започна да си прави номера с мене. Той предлага следното: Сега да бия още един прегнил и да си действаме като каза изрично че няма смисъл от утрогестан (да си чакам естествения цикъл без да го предизвикваме). Ако нищо не стане и фоликулите не се пукнат ще опитаме още веднъж другия месец като ще включиме освен клостила и пурегон 100 3 инжекции 6,8,10 ден. Ще ме следи лично той за да не разчитаме на обикновени гинеколози каквито са тука около Пирин  :wink: и ще направиме инсеминация.
Неговия съвет е ако така не стане да помислим за инвитро защото с непукащите се фоликули при мен проблема е повече от сериозен и ако с прегнил 10000 не се пукнат нямало как иначе.

Благодаря ви на всички от сърце за подкрепата и куража! Обичам ви!
« Последна редакция: Ноември 07, 2009, 14:56:35 pm от kriska »
*
Здравейте момичета!
Аз имам малко новини. Обадих се на док от София (Маймунчето знае кой е) и той ми каза че първо 5000 единици прегнил са малко. Второ ПКЯ пак започна да си прави номера с мене. Той предлага следното: Сега да бия още един прегнил и да си действаме като каза изрично че няма смисъл от утрогестан (да си чакам естествения цикъл без да го предизвикваме). Ако нищо не стане и фоликулите не се пукнат ще опитаме още веднъж другия месец като ще включиме освен клостила и пурегон 100 3 инжекции 6,8,10 ден. Ще ме следи лично той за да не разчитаме на обикновени гинеколози каквито са тука около Пирин  :wink: и ще направиме инсеминация.
Неговия съвет е ако така не стане да помислим за инвитро защото с непукащите се фоликули при мен проблема е повече от сериозен и ако с прегнил 10000 не се пукнат нямало как иначе.

Благодаря ви на всички от сърце за подкрепата и куража! Обичам ви!

Аз също си мислех, че за 3 фоликула  5000 единици са малко  :?
Дано не стигате до ин витро. Късмет!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Петя, а аз мислех, че става въпрос за теб, но нещо не ми се връзваше, а ти мила, си писала за друго момиче. Няма начин такава добрина да не ти се върне двойно :bighug:
Криска, ти всъщност колко месеца вземаш Клостил?
Маринка, не ми се връзвай, действай си както ти идва от вътре...

Радост, вземам си бележка :oops:
Знаех си че има нещо гнилооо,добре че си звъннала на докито ,хайде сега успех Криска  :bighug: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Исееее, то тая ми ти маймуна много бързо порасна, бреййй  :D
Криска, успех, мила!
Аз да попитам: качвам снимките от срещата ни днес, е ние бяхме само двете с Вив, но пак си изкарахме готино. Направихме си по една самостоятелна и две общи снимки. Качих ги но не зная дали да ги оставя скрити или да са видими за всички. Моля помагайте! Как сте процедирали до сега?
Аууууууууууу хора защо съм толкова голяма на снимката  8O 8O 8O
 А моvе ли пак някой да ми даде паролата и името за да видя снимките че съм ги изтрила ,а не ги помняяяя  :oops:

 Немога да я оправя тая снимкаааа  :( :( :( ужас ще пробвам пак и ако не стане ще трябва да я сменя :( пък така си се харесвах там  :)

 И сега кой кой е че аз незнамммммм ,ама моля ви се пишете си имената отдолооооооууууууу докато ви науча хихихихиих хохоохохоох хааххааххахаха айде наздравеееееее   :drunk:
« Последна редакция: Ноември 07, 2009, 18:09:08 pm от Мonkey :) (iskra.p.dimitrova) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Иске, пак наздравици, а ? - какво пак искаш - гърлото ли да те заболи с таз бира ?
Криска, аз си мисля, че ин витро в твоя случай е много крайна мярка. Ти си имаш две спонтанни бременности. Просто според мен гинеколожката ти от Разлог не е компетентна по стерилитета и е по-добре да отскачаш до София. Макар, че си е далеч, а и през зимата...но съм сигурна, че ще успеете. А и според мен след 2-3 инсеменации най-много ще си успешно бременна. Това е много по-лек от ин витрото начин. А и подходящ за твоят случай. Предполагам и СГ на младежа е добра  :wink:
Маринка, морето големи вълни май ще вдигне тази вечер ? Не предизвиквай цунамита, че ме е шубе  :lol:
Я, да ви пусна едно поздравче за всички вас.
http://www.youtube.com/watch?v=nd4Dvs8lQNs
Днес денят беше просто прекрасен. Обичам да е слънчево и топличко през Ноември :)
П.П: Аууу, Исе каква е таз огромна маймуна беее .. На ЛС ми извади очите  :lol: , ама поне разбрах, че туй синьото на главата на маймуната било козина, а не каскет (както си мислех аз)
« Последна редакция: Ноември 07, 2009, 18:19:25 pm от crow »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
И сега кой кой е че аз незнамммммм ,ама моля ви се пишете си имената отдолооооооууууууу докато ви науча хихихихиих хохоохохоох хааххааххахаха айде наздравеееееее   :drunk:
Написах гииии
Наздраве  :drunk:
Гардже, много е готино клипчето, Благодаря!
« Последна редакция: Ноември 07, 2009, 18:31:34 pm от petqst »
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Гардже моите бременности са след резекцията на яйчниците  :wink: тогава бяха в много добро състояние. Сега мина 1 година от тогава и рецидива се появи още преди няколко месеца (т.е. старата песен на нов глас и отново непукащи се фоликули). Вече говорих с няколко лекара по тоя върпос които ми казаха че при мен даже операцията е имала дълго време ефект, но за съжаление при 30% от случаите се получава рецидив до 2 години. При мен нещата не са толкова прости колкото си мислиш  :wink: И въпреки всичко аз също се моля да не се стига до инвитро защото това са страшно много пари  :(
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Криска, при всички случаи е по-добре резекция вече да не правиш. А и си мисля, че ако продължаваш с Клостила, а фоликулите не се пукат - пак не е много добра идея. Едно ин витро всъщност не е чак толкова плашеща идея. Парите са доста за жалост. Но пък от друга страна не се знае кога точно ще се оформи добър фоликул, който спонтанно да се пукне. Има много такива случаи. Даже днес пак разбрах за един такъв - така че чудесата не спират да се случват. Май нашите дечица наистина дебнат момента, в който да пожелаят сами да дойдат при нас. Нека не спираме да вярваме в това ! Ох, хайде някой да го взима това тежко бебе, че натежда на моя събрат щъркела-а-а-а :)
 Хубава събота вечер на всички.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Гардже,ми айде товара на щъркела да е за тебе,ред ти е пък и ти се пада.Пък за цунамитата ще внимавам,по-кротичко ще я караме,обещавам.
Исе,това маймунче намали го малко бе,то горкинкото не се събира в рамката,не те виждаме тъй цялата :lol:.Охоооо ти оздравя ли вече,че и наздраве казваш.
Криска,може би наистина трябва да се насочиш към тежката артилерия.Щом не се пукат фоликулите и инсето няма да ти помогне.На все пак се консултирай с още някой лекар и варианта е да подадеш док.във фонда.Както и Гарджето ти е казала,инвитрото не е страшно,финансово е натоварващо.
« Последна редакция: Ноември 07, 2009, 20:00:33 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Ето мамичета смених я,ама много си искам старата маймунка,а незнам как да я намаля ,ако някой знае да пише на лични плсссссссссс  :wink:
 Маринка,Маринкааааа ами да честно казано вече съм добре ииии нали знаеш не мога да не вдигна една наздравицааааа  :lol:
 Гарче заповядай мила за теб са  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Исе,мисля че стана с тоя маймунчо/пробвах само/ с програмата за обработка на снимки я намалих ,после я качих в снимка бг.и после тук.Май тъй ще стане любомото ти маймунче по-мъничко.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
инвитрото не е страшно,финансово е натоварващо.
Ей точно това му е страшното. :?
Исе,маймунке писах ЛС-пробвай. yahoo_33
Маринке,ти защо още се моташ у форума?Я бързо атакувай мъжлето! :love:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Пфуууу ми чакам пералнята да спре и да простра и тогаз вече ще действаме по същество :lol:.Ама страшна си ,Мамче,как ме излови само.
Видяхме вече кои са Петя и Вивия,разгледах снимките.
« Последна редакция: Ноември 07, 2009, 22:17:11 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Момичета видяхте ли снимкиите -Петя  ги е качила!
За съжаление бяхме само двечките ,но другия път може да успеем да се съберем повече!
[/url]