0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

:balk_145: :balk_144: :balk_145: аз сега се връщам от преглед
Минаха 48 часа от както бихме прегнила и нито един фоликул не се е пукнал.
Предписаха ми утрогестан за да предизвикаме цикъла след 10 дена.
Много съм тъжна и отчаяна и немога да спра сълзите си

Много съжалявам, мила. Може би следващия път трябва да биете прегнила по-рано. Късмет другия месец.


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Криси,колко прегнил бихте??Много ми е странно че не са се спукали :?

Ники,честит ти рожден ден!Пожелавам ти най-съкровенното ти желание да се сбъдне час по-скоро :D

МалииииИИИ,Гаргоу...изБиЧи настроение....я,кажи наготви ли :lol: или пак на мусакЪ :lol:

Стинче,браво душата,поне кисти няма!То направо ти олекна на душата :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
:balk_145: :balk_144: :balk_145: аз сега се връщам от преглед
Минаха 48 часа от както бихме прегнила и нито един фоликул не се е пукнал.
Предписаха ми утрогестан за да предизвикаме цикъла след 10 дена.
Много съм тъжна и отчаяна и немога да спра сълзите си
Слушай какво криска и аз в месеца в който забременях ми казаха че нямам О защото фоликулите си стоят и с нетърпение чаках да ми дойде.Прогестерона беше на долната граница.Дори и през ума ми не мина един тест да направя-толкова бех отчаяна .Чаках ....чаках... и на 50тия ден от цикъла най накрая отидих на лекар да видим какъв е проблема ,като ми каза бременна си едва не припаднах.Уж нямах О ,а тя е била късна след 21вия ден.Незнам как е станало ,но не се отчайвай винаги има надежда и чудото става когато най-малко очакваш.Прегръщам те и ти съчувствам защото не веднъж съм звучала така.Не се отчайвай продължавайте с кекса.Успех ...
« Последна редакция: Ноември 06, 2009, 19:18:56 pm от goskata »
 
    kriska, наистина недей да се отчайваш. Надеждата винаги умирала последна :bighug:
А относно моят въпрос, аз също мисля да направя тест, когато му дойде времето, понеже след това винаги съжалявам, че съм го направила.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Фибчо бихме 5000 единици в сряда в 19:00
goskata моите фоликули вече са голями, а и лекарката ми каза от днес да започна утрогестан. Започна ли го доколкото знам неможе да настъпи бременност - той действа като противозачатъчно.
Джиджи следващия месец няма да продължавам стимулацията, нито фоликуметрията защото наистина нямам сили.
Елена86 стискам ти палци на тебе да ни отсрамиш  :wink:

Благодаря ви момичета за подкрепата! Толкова ми е тъжно и знам че вие най-добре ще ме разберете!
*
Re: Първа ноемврийско-късметлийска темичка &#
« Отговор #265 -: Ноември 06, 2009, 19:31:42 pm »
Крис, мила , не унивай!
Дано да те е сполетяло това, което и Госката!!
Стискам силно палци!   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
:bighug: :bighug: :bighug:
ПП: Недей така, точно сега трябва да си много силна! Знай, че ние всички те подкрепяме! Успех!
« Последна редакция: Ноември 06, 2009, 19:33:24 pm от petqst »
Криииискаааа, много съжалявам че не са се пукнали  :( . Но дано все пак стане твоето чудо.
 Миличка,не се отчайвай, ще имаш твоите две чертички   :hug2: :crossfingers:
« Последна редакция: Ноември 06, 2009, 20:08:43 pm от Надеж »

Крис, мила, и мен Госката ме обнадежди. Дано чудесата не спират да ни изненадват. Стискам палци  :crossfingers:


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Криска,не се отчайвай,миличка.Действайте си ,прави малко коремни преси,помагат за пукане на фоликулите.Аз мисля,че ще се напукат.Успех ти желая и пак ти казвам не се отчайвай.Пък за Прегнила не съм сигурна,но мисля че са малко 5000ед.,но док.си знае работата.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Крисинкаааа недей да падаш духом,направи найстина една яка серия от коремни преси и пак си взривявайте балкана.Милата недей така да се натъжаваш всяко зло за добро,ние сме с теб горе главата  :bighug: :balk_21: много гунки и цунки  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Криска, така да ме е яд. Дано фоликулите се спукат скоро, за да не направиш кисти, а следващият цикъл със сигурност ще е по-добър.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Kriska - гушвам те. Дано все пак се спукат фоликулите. Има надежда. Кога пак си на лекар ?
Цигу - и за теб стискам палци. Дано не ти дойде и в понеделник на кръвния да ни "взривиш" с + резултат.
Маринка, най-сетне изгледах 1001 нощ. Хич не съм доволна от края. Всичко претупаха за 10 минути. До последно всичко объркано и накрая УЖ хепи енд. А за половината герои нямаше развръзка.
Фибс, ти к'во си мислиш, че готвя всеки месец ли  :lol:  :lol:  :lol: Следващия път ще е вече в 2010г.  :wink:
Джина - ама много рядко ни навестяваш. Ей, хич не си редовна в четата  :)
Вики-Ват, дано скоро те навести МЦ и да правите вече нови планове  :wink:
Петяст - има ли новини от Мегито78 ?
Исе, дай един банан бре   и за какво по дяволите ти е бинтована опашката ??? Ей, не мирясваш ти...  :lol:
« Последна редакция: Ноември 06, 2009, 20:53:13 pm от crow »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ехе Гардже,то голямо гледане му удари на тоя филм.Той вече и по Диема фемили свърши :lol:,пък края и на мен не ми хареса,очаквах нещо по-така,макар че то се разбра кой на къде хвана.
Хайде едно поздравче от мен за лека нощ,че ей на изгледах Перла и времето ми за сън дойде.http://www.metacafe.com/watch/949034//
Ей като тия съм аз ,лягам си рано рано

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
 :( Криси много съжалявам миличка. Представям си какво ти е .Но ето виж как е станало при Госката. Може и при теб да се случи.
 Вие след един два дена пак поработете с твоето момче. Нищо не се знае.
Не се отчайвай миличка винаги има надежда.
Прегръщам те силноооо :bighug:
Фибче чакам си отчета на ЛС  :D :bori_022:
« Последна редакция: Ноември 06, 2009, 21:25:22 pm от Melody01 »
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Здравейте милички. Честито на Никид! :grouphug: И мисля, че знам какво ще си пожелаеш тая година, ;) от сърце стискам палци да се сбъдне по скоро!
Криска - дано, всичко по скоро се оправи! :bighug: :bighug:
Цигуларче - аз все още стискам палчета! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Уф,от тая работа не мога да стигна до компа, но ви мисля всичките постоянно! :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
На мене да ми стискатйе в понеделник палчета, като се върна от док и ще пиша отчет. :crossfingers:
Понеже утре съм на работа, а в неделя на гости, от сега ви пожелавам приятни почивни дни! osi_5 :balk_175: :balk_69:
« Последна редакция: Ноември 06, 2009, 22:07:42 pm от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*
Току що говорих с клиниката - разбиха ми надеждите. Обясниха, че Кломида удължава цикъла и е нормално да не ми дойде на обичайния 28-29ти ден, но ако досега не съм видяла положителен тест (15-16ти ден след ову), малко вероятно е да съм бременна.
Порових, почетох, и наистина при някои лутеалната фаза се удължава няколко дни след стимулация с Кломид - от 14 на 16-17 дни. Така че чакам до понеделник, и ако още нямам менструация, ще се обаждам отново да ми насрочат кръвен тест.

Дано се намери някой да спаси седмицата освен Цветето.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро! Няма да ви казвам кой е най-изкукал, защото той си личи! Този който в събота е кукнал в 6 часа (без да е на работа)си е направо за лудницата  :lol: :lol:. Е поне мога да сервирам кафенце и закусчица!



Аз пак ще наблегна основно на закусчицата, че такъв зверски глад ме гони  :oops: Да ви е сладко и на вас!!!
Цигу, тези новини ме карат все пак още по-силно да си сисна палчетата! Дано късмета а е на твoя страна! Много се надявам!
Весел и приятен ден на всички!
« Последна редакция: Ноември 07, 2009, 07:47:01 am от anizi »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Анизка,и аз се присъединявам към отбора на кукувците,само че съм 1 час след теб,аз станах в 7ч.Ми който ляга с кокошките и с тях става какво да се прави,нооооооооо ланно пиле,рано пее.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
И аз съм от кукувоците, ама не ми остана време по-рано да се включа. Ам той мъжо стана в 6 без 10 :lol: и се лепна на компютъра преди мен :lol: :lol: :lol:
Аз съм от работещите днес, а така ме мързи, но ще се мъча някак :wink:

Вчера забравих да спомена, че си подадох документите за Фонда, изготвиха ми епикриза в клиниката, оставих и попълнени документи. Сега остава чакането :wink:

Иначе съм решила този месец упорито да меря БТ :lol:, ама май и аз имам затруднение с този дигитален термометър :lol:

П.П. Криска и аз мисля като Маринка, че 5000ед Прегнил са били малко, при все че си с два големи фоликула и един малък.

Приятен ден :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Добро утро. Много хубава закусчица, ама аз ще си хапна още нещо, че май няма да ми е достатъчно.
P.S. Тази нощ много ме боля корем, дори ставах да пишкам и имах чувството, че всеки момент ще ми дойде. Не знам какво става, още ми е рано за М.