0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро!
Ееееееее кой най-ранобудния а?
Ти сиииии , ти :D :D :D
Благодаря за кафенцето, супер си, както винаги!
Цигуларче,Мелодийке , и аз се присъединявам с   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Лек и спорен петъчен ден!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Още повече,че утре имам рожден ден и не искам да си развалям настроението тогава.

Ники, честити рожден ден!  :happy_birthday_1: Пожелавам ти много щастие и най-съкровената ти мечта днес или утре да ти се сбъдне  :bfp: Весело прекарване!
Цуги и Мелодийке, с вас сме в голямото очакване. Обичаме ви.  :goodluck:
Маринка, мерси за кафенцето, с удоволствие ще си пийна и тръгвам за работа.
Криска, блазе ти  :biglove: От къде намери толкова сили и енергия да тресеш балкана? Всеки труд се възнаграждава, така че трудете се в същия дух  :bed:
На всички останали, лек ден. По-бързо да минава петъка и да дойде уикенда за да си починем, пък и да се поотпуснем малко, и ние да поработим по плана на Исето  :D
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Маринкааа, Маринкааа, Маринка е най-ранобуднааа . Аз се присъединявам към кафенцето-благодаря, обаче съм мноооого гладна   :oops: затова ще сервирам пак една полезна закусчица, заповядайте!!!


Ники, честит рожден ден и от мен! Дано да получиш най-мечтания подарък!!!
Весел, усмихнат и ПЛОДОТВОРЕН ден ви желая!!!
Nikid Честит рожден ден мила,на първо място ти желая да не се отървеш от здраве и любов,а сега да премина към най същественото ми пожелание нека днеска видиш  :bfp1:,желая ти го от все сърце.
 Крискаааа ама ти си моята гордост бре,лелее а така и накрая едни луди бебчета като се пръкна ( и те ще тресат балкана ,ама от детски смях ,но и плач) ,ауууу а дано и днеска му вище сметката на балкана  :lol:
 Гарче за Пролактина се бърка даже и с голямо завишение,моя пролактин беше трипъти над норма  8O , а после в граница.Радосче не се шашкай ще мине и това чудо  :lol:
 На всички останали желая един красив слънчев ден  :sunshine: :bighug: :bighug:

 На раннобудното пилеееее (Маринка) едно гоолямооо благодаря за кафенцето,а на Ани мерсииии за закусчицата.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро сладурки!  :D
Мерси за кафенцето, Маринче!
Анизко,  :oops: ще хапна аз от твоята закусчицааа!
Ники,  :hbirth:!Да си много здрава и желанията да ти станат реалност!
Заметресението от Банско и аз го усетих  :jump12:
Хубав петъчен ден, момичета и специално Гардже - знам колко обичаш петъците!  :lol:
Искре, ти оздравя ли?
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Добро утро маймуни ... и останалите животни  :lol:  :lol:
 Днес е един хубав петъчен, слънчев ден. Насладете му се. Анмар е права, че много си падам аз по този ден, но в случая не много - защото тази седмица почивах и хич не исках да идва петък (тоест краят й).
 Честит рожден ден на Ники - здравето е най-важното, което пожелавам, а другото е днес да зарадва всички нас с двете чертички. Чакаме си ги !!!
 Хубав ден на всички. Много усмивки и емоции. Бъдете добри и с ведро настроение.
 Целувки.
« Последна редакция: Ноември 06, 2009, 09:05:23 am от crow »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Ей много ме кефиш като си в настроение! Дано да си си винаги такава и да разкрасяваш темичката! Затова всички много те  :bighug: :bighug: :bighug:. И ще си счупя палчетата да ги стискам за теб да знаеш!!! :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Хехехехе Гаргунче от къде  :bighug:ги вадиш тези хубави картинки всеки път ме разведряваш .
 Аз все още съм си болна,е по добре съм поне не кашлям като преди,но още си ми е кофти,дано тоя антибиотик почне да действа че..... ми писна да съм болна вече.
Анмарче благодаря ти че си се сетила за мен много мило  :bighug: :flower:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро! :hug2:
Благодаря на Маринка за кафенцето и пожеланието,и на Анизка за здравословната закуска-редовно си хапвам такива. :)
Продължавам с палчетата на НЕчакащите! :crossfingers:


Честит рожден ден,Ники!
Да си много здрава и обичана!
Нека до теб има малко,но качествени приятели,които ще са до теб не само на маса,но и в трудните моменти.И нека посрещнеш следващия ден рожден с бебе на ръце!


"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!

