0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
 Цигуларче няма да се предаваме толкова лесно.
 Добре е че застраховката ти поема повече от разходите  :). Другото инсе ще е наше, ще видиш .  :hug2: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Криси, хайде малко остава до прегнила и после яко кекс  :wink: ще ги сгащите тези фоликули няма начин. :)
Гарджуни прогестерона ти е добре. Дано скоро имаш повод ЧХГ да пускаш. :wink:
Наде, прави тестчета да не пропуснете ову-то.
Фибче как си бе мило, не съм те чувала отдавна :).
« Последна редакция: Ноември 04, 2009, 16:36:47 pm от radosttinka »
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
 osi_18 :bighug: :bighug: :bighug:Няма М- има още шанс! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:, ако ли не, другия път! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
<br />[/url][img]http://ticker
*

Знам, че Скарлетт и Жасмин-Вени, имаха прогестерон на горната граница, но помня и че се оказаха бременни в същия този месец. А аз за себе си знам, че не съм бременна.
 

Гардже, прогестерона ти е добре!  :D
А на Вени даже беше много нисък и късмет, че го изследва точно в месеца, в който е забременяла. Та веднага й изписаха прогестеронова терапия. За Скарлет - не знам дали е бил висок, но моя беше 102.90 в лут. фаза, но не бях бременна  :lol: :lol: :lol:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Здравейте момичетааааа  :bighug: Аз от доста време не съм писала, но нямах кой знае каква възможност
Цвете, Скарлет  :cheerleader: :cheerleader: прекрасни новини. Бъдете живи и здрави и най - сладурските бебоци накрая  :cloud9:
На останалите момичета, включително и на себе си стискам палци на двете ръце, че и на краката даже  yahoo_17 :balk_602:
Видях, че сте ме сложили в очакващи в началото на темичката ни, но не, аз вече съм в накрая на ловуването. Нещо цикъла ми стана мн къс да му се не види.Но този месец не сме редовни, така че май направо за следващия ще се надам. Целувки от мен за вас
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Цитат
А на Вени даже беше много нисък и късмет, че го изследва точно в месеца, в който е забременяла.

 Ще помоля Жаси да ми напише какви са били стойностите при нея, а също и референтните граници. Мерси предварително.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Здравейте момичета.за вас съм нова тук ,но аз много често съм вав сайта .искренно желая на всички момичета тук положителни тестове.не губете кураж .и аз съм минала през ада < висок пролактин <после поликистоза >лапароскопия  и какви ли не изследвания >най важното е да попаднешна точния доктор .от месец и ние опитваме за бебе да видим >
*
foveri,  :welcome_1: при нас!  :D

Гардже, нейният доколкото си спомням беше близо до долната граница. А аз моя дето ти го написах 102 беше при горна граница около 86.
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Здравейте момичета.за вас съм нова тук ,но аз много често съм вав сайта .искренно желая на всички момичета тук положителни тестове.не губете кураж .и аз съм минала през ада < висок пролактин <после поликистоза >лапароскопия  и какви ли не изследвания >най важното е да попаднешна точния доктор .от месец и ние опитваме за бебе да видим >
Добре дошла при нас  :wink:
Само не можах да разбера след като опитвате за бебе от един месец - кога успяхте да направите всички тези изследвания, за които споменаваш ?
 Успех ти желая и дано още следващия месец да ни се похвалиш  :wink:

Анмар, благодаря ти за подробностите :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Маринке,мЪ,взехте акълеца на мацИто
Нека си ходи на ФК 3 месеца...еЙЙЙ ама все за най-лошото мислите еЙЙЙ....
Не съм искала да я плаша,просто давам съвет,от личен опит.Еленка,нали не се сърдиш,миличка,че тая лудетина Фиболина ме накара да ми стане съвестно :lol:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
В никакъв случай, та нали за това се присъединих към вас - да ми давате съвети от опит. :balk_104:
Момичета, вече втора седмица тук кипи голямо оживление :D. Да ви кажа това искрено ме радва :P

Първо да кажа добре дошли на всички нови момичета  :wink:. Знайте едно - освен, че винаги ще има на кого да споделите и на кого да се оплачете, ще намерите истински приятели :P, така че смело пише, е разбира се няма нищо по-хубаво от това да се задържите възможно най-малко тук :wink:

Цвете, тихичко честито мила :P. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност.

Скарлет, а ти да пазиш леглото повечко и да пише лекарствата, и всичко ще е наред :P

Криска, тези болки май май са от Овуто, така че давайте здраво  :bed: :wink:

Аз утре сутрин рано, рано отивам да ми вземат малко кръвчица за хормони и така ми е притеснено, кой знае какво се е объркало... а петък в 10.30 съм при док и тогава ще стане ясно какво следва. Иначе понеже се каня да ловувам ( не че е сигурно, че ще има смисъл ама..) започнах и аз да меря отново БТ, пък да видим :wink:

Лелееее улях се пак :lol: ама наваксвам за цял ден :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Сладурки аз сега се връщам от прегледа.
Болките са от растящите фоликули. Единя вече е 24.3мм а другия близо 20мм плюс трети който си седи от 7 дена на 15мм. Лекарката каза че нещата не изглеждат добре. Според мен сме закъсняли с прегнила. Иначе бихме прегнила преди 30 минути и от петък ми каза да пия утрогестан. Спомена че от клостила единя яйчник ми е станал поликистозен (то аз по принцип съм си с поликистоза). Все си мисля че ако бяхме били прегнила преди 2 дена нещата щяха да са по обнадеждаващи...  :?
Хубавото е че тя каза че при стимулация е нормално фоликулите да са до 25мм, а ние влизаме в тях  :wink:
Остава сега да бия обезболяващи и да се мушкам в леглото. Болките са наистина страшни  :(
Здравейте мили Дами,лелееее писали писали та са улисали бре  :lol:
 Честито на новата ни бременилка  :lol: Цветииииии браво само така.
 Добре дошла на Фовери ,дано имаш късмет да не се задържаш при нас дълго  :lol:
 Сега да кажа и за мене сииииии,почнах антибиотик,няма как да стане иначе,та сега смятам за 10 дни да се оправя и да ударя една биричка  :lol:
 Най важното е че днес изпратихме документите за фонда  :lol: ,през майчин дом накрая че то наща е дълга и широка.Но......се оказа че не сме много отговарящи за фонда по не знам си коя алинея и прочие  8O ,понеже сме с тубарен фактор,ама нямало премахнати тръби или запушени ,ами били само некачествени дрън дрън,нооо ние решихме въпреки всичко да се опитаме.Сега остава да разберем дали ще ни одобрят стискайте палци.Ами това е от мен за сега поне  :lol: :lol: :lol:
  :grouphug:

 Крискааа мила дано минат тея болки и нещата да тръгнат в по добра насока  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
 CROW ,да ти отговоря на това ,което се чудищ /аз имам проблем от много години почти 10 години.някаде около 5 години ме мотаеха доктори,ходила съм при кого ли не .аз съм от варна и съм посетила най-големите имена ,и всеки вдигаше рамене .накрая се оказа че имам срастване на матка с яйчник-така се почна ходене по мъките .лапарото ми го правеха през 2006 и от тогава правя изследвания всяка година по 2 пъти .накрая попаднах на доктори ,които ми дадоха надежда .и ме вериха че повечето лекари които съм посещтавала ,са си правили експерименти с мен .за сега се надявам да съм добре .в момента от 2007 живея ж испания и затова не съм се решавала за дете ,но мисля че годините летят и е време.но знам че надежда винаги има
« Последна редакция: Ноември 04, 2009, 20:23:42 pm от foveri »
*
малееееее ЦВЕТЕ честито миличка супер новина ама другосие като има такива новини.
ИСЕ а ти бързо оздравяване че биричката от толкоз изстудяване ша земе да се смръзне.
ЛЕКА ВЕЧЕР!!!
[/url]
Криска, действайте, миличка   :wink:
foveri , добре дошла, и дано скоро видиш двете чертички  :D
Исееее, бързо да се оправяш  :) и пак да пийваш биричка  :lol:
Радостче, успех утре, миличка  :D

На всички приятна вечер

*
Колко много сте изписалиииии, не мога да ви смогна  :P
Цвете, Скарлет  - страшно се радвам за вас момичета :ballons: :babyflips: :ballons: :babyflips: :cheerleader: Споделеното щастие е два пъти по голямо!
Цигуларче - стискам ти палци за следващият месец.... много се надявах и при тебе да се е получило. Но всеки си има съдба и трябва да сме силни за да я приемаме. Знам че скоро и ти ще успееш  osi_9 osi_9 osi_9
Вчера ходих на стандартен преглед при гинеколога ми и ми правиха преглед с вагинален ехограф както и цитонамазка. По снимките от ехографа се видя че имам поликистозни яйчници.... много се притесних....но засега докторът каза да не го взимам присърце и след още 4 месеца опити да отида отново...Какво ще ме посъветвате? Знам че има отделна секция за момичета с този проблем, но просто исках да споделя....
*
Криси доколкото знам до 25мм големина на фоликулите е добре. Така че действате както е казала Надето. Шанса е голям мила !
Foveri   Добре дошла и дано тази темичка ти донесе късмет и скоро отлетиш в една по-хубава (за бъдещи мами). :D
Йоана за съжаление съвет за ПКЯ не мога да дам.  Само мога да те успокоя, че имам няколко познати с този проблем и вече имат бебенца. Така че горе главата щом сте открили проблема ще намерите и решение. :)
Искре много се надявам да  ви одобрят от фонда. Дано, дано, дано!!!
 Пък като стане ще ударим по една  :beerdr: за ваше здраве  :D
Радостче хайде успешен лов  :wink:
Цитат
А на Вени даже беше много нисък и късмет, че го изследва точно в месеца, в който е забременяла.

 Ще помоля Жаси да ми напише какви са били стойностите при нея, а също и референтните граници. Мерси предварително.

Гаргунооо, разбира се, че ще напиша :) 7ми ден след доказано ОВУ и вече състояла се бременност - 15.32, но референтните граници не ги помня точно, но бяха май твоите и 15.32 си спомням, че беше ниско за следовулаторна фаза, но беше в норма. Горната граница беше 89, затова си мислих, че няма как да е станало.
Момичета, надявам се никой не гледа серията на Хаус тази вечер, че съм на път да ревна като магаре :balk_145:
[/url][/url]
*
Ехее, ама много сте изписали днес, бреййй!
Фовери, добре си ни дошла, ама и ти пожелавам скоро да ни напуснеш и да отидеш в бременилската  :D
Исеее, Маймунче, скорошно оздравяване, че тази ми ти биричка наистина вече ще се стопли  :D То и аз вчера звъннах до фонда да се уверя дали ми е пристигнала втората СГ, е увериха ме, че е  :D Ще си чакаме заедно  :D
Радост, мила, успех утре!
Стискам палци на очакващите +++++, а на ловуващите - ха дано да се хване едно, а защо не и двечки мъничета, ааааа  :D :D :D
Лека вечер на всички!