0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Тоя път съм първа и ще направя ей сега кафенце,да е топличко като се наспинкате.Хайде чакам компанийка за кафенцето,пък аз докато станете ще ида да попрочета туй онуй за меренето на температура с дигитален термометър,че съм една пълна безхаберница :lol:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро!
Сервирам кафенце,сокче и закуска-кой каквото иска. :)



Желая ви хубав ден!
Стиснати палчета на Тити и Радост днес,а и на който още се нуждае! :crossfingers: :crossfingers:
Маринка ме изпревари,но нищо -да има за всеки вкус. :wink:
Цвете,виждам теее.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Първа ноемврийско-късметлийска темичка &#
« Отговор #182 -: Ноември 05, 2009, 07:11:36 am »
Добро утро и от мен!
Маринка,ето ме присъединявам се и аз за компания.
Мамче,мерси за сокчето и закуската.
Още веднъж да БЛАГОДАРЯ и на останалите момичета,на които не съм успяла вчера.Обичам ви много всички и от сърце ви желая в най-скоро време да сбъднете мечтите си.  :bighug:
Криска и аз този месец по време на ову имах много силни болки дори и като кексихме изпитвах болки в корема,така че давай смело и дано да се получи. :crossfingers:
Исе,успех за одобрението от фонда  :crossfingers:,виждам от лентичката ти,че вече 5 дни не пушеш,браво  :balk_47: само така.
Цигуларче,продължавам да  :crossfingers: :crossfingers:
Скарлет, да се пазиш миличка,стой повече в леглото и без това е студено,там ще ти е най-добре. :D
 :welcome: на новите момичета.
Айде,лек ден,че много се отплеснах в писане. :balk_21: :balk_104:
*
Re: Първа ноемврийско-късметлийска темичка &#
« Отговор #183 -: Ноември 05, 2009, 07:40:25 am »
Добро утро!
Маринка, Мамче Благодаря за кафенцето, сокчето и закуската!
Присъединявам се и аз към компанииката. :D
Спорен ден!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро, Маринка веднага се настанявам за едно кафенце, че така ми се спиииии!!! Благодаря за животворната течност!!! :bighug: :coke:
А мен ме гони такъв глад от 2-3 дни, че мога да изям света, ама не ми се полагат тестени работи (Мамче затова няма да ям кроасанчета, а така ги обичааамммм), затова аз сервирам ето това, ако искате заповядайте с мен



Берче  :bighug:
както и всички останали  :bighug: :bighug: :bighug:
Добро утро,мерси за кафенцето на Маринка и за кафенцето с закуска и сокче на Мамчето  :D.Ще си взема от всичко че още малко и се мятам на  :aerobik: :presi: таебо чееее много нашишкавях,ужассс едни 10 - 13 кил. трябва да изчезнат  8O .
 Цветенце ами мила опитвам се отново но май тоя път ми е по лесно,като не карам и мъжа ми(няма кой да напомня постоянно)  :lol: :lol: :lol:
 Хубав ден  :)

 
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Здравейте пожелавам приятен ден на всички.За съжаление пропускам и този път въпреки обнадеждаващата графика, но с нови надежди  напред може би следващия път ...  :)
Който не е гласувал да се мята в джаза и да дава гласче за наща Щъркелова групичка
 http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=40002.120;topicseen
Тортила съжалявам мила,дано следващия път се получи  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Тортила, мила  :bighug:
Нов месец, нов късмет! :)
Добро утро :D

Маринка, грабвам едно кафе преди да съм почнала да работя :wink:

Аз вече минах през лабораторията и сега си чакам присъдата :lol:
А и, Маринка, в Статус много ми хареса  :wink:, за разлика от Лаборекспрес, мацката ме накара да седна вътре на топло да постоя 10мин, нали ще изследвам и Пролактина, както ти каза. Нямаше хора, и чаках в коридора на топло, докато в Лаборекспрес всеки път е лудница, и чакам по минимум 30 минути и то отвън на студа :x, да не говоря, че там и няма къде да се паркира.

Много съм доволна :lol:, резултати около 14 часа.

Лека и спорна на всички :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Маринка, Мамче, Анизи взимам си от закуската. :eating: Гладна съм като вълк  :D а и дълъг ден ме чака. Днес сме цял ден на уч-ще.
 Даже си мисля към два часа да взема да се върна вкъщи. Следобед имаме упражнения с една младичка учителка (23 годишна). Много е мила, ама при нея нищо не научавам  :? само времето си губя.
Радостинка ще чакаме резултатите с теб мила . :D
Тортила не оклюмвай този цикъл ще е нашият.
Приятен ден момичета, кокичета  :D
*
Добро утро!  :D
Стискам палци на всички - на който за каквото му трябва, че още ми се спи и ако пиша с имена да не оплескам нещо! Пийвам кафенце и беж да ме няма! Хубав ден, момичета!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Добро утро и от мен момичета.Благодаря за кафенцето и закуската
Хубав ден на всички и мислете положително...
Добро утро на всички!
Ммммммм, тази сутрин много вкусутийки :hungry:. Ще си хапна от всичко.
Тортила,  :crossfingers: за другия месец.
Радостинака, за пролактин не трябва ли да лежиш 30мин ?
« Последна редакция: Ноември 05, 2009, 09:48:09 am от elena86 »
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Радостинка,чак сега видях,че си направила трето списъче,благодаря ти миличка,дано да име още попълнения в него и всяка седмица да го има.  :D :D :D
Успех за резултатите.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Цвете, вчера ми хрумна тази идея :)

Някак си ми беше гадно просто да те изтрия от очакващите, защото реално вече си в другата листа :D. Затова реших да сложа още един списък, в който текущо да прехвърям момичетата които се похвалят :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Здравейте дружина!
Отдавна не съм писала, но нямах време, а и нямах какво да кажа!
Първо да честитя на новите ни бременилки! Леки и вълнуващи 9 месеца ви пожелавам!
Добре дошли на новите момичета! Скоро да ни зарадвате!
На всички по една голяма прегръдка пращам и ви подарявам много надежда - само тя ще ни доведе до щастливия край!
Аз днес съм на преглед и най-накрая ще разбера какво става /надявам се/! Дано само да не е нещо лошо...На 09.11 стават 2 месеца от абразиото, а от вещицата няма и помен  8O. Пращайте я при мен тая гад, че толкова много я искам /както никога до сега/
Пожелавам ви приятен и слънчев ден!
Ще се опитам да се отчета след прегледа!
*
Тортила,съжалявам. :hug2: Наистина графиката ти беше чудесна.Късмет,и дано си имаш коледно ЧУДО!

Затова реших да сложа още един списък, в който текущо да прехвърям момичетата които се похвалят :wink:
Много хубава идея,Радост! yahoo_33
Вики,пожелавам да имаш вече яснота от прегледа и стане така,както искаш. yahoo_17

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Здравейте на всички,днес реших и си направих теста ,но беше  :bfn:,ако до понеделник не ми дойде,ще си направя кръвен тест.


*
Здравейте слънца :)

Фибко, едно голямо извинявай, че съм те пропуснала (уж ти си тази с разбърканите хормони :) хехе)! Ти за мен си винаги в челните редици, нали знаеш ;) ЦУН :smiley_abxb:

Викинка, успех душата! Мен днес ме пусна вещицата - пу, пу, на ти я на теб,заповядай .... :witch:


Ради, добра идея е този новия списък! Ха, дано го запълним бързо! :)