0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Първа ноемврийско-късметлийска темичка &#
« Отговор #240 -: Ноември 06, 2009, 10:34:58 am »
 :D :D :D Криска, не се притеснявай,оркестъра,танците и публиката не са за теб, а за рожденния ден на Никид. Спокойно си действай по въпроса, от нас ще има само  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Здравейте мили момичета,не очаквах да има толкова много и мили пожелания,благодаря ви много,трогнахте ме и ме разчувствахте неописуемо. Теста и днес беше с :bfn:,но температурата е още висока и М нямам още.А до преди 2-3 дни ме боляха зърната,сега почти не,а няма симптоми нито да ми идва,за нищо,странно и объркано ми е,защо ми закъснява,лекарствата са същите като предните месеци,само този цикъл ми правиха цветна снимка и боледувам,но не вярвам от това да ми закъснява,... но времето ще покаже какво ще стане.
Още веднъж ви благодаря и прегръщам всички.


Ники, докато няма М, надежда има, нали така :)
Хайде включвай се в купона с пълна сила.
Исе, голяма си маймуна.  :balk_46: :balk_56: :balk_47: :balk_81: :balk_600:
Хахахахаха Крискаааа,не бъди толкова спокойна колкото Цветето ти казва за тебе има спещиален отряд  :photo: :photo: :photo: :secret: :secret: :secret: :noevil: :mrgreen: :mrgreen: е сега вече от срама ще се излекуваш хихиххихиихххихи хохохохххоххоох.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Здравейте момичета!
Честит рожден ден на Ники  :balk_12:
Имам едно въпросче. Ужасно ме болят гърдите, коремът ми е много подут, а от вчера се появи и едно течение, което първо беше прозрачно и много гъсто, а след това стана белезникаво. Възможно ли е да е от дуфастона?
Привет, сладурки,
ама пак купон се е заформил  :lol: :lol: :lol:

Честит рожден ден, Ники  :happy_birthday_1: , да си жива и здрава и сбъдване на мечтите!

Криска, зареждайте батериите и с нови сили  :bed: :ttc:

Исе, като те гледам си във вихъра на купона, така че май вече си здрава  :cheerleader: :balk_111:

Радостче, стискам палци за прегледа днес  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :hug2:

Хубав петък, момичета

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Исинка,оставяй тез антибиотици,нали знаеш,клин клин избива или го.........няма да кажа какво .Ето специално за теб
Криска,направо ще ме умориш,ми то след толкова много секс,тия яйцатрябва на 100% да сте ги хванали,стига ще се разгоним и ние покрай теб :lol:
Стинке,нали знаеш ,с теб съм,дано всичко да е ок.Чакам да разказваш.
Абе вие защо ми пренебрегвате темата за рожденния ден на Ники в кафето?Ама ха ей сега ще ви изтропам на Радостинка :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
АААА моля моля, някой вече сме се отчели и там, и тук и навсякъде-за по-сигурно! Пък за биричката Исето докато се помотва да не остане без да я опита! Ама като гледам снимката се чудя дали биричка или мляко ми се пийва  :lol: :lol: :lol: :lol:
п.с.elena86 не вярвам да е от Дуфастона-на мен не ми става така-и аз го пия!
Е тва беше, край днеска ще джурна една такава бирочка като тея дето Маринката ми ги сервирааааа лелеелелелелелел разтреперах се  :lol: :lol: :lol:
 Сега отивам да се разпиша в темичката ти  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Радостинче,прочетах вече в хормоналните за резелтута от прегледа.Не се притеснявай Пролактина бързо ще го нормализираш.Пък аз не съм сигурна,но си мисля,че и прогестерона като се оправи пролактина също ще влезе в норма,те нали са зависими един от друг.Просто така си мисля.Пък и сега като спреш противозач.ще се нормализират и хормоните./и вземи си включи скайпа,че ми трябваш служебно/

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Сега да споделя най-накрая за прегледа.

Най-важното е, че няма кисти, махнали са се. Всичко е нормално като за 4 ден от МЦ.
На 17.11 пак съм на преглед - да видим дали има нарастващи фоликули и да ми направят цитонамазка. Пада се тъкмо 15 ден от МЦ, а при мен ако има О, то е около 20 ден, така че ще видим тогава на къде вървят нещата.
Иначе за въпросния Прогестерон, док каза, че не е проблем, а аз не съм сигурна, че е така...абе изобщо толкова се обърках :?

Но поне нямам кисти, и това е все някакво успокоение :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Радост, мисля, че новините са добри щом си се отървала от кистите. Колкото до хормоните, търпение, и едно по едно. Изчакай си прегледа и овулацията, и дано този цикъл протече нормално.

