0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро!
Ей, Анизи, наспала си се раничко, ааааа????? То и аз си отворих очите рано, но като видях часа и се обърнах на другата страна, за да си доспя, та и чак до сега. Благодаря ти за кафенцето и закуската, с удоволствие си грабвам и пийвам. :D
Гардже, вчера ходихме на преглед - видя се нещо, но и док. каза, че не може да го определи - дали е прекратило развитието си или е по-късно ембрионче.Каза да си почива още една седмица, и ако няма зацапване е ОК. Пусна ЧХГ - над 1000, в понеделник пак.
Лек ден на всички!
*
Здравейте ранобуднички !
И аз станах рано и съм на работа !
Мерси за кафенцето и закуската !
Радост дано графиката да се получи добре - какви трудности имаш с термометъра ?
Петя днес нали ще се видим на срещата на заралийките ще се наприказваме  :D
Лек ден момичета!
[/url]
*
Петя днес нали ще се видим на срещата на заралийките ще се наприказваме  :D
Ахааааа, ще се видим, то и времето е с нас, май ще ни напича едно чудно слънце  :D :D :D :party:
Привет, момичета,
При мен днес е едно ммръчкаво и дъждовно....  :(
А аз съм обещала на приятелка да излезем  :?
Благодаря за кафенцето Анизка, смятам да не закусвам  :wink:

Петя, страхотна си, поздравявам те за това което си направила  :youwoman:

Приятна събота и да си починете добре  :bubblebath:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Охо днес среща се заформя в Стара Зогора,да не си забравите апаратчетата.Чакаме снимки в албумчето да качите после.Приятно изкарване.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Гардже, вчера ходихме на преглед - видя се нещо, но и док. каза, че не може да го определи - дали е прекратило развитието си или е по-късно ембрионче.Каза да си почива още една седмица, и ако няма зацапване е ОК. Пусна ЧХГ - над 1000, в понеделник пак.
Аз нещо май не схванах :oops:
Петя, за твойто ЧХГ ли става на въпрос, защото гледам графиката ти...нещо май съм пропуснала, ама незнам какво.
Голяма съм заспа :lol:

Вив, аби този термометър, много бързо след като го сложа пиука. Днес се старах да го чакам поне пет минути след сигнала, съответно Т беше доста по-висока, ама ме притеснява това, че като го забравя повече и сам се изключва, и в повечето случаи го махам след сигнала. Амо той отчита направо моментално :lol:, съответно една ниска температура...по-добре ми беше с живачния, ама явно ще свиквам :wink:
« Последна редакция: Ноември 07, 2009, 10:26:14 am от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Добро утро, мили момичета, за някои виждам вече е добър ден!
Страхотно е да се наспиш в събота и да споделиш първото кафе с такива образи като вас.

Криска, според мен продължавай да действаш и да ги следиш тези фк, както ти е писала и Госката, на практика понякога теорията става на пух и прах.
Също и при Цигу, стискам палци да опровергаеш всички теории.
Дано получим добри новини и от всички други чакащи.
Петя, какво точно си правила, ако е удобно разбира се да разясниш за невежите....

Хубави почивни дни за всички! Прегръщам Ви!
Аз испращам лелката и от другата седмица отивам пак при док. да видим каква ще е програмата.

