0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Привет, момичета  :wink:
Мерси на Маринка и Анизка за кафенцата и закуската  :D

Вики, мила, какво става с твоя цикъл  8O 8O , това си е доста време... Успех днес при доки и дано няма нищо сериозно и ще чакам да се отчетеш пак  :)

tortila,nikid :( , дано следващия месец е вашия момичета   yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Радостче, чакаме да се похвалиш с хубави резултати, това че са те оставили да починеш преди това е много хубаво  :)
Добра идея за списъчето, браво  osi_9 , дори може да го направиш да е за виделите ++ тестче за целия месец, така ще виждаме как все повече момичета са успели  :wink:

Момичета, толкова ми е приятно сутрин като си пия кафето да съм във форума с вас, много ви обичам всички  :grouphug2:

Исе, това са доста килца за сваляне  :scale: , успех  :balk_103:

Приятен ден на всички


*
Е аз за този месец още не съм изгубила надежда,температурата все още се държи висока и М нямам,така че дано по-късно има  :bfp:
Още повече,че утре имам рожден ден и не искам да си развалям настроението тогава.


Е аз за този месец още не съм изгубила надежда,температурата все още се държи висока и М нямам,така че дано по-късно има  :bfp:
Още повече,че утре имам рожден ден и не искам да си развалям настроението тогава.
Тогава имаш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: от мен

*
Благодаря много


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Ех, че хубава идея Стинка :wink:!!! Чудесно :ywoohoo:!!! Това списъче много ми харесва дано да стане по-големичко!!! :cuddle:
Вики дано да се домъкне тази гад накрая-стоскам ти палци :crossfingers:!
НикиД имаш и моите стиснати палчета-щом я няма оная с метлата-нея я засилваме при тези които я чакат-там да се пръждосва!!!
Исе и аз се намъквам към теб за килцата, че ужас направо!!! :a_pig_01:
Наде  :bighug:
*
Анизка,усетих те. :wink:
Сега имам въпрос към вас,момичета.Приемът на Дуфастон ще повлияе ли изследването на прогестерона на 7-ми ден след ову?Предполагам,че да,но искам и вашите мнения. :dontknow:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!

Сега имам въпрос към вас,момичета.Приемът на Дуфастон ще повлияе ли изследването на прогестерона на 7-ми ден след ову?Предполагам,че да,но искам и вашите мнения. :dontknow:[/color]
Да ще го повлияе.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Мамче и аз се сетих, ама..... :bighug: Иначе и аз мисля, че ще повлияе-от кой ден го приемаш ако е от 16-тия като мен мисля, че ще окаже влияние!!!
*
от кой ден го приемаш ако е от 16-тия като мен мисля, че ще окаже влияние!!!
Да,и аз от 16-я.Значи дотук с изследванията.Не че бяха малко. :?

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
 :balk_64: милички
Аз днес нямам време да пиша защото цял ден  :bed: :bed: :bed:   :oops:
Болките ми понамаляха, но ме боли и матката все едно имам мускулна треска...  :(

Мелодийке и Цигуларче какво става с вас?
*
Благодаря на всички за топлото посрещане .Днес теста е - .БТ е 37.00 и имам леко засапване .така че ще видим другия месец.На всички момичета късмет.
*
Какво става ли? Лутам се между надеждата и отчаянието.
Ха усетя ПМС спазми и се овладея, че лошо няма и вещицата пристига навреме с нейния швейцарски часовник osi_10
... и ми мине.
Бам веднага в сайта, от който купувам уж хиперчувствителните ранни тестове за бременност, за да чета оплакванията на бременни, че изобщо не отчитали рано и вярно.  :dance2:

Тая сага да е за урок на всички опитващи: забравете за домашните тестове за бременност! Те трябва да бъдат забранени с декрет и изтеглени от пазара. Заклевам се следващия цикъл да не купя нито един. Директно на кръвен.

foveri, добре дошла и бързо забременяване!
Радост, дано резултатите от кръвните са добри и се успокоиш.
Криска, браво! Дано сте хванали яйчицата.
Мелодийке, в теб ми е надеждата - графиката ти е екстра.
Криска, за това ли казаха по новините че нещо тресе Пирин, ама още не са установили какво  :lol: :lol: :lol:
Браво, душа, сега ще чакаме да се похвалиш след 2 седмици  :D

Радостче, какво стана с твоите резултати?