При мен неизвестността продължава. Днес ми е 30ти ден от цикъла, менструация няма, но и положителен тест няма. От вчера се напъвам да смятам колко късно може да е била овулацията, за да ми дойде днес, но не успявам да навържа фактите и предположенията. (Иначе работя със статистически анализи и модели, а с тези прости сметки съвсем се ошашавих.) Положителен тест за ову видях на 13ти ден, тоест ову в 13-15ти ден, ама мога ли да знам колко време са се пукали трите фоликула. 8O Ако до понеделник съм все така, ще ходя на кръвен тест.

Мелодийке, ти вървиш един ден преди мен, така че не губи надежда! Стискам палци да е станало. :crossfingers: :crossfingers:
Радостче, браво че са се махнали кистите  :balk_103:  , и хормоните ще влязат в норма, не се притеснявай. Дано на следващия преглед всичко да е ОК  yahoo_17

Цигуларче, дано не те навести гадина през уикенда и понеделник да имаш високи нива на ЧГХ, дано, дано  yahoo_17 :crossfingers: :goodluck:

*
Здравейте момичета!
Честит рожден ден на Ники  :balk_12:
Имам едно въпросче. Ужасно ме болят гърдите, коремът ми е много подут, а от вчера се появи и едно течение, което първо беше прозрачно и много гъсто, а след това стана белезникаво. Възможно ли е да е от дуфастона?
Аз пък си мисля че си бременна :wink:що не си направиш тест,все пак ти е 14 ден от ову,нали?Успех :D
*
Ехаа, ама то голям купон бил тук, а аз работя, не ме е срам  :oops:
Никид, още веднъж Честито! Да си жива и здрава, и дано тези дни да видиш +++++.
Исеее, както вървят нещата с биричка, май си вече на оздравяване, а?
Радост, радвам се за теб, че ги няма вече кистите, те и хормоните ще се оправят, да знаеш :wink:
Хайде и аз да се включа в купонааа  :D :kaos7: :kaos7: :kaos7:
*
Здравейте момичета!
Честит рожден ден на Ники  :balk_12:
Имам едно въпросче. Ужасно ме болят гърдите, коремът ми е много подут, а от вчера се появи и едно течение, което първо беше прозрачно и много гъсто, а след това стана белезникаво. Възможно ли е да е от дуфастона?

Аз чак сега ти видях въпросчето!  :balk_87: на ушенце и аз ти казвам, препишкай едно тестче, шшшшшшшшшт - не мисля, че може да е от дуфастона! Дано, дано, дано!  :D
« Последна редакция: Ноември 06, 2009, 16:13:23 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Здравейте банда!
Гледам голям купон сте заформили!И аз да се включа! :coke: :music22:
Вчера не можах да пиша, че имах работа.Прегледа мина и док каза, че всичко е наред! Според узито скоро вещицата ще ме посети, да не се притеснявам.Не иска да ме тъпче с лекарства /аз също/. Каза, че и лигавицата е израстнала - абе тип топ съм. И аз се поуспокоих!
Днес обаче се събудих с главоболие, гадене...абе много зле. Не издаржах и на работа и се прибрах. Пийнах едно аулинче и сега съм по-добре! :D
Е отчетох се, оплаках се...остава да ви пожелая приятен и слънчев уикенд!
*
Имам едно въпросче. Ужасно ме болят гърдите, коремът ми е много подут, а от вчера се появи и едно течение, което първо беше прозрачно и много гъсто, а след това стана белезникаво. Възможно ли е да е от дуфастона?
Аз пък си мисля че си бременна :wink:що не си направиш тест,все пак ти е 14 ден от ову,нали?Успех :D
Ако съдим по графиката й са 11 дни след ову.Но и аз стискам палци. osi_9
Иначе не мисля,че е от дуфастона.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Имам едно въпросче. Ужасно ме болят гърдите, коремът ми е много подут, а от вчера се появи и едно течение, което първо беше прозрачно и много гъсто, а след това стана белезникаво. Възможно ли е да е от дуфастона?
Аз пък си мисля че си бременна :wink:що не си направиш тест,все пак ти е 14 ден от ову,нали?Успех :D
Ако съдим по графиката й са 11 дни след ову.color]

Съгласна съм с Мамчето. Рано е.
Елена, изчакай си деня на М и тогава прави тест.
Ей ме на мен, 15 дни след овулация с официално закъснение и само отрицателни тестове.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
 :balk_145: :balk_144: :balk_145: аз сега се връщам от преглед
Минаха 48 часа от както бихме прегнила и нито един фоликул не се е пукнал.
Предписаха ми утрогестан за да предизвикаме цикъла след 10 дена.
Много съм тъжна и отчаяна и немога да спра сълзите си