Честит рожден ден,Ники!Пожелавам ти много здраве и семейно щастие!Нека най-съкровенната ти мечта стане реалност в най-скоро време!
Привет момичета!Виждам,че сте в добро настроение в края на седмицата!Браво точно така трябва да бъде.Приятен ден ви желая!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Анизиии, много помня аз да знаеш като един слон съм в това отношение. Ще си търся тез палци до последно ! Хич да не ми се скатаваш като са ми нужни.
Исе - сега не ми е много ясно маймуна ли да ти викам или Исата-писата, ама ти си знаеш . Чак днес моля ти се , забелязах че на аватара ти туй опашатото е с бира в ръка и ухилено като ряпа. Я, прасни днес една малка чашка с винце, пък да видим таз кашлица дали няма да я забравиш. Няма да се сетиш да кашлиш дори. Ми така де, то бирата през зимата не е много препоръчителна - студена е, ама едно винце ... М-м-м.
 Я да не се оливам много в писания. Ама днес много ми се говори бе ейййй ...
Радостче - стискам палци за прегледа днес. Дано донесеш добри новини.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Грагунчеее,както искаш ми казвай душа,аз го добавих старото ми име че в други темички не ме познават като мънки  :lol: :lol: :lol:
 Така ти се радвам аз на настроението само така,никакви оклюмали носове всички с вдигната ухилени муцунки.
 Ами винце с този антибиотик най много да се омотам здраво :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро :)

Ники, честит празник  :D




Гардже, малко остана и тръгвам...ама аз вече се примирих, че и този цикъл О няма да има :(, а на това се надявах най-много. Но както и да е, дано поне не ми закъснее много, че сега иди разбери и кога ще ми е следващия цикъл :?

Ще пиша като се върна.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!

 Ами винце с този антибиотик най много да се омотам здраво :lol: :lol: :lol:

Абе ако се омоташ - няма да е новина брееее  :lol:  :lol:  :lol: Сега сериозно вече - хайде оздравявай, че не е хубаво болести да щъкат в темата :)
 Много ти се радвам, че си спряла цигарите. Само така. Който ги спре, се чувства добре !!! И рима написах в твоя чест !
 Радост , не се тревожи за следващия МЦ. Не е казано, че даже и да няма ову - МЦ непременно ще закъснее. Няма да ги говориш такива. Иначе нали знаеш - чудеса се случват точно когато никак не им се надяваме.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Гардже, тъй е ама ако имаше моя цикъл и ти щеше да се притесняваш.
Преди да започна противозачътинтие цикъла ми варираше от 36 до 58 дни, е докато дойде ред за следващите хормони, може да мине бая време, а това чакане в неизвестното вярвай е много трудно. Що се отнася до чакане на цикъл, не мога да мисля позитивно, немислимо е, цикъла ми винаги е бил неворятно дълъг :(
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Добро утро, момичета-кокичета!
Мерси на Маринка за кафемцето и на Анизи за закуската! Ей, много сте ранобудни в петък сутрин.
Исе, бързо оздравяване!
Радостинка, успех на лекаря! Ще се оправят нещата, просто хормоните за съжаление си правят каквото си искат понякога, ама ние ще им намерим цаката, нали така. Недей да овесваш нос. Всичко ще е наред!
Криска, много се смях на твоите постове. Само така.  :lol:
Цигу и Мелъди, много силно стискам палци. Хайде по-бързичко да се включвате в третата графа на първия пост от темичката, която Ради направи. :)
Ники, честит рожден ден! Да си много здрава, щастлива, да видиш скоро изпълнени най-съкровените ти желания и усмивката никога да не слиза от лицето ти!
Сега да помолим Исето да ти изпълни нейния танц за рождения ти ден.  :lol:
« Последна редакция: Ноември 06, 2009, 10:51:10 am от Scarlett »
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
 :lol: а здравейте и от мен!
Ние с мъжо се събудихме умрели от глад от вчерашния маратон по кекс и той отиде да вземе банички (да имаме сили за още  :lol:), та като се върне ви изоставям и обратно в  :bed:
Чакам аз новини от Мелодийка и Цигу.... стискам палци момичета!
Ники ЧРД! Пожелавам ти здраве и сбъднати мечти!
:band: :band: :band: :drunk: и ето го танца  :dance2: :cul2: :bellydance: :cul2: :bellydance: :cul2: :bellydance: а ето я и публиката (демек виеее)  :comm: :wave: :wave: :wave:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
 :lol: :lol: :lol:
Маймунке аз съм срамежлива  :oops: :oops: :oops: с толкова много публика....няма да ми....  :lol:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Няма срааааам! Тук всичко е на показ, всичко трябва да видим, всичко трябва да знаем за да можем да помагаме в нужда  :lol: :lol: :lol: Приятел в нужда се познава, така че оставяй компа включен ................