П.П. Маринка, с този жълт почерк направо ми тренираш зрението, а-а-а да надена очилата, ама за сега се справям без тях. :wink:
*
goskata моите фоликули вече са голями, а и лекарката ми каза от днес да започна утрогестан. Започна ли го доколкото знам неможе да настъпи бременност - той действа като противозачатъчно.
Не мисля, че утрогестана ще попречи да настъпи бременност, след като го приемаш през втората фаза на цикъла. Фоликулите вече са узрели, така че няма да им попречи. Въпросът е сега да имаш пик на ЛХ, за да се спукат. А прогестероновия препарат ще спомогне лигавицата да бъде възможно най-гостоприемна.
*
Не знам дали тук е мястото, но ще ви разкажа на кратко!
Мегито78 от Казанлък има закъснение и зацапване. Два теста +++, а томошните док. не виждали нищо. На всичко отгоре те не е осигурявана и в момента са в безпаричност. Та, взех я , дойдохме тук при док, прегледа я, и след това я закарах. Ама аз малко съм новобранка и забравихме тук да пуснем ЧХГ. Джиджи ми помогна във всичко по телефона и на лични. Благодаря ти, мила! Без теб сигурно нямаше да се справя. Та в последните мин. от раб. ден и изпратихме парички за да може да си пусне ЧХГ там, в К-к. Е , успяхме навреме! За сега всичко е ОК! Дано и в пон-к да се е покачило, Ще стискам палци. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Охо днес среща се заформя в Стара Зогора,да не си забравите апаратчетата.Чакаме снимки в албумчето да качите после.Приятно изкарване.
Нямам фото, но ще се снимаме с телефона ми! А ти после ще ми кажеш къде да ги кача, нали?
« Последна редакция: Ноември 07, 2009, 10:44:07 am от petqst »
Аха, сега разбрах :). Ама като прочетох онзи пост, реших, че съм изпснала нещо много важно, ама дано скоро Петя да пише за себе си :wink:

Снежи, не дей да пускаш два поста един след друг, в рамките на два часа може да редактираш публикуван вече пост и ако си забравила нещо да го допишеш :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Снежи,специално за теб ще надебелим оранжевото,ама много обичам тоя цвят,та за това пиша с него,може пък да ми е на късмет знам ли.
Петя на лични ще ти пратя паролата и потр.име на албумчето ни,във снимка бг е.
Стинке,аз на термометъра му намерих цаката.Нали ти ми каза да го държа 5 мен.след сигнала,ми така и правя.Моя също изпиуква след секунди като го сложа,но телефона в ръката и засечам,ама не го вадя след сигнала де.Ама не се изключва,да не би да го натискаш отгоре където е копченцето.Аз в началото го придържах и все пипах отгоре и се изключваше,докато свикна че не е живачния и не се пипа отгоре.Ама че обяснения му дръпнах.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Здравейте :D
Пете,браво душата за това което правиш за едно непознато момиче... :D

Абе,ваште термометри кви са бе???Моя и да се изключи,като го включа наново и първо ми дава последната измерена температура :D Ваште термметри що не "помнят"?? :lol:
Стинке,ти що го придържаш тоз термометър,да не да се обърнеш в съня си по гръб ли :lol: :lol: :lol:

Аз,не мога да кажа дали 5000 хил единици са малко,би трябвало да са достатъно :? Криси и аз мисля че не трпбва да се отчайваш,давай с коремните преси и старата рецепта за кекс :wink: Не изключвай закона на Мърфи.... :wink:

Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Аха, сега разбрах :). Ама като прочетох онзи пост, реших, че съм изпснала нещо много важно, ама дано скоро Петя да пише за себе си :wink:
Де да беше такаааа! Но и този ден ще дойде   :D :D :D
Пете,браво душата за това което правиш за едно непознато момиче... :D
Аааааа, моля, не съм само аз, и Джиджи помогна - финансово и морално  :D
Абе,ваште термометри кви са бе???Моя и да се изключи,като го включа наново и първо ми дава последната измерена температура :D Ваште термметри що не "помнят"?? :lol:
А бе той и моят помни, ама ако го държа 5мин.ми се покачва мнооого темп. , затова в последно време на първият сигнал и го махам. Че иначе може и да ми покаже 40 града :D :D :D :D :D
« Последна редакция: Ноември 07, 2009, 11:47:53 am от petqst »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Един медал за Джиджи и Петяст
 Тези прекрасни момичета помогнаха на една нуждаеща се жена, която не познават. Доколкото разбирам Петя я е взела от Казанлък, закарала я е в Ст. Загора, завела я е на лекар, после я е върнала в Казанлък, направили са и кръвен тест. Джиджи е помогнала финансово и морално. Това е достойно за поклон. Евала, момичета !!!
П.П: Относно термометрите - аз съм фен на живачните. Не че не захвърлих всякакви термометри още преди няколко месеца. Да ви кажа, този метод не е никак точен. При мен имаше покачване на БТ с около 0,2' и според някои това означавало, че не е сигурно, че имам овулация. Е, да - ама ехографиите показваха друго. Чела съм, че съвременните лекари дори казвали, че при сегашната медицина е глупаво да си слагаме термометри в д-то.
« Последна редакция: Ноември 07, 2009, 12:23:49 pm от crow »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Добро утро  :D
То си е обед вече  :oops:
Джиджи, Петя, благодаря ви, че ви има!  :youwoman:
Страшни сте момичета! Така и трябва! Аз тъкмо се чудех как да се опитам да й пратя парички, сметка мислех да й открия, но после прочетох, че бързо сте се организирали и вече сте се притекли на помощ. Дано добротата ви да й бъде на късмет и Господ да й помогне. Бог да ви пази и вас. Нещо се размекнах, ама такъв съм си чувствителна ревла  :lol: :lol: :lol:
За дигиталните термометри - аз когато меря, меря орално. Изписуква много бързо, но от Денис знам, че се държат 3,4, 5 мин. след първия сигнал. Температурата продължава да се покачва. Правила съм опити и съм държала около 10 мин. и той сам се изключва, но после помни последната стойност. Сравнявала съм с живачен - едно и също показват на финала  :lol: :lol: :lol:
Боже от кога не бях писала толкоз  :wink:
Мерси за закуската и кафенцето, мило Анизче!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Здравейте момичета! :D
Петя и Джиджи, малко остнаха хората като вас, но съм благодарна,че все още има такива невероятни и всеотдайни хора.
Криска,стискам палци нещата да се развият в твоя полза.
Аз също меря с дигитален термометър,орално,изпиуква след няколко секунди,но го държа още,до 5 минута издава още няколко сигнала,но чак тогава го махам.
Приятни почивни дни. :D
Браво на Петя и  Джиджи :youwoman: Радвам се, че има хора като вас, които са безкористни. Ей такива неща ме карат да живея все още в БГ и да имам вярата, че някой ден доброто ще победи всичко останало (ама какво клише написааах  :oops:) Невероятнио сте момичета, трябва да има повече хора като вас! Браво още веднъж, то думи не ми стигат в момента  :balk_47: :balk_46: :balk_47: :balk_46:от кеф :jump12:
[/url][/url]
*
Охооо, и медалче си имам вече  :D Благодаря!!!
Аз си мисля, че и вие ако бяхте на нашо място щяхте да сторите същото. Нали сме си дружинка, а и се борим за една и съща кауза! :D
*
Браво на Петя и  Джиджи :youwoman: Радвам се, че има хора като вас, които са безкористни. Ей такива неща ме карат да живея все още в БГ и да имам вярата, че някой ден доброто ще победи всичко останало (ама какво клише написааах  :oops:) Невероятнио сте момичета, трябва да има повече хора като вас!
По-добре не бих могла да се изкажа. yahoo_33
Едно голямо БРАВО и от мен,момичета.Вярвам,че Бог ще ви се отблагодари за добрината.
Искам да окуража Криска,и да й кажа:Бебчетата идват когато си искат - и никой не разбира от бебешки работи понякога -дори лекарите... Та така...Опитай се да си живеете живота,да ви е хубаво двамата или просто бъдете щастливи по свой си начин...А мъничето ще дойде -другият месец, или след 6 месеца -то си знае... Господ си знае работата! :hug2: 

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Аз също меря с дигитален термометър,орално,изпиуква след няколко секунди,но го държа още,до 5 минута издава още няколко сигнала,но чак тогава го махам.
А моя защо не писка втори път?Изписква секунди след като го сложа и след 5 мин.го махам,ама не писка,аз си засичам
Цитат
Абе,ваште термометри кви са бе???Моя и да се изключи,като го включа наново и първо ми дава последната измерена температура  Ваште термметри що не "помнят"??
Ми той и моя помни,като го включа си показва последната температура ама не се изключва докато е в д-то ми.Пък и да се похваля днес ову теста ми е положителен,11-ти ден ми е.Сега мятаме Пре-сийда.
Възхищавам се на Петя и Джиджи,браво момичета ,големи сърца имате.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"