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Криска, за това ли казаха по новините че нещо тресе Пирин, ама още не са установили какво  :lol: :lol: :lol:

 :lol: :lol: :lol: наистина ме разсмя! За Пирин незнам, ама нашата къща се разтресе вече, а леглото е пред разпадане...  :wink:
Любимия сега си е навил на главата да дебнеме яйцеклетките и да ги хванеме. Много е смешен милия  :)
*
Криси Ха дано това разтърсване да донесе така желената мечта ! А за леглото не бери грижа, то сега ви е на заден план  :D :D :D
Стискам палци, силноооо :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
*
 :D Крисинка давайте яко кекс. Щом и двамата така сте се заканили на тези яйчица няма начин да не ги сгащите . :D
Аз иначе си чакам утре да видя с каква температура ще се изненадам сутринта . :lol:
Ама ми е много плосък корема - нещо много нетипично за мен. Преди менструация обикновенно се надувам като балон :lol:. Странна работа. :ask:
Цигуларче аз пък на теб се надявам мило. Хайде прави кръвния тест и ни зарадвай.  :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Що се отнася до тестовете за бременност на мен  са ми от полза. Аз имам два много ранни спонтанни аборта в 5 седмица и 4 дни .
И съветът на докторът ми е при положителен тест веднага да тичам при него.
 Затова и почвам с тестовете по-рано. При първите две бременности показаха на 14,15 ден бледа втора черта.
Сега нямам втора черта, но другият месец ще има!!!  :wink:
« Последна редакция: Ноември 05, 2009, 17:36:02 pm от Melody01 »
Да се добера най-накрая до компютъра :)

Криска, голям лов сте му дръпнали :lol: :lol: :lol:, ама и Надеж така ме разсмя :lol: :lol: :lol:

Цигуларче стига с тези тестове :wink:, ей на това попаднах в една тема онзи ден http://betabase.info/showBasicChart.php?type=Single и ми направи впечатление средната графа, ако попадне някой в тази категория, доста отрицателни тестове ще види...така че трябва да чакаме :)

Да споделя сега за хормоните ми, доста до късно ги чаках, но най-накрая са пред мен. ЛХ/ФСХ, няма нужда да казвам как е, типичното за ПКЯ, това си го знаех. ДХЕАС, Естрадиола са в норма. Тестостерона е по към горна граница, но все пак е в норма. Прогестерона не мога да го разбера, дадени са ми три референтни граници - фоликулярна, овулаторна и лутеална, а моя попада в графата на овулаторната, вместо на фоликулярната 2.20 е. Незнам как да го разбирам, но май висок прогестерон в началото на МЦ не е добре, но не намерих много инфо да се образовам.
И най-голямата ми изненеда е Пролактина, който е под долна граница 8O, направо се облещих 8O 8O 8O. Как може да падне толкова много, като аз от години пия една и съща доза Бромокриптин, и само преди няколко месеца беше много близо до горна граница.

Малеее пак се улях, стига толкова за хормоните ми, утре съм при док и тя ще каже, а сега ще поровя за още инфо за този Прогестерон.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Радост, доколкото зная когато прогестерона във фоликулярната фаза е по-висок от единица се "очаква", че идния месец няма да настъпи овулация.
 Относно Бромокриптина и Пролактина ... Сигурно си чела, че на много места изкарват Пролактина висок, но когато той е малко по-висок, а не многократно по-висок, не може да се говори за проблем с него, затова някои лекари не изписват лекарства в тези случаи. А ако дозата ти е височка, то логично да свали пролактина под нормата. Незнам дали ми разбра бръщолевениците, но помисли върху това.
« Последна редакция: Ноември 05, 2009, 21:36:22 pm от crow »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,сладурки.Ееееееее кой най-ранобудния а?Айде на кафенце

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро,милички!
Ех,че ранобудна тази Маринка и кафенце сервирала,благодаря.
Криска,само така кексането му е майката.  :D
Цигуларче,Мелодийке  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.
Хубав ден на всички. :balk_104: