0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Скарлетче, знаех си аз, че всичко е ОК!  :D
Присъединявам се и аз за пращането на положителна енергия  :D :D :D
С тебе сме и стискаме ли стискаме палчета!
Глей сега как и ще завалят тези ми ти ++++++ ХА ДАНО! :D
Лека и спокойна вечер!
И да не ми се кукнете пак от рано сабалянка, чееееее    osi_6 :D  osi_6 :D osi_6 :D
:grouphug: :grouphug: :grouphug: ви всички!
« Последна редакция: Ноември 03, 2009, 22:12:54 pm от petqst »
*
Добро утро!Днес ви сервирам по едно чайче,че имаме доста бременни в темата,а някои може пък да не са кафеджийки.
Стиснати палчета днес на НЕчакащите! :crossfingers: yahoo_17
Лек и ползотворен ден!


"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро,милички!
Ето,че дойде и моето време да се отчета,тази сутрин направих теста и беше  :bfp:, още треперя от вълнение. ОБИЧАМ ВИ МНОГО и знам,че ВСЯКА ЕДНА ОТ ВАС ще почуства  не само това вълнение,но и щастието да гушнем бебоците си. Дано от тук нататък всичко да е наред.
:bighug: :grouphug2:

БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ВСИЧКО!
*
Добро утро!
Аууу Цветенце страхотно много се радвам за теб !
Бравооооо   силно гуш от мен душичка !
Само положителни емоциии  от тук нататък !
Айде лек ден момичета добре ми започва деня!
[/url]
*
Добро утро!
Малеййй, каква прекрасна новина - Честито Цвети!
От тук на татък само по мед и мадло да ти върви! И леки и безпроблемни 9мес.
Силна прегръдка и от мен! :bighug: :bighug: :bighug:
Мамче,Благодаря за чайчето, но за сега не пия  :oops:
Аз ще си пийна кафенце  :D

Лек и спорен ден!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Цвети, честито мила ! дано всичко е наред докрая и да изкараш много лека и спокойна бременност ! Ура :) Супер новина !!!
 Ей, Мамче - супер ти благодаря за чая. Най-сетне някой да сложи нещичко за мен, че хич не съм по кафетата :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
 :D :D :D Цвете браво миличка !!!! :bighug: :cheerleader: Това се казва Новина!!!!  :balk_47:
Честито и дано всичко да е по мед и масло.
Скарлетче ето ти първият положителен тест за тази седмица. Аз не можах да се отчета този цикъл, но другият ще е моят. Обещаваааааам. :D
Обичам ви момиченца мои  :grouphug: :balk_600:
Браво!!! Супер новина! Честито Цвете!
*
Ехх,че хубава новина.Честити ти 2 чертички,Цвете! :cheerleader:
Желая да е лека и безпроблемна бременността ти!
Скарлетче,ето започна "заразата" от твоите вирусчета. :D


Ей, Мамче - супер ти благодаря за чая. Най-сетне някой да сложи нещичко за мен, че хич не съм по кафетата :)
Радвам се,Гардже.Предполагах,че ще има други некафеджийки. :wink:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Добро утро милички  :D
Цвете, честито! Желая ти незабравими дни и здраво детенце!
Усмихвам сеееее, толкова хубаво усещане  :D
Скаплет, отивам към твоя роден край и ще го поздравя от теб, а ти да си пиеш хаповете и да пазиш леглото!

А сега по пастичка и кафенце, има чайче, кой каквото му душата иска!

« Последна редакция: Ноември 04, 2009, 09:08:19 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Добро утро и от мен.Аз ще си пийна чайче като не пия кафе.Браво добро начало на деня -честито на Цвети леки 9 месеца.Май днес очакваме и друго тестче дано е с най дебелите две чертички.Успех!
« Последна редакция: Ноември 04, 2009, 09:11:07 am от лилka »

*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Добро утро момичета!Честито на всички с положителни тестчета!Пожелавам ви леки 9 месеца и засмяни бебчета на финала!На останалите късмет в бебеправенето!
Йейейейеееее, моите вирусчета страхотни гадинки излязоха. :)
Цвете, много се радвам, ей, че хубава новина! Хайде всичко да върви по мед и масло! Силно гуш!  :D
Ама още +++ тестчета чакам тази седмица, не се ослушвайте, а действайте :)
Благодаря много за чайчето на Мамчето, аз засега се отказах от любимото си кафенце. Тортичката на Анмар също ще я хапна с удоволствие. :)
Melody01, да не би да дойде при теб гадната вещица? Ей да му се не види, ако е така, трябваше повече вируси да пусна.  :?
Хубав ден, момичета-кокичета!
*
Привет!
Какъв хубав ден! Браво, страхотни новини... Честито на Цвети! Скарлет, най-важното сега е наистина много да се пазиш, не го подценявай! Страхотни бебчета ви желая.
И чакаме още отчети, някои имат възможност да се явят на поправка.
Вярвам, че и при Криска всичко ще се случи както трябва.
И накрая да благодаря на Мамче за чайчето - тъкмо днес реших да започна диета, дано остискам...
Съжалявам, че отговарям чак сега. Цикълът ми вимаги е бил изключително редовен(с разлика от няколко часа), има продължителност 28дни, а тестовете за ову винаги показват, че има такава. АГ потвърди деня на ову. А колкото до цветната снимка, док. каза, че в продължение на 3м. ще следим ову и чак тогава ще я направим.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравейте,`Убавици.Мале каква хуууууууубава новина ме чакала тук,пък аз бачкам ли бачкам.Цветенце,ЧЕСТИТО,миличка,лека и безпроблемна бременност ти желая.И в Понеделник ти си знаеш работата нали,ставане сутрин рано и пускане на новата темичка,която очакваме едно хуууууууууубаво да заразиш с бременния вирус.Още веднъж,честито,много се радвам за теб.
Елена,преди да сте проверили проходимостта на тръбите е безмисленно да следите овулация.Ако недай боже имаш проблем с тръбите,което не ти пожелавам разбира се,и да има ову няма никакво значение.Разрови тук във форума,има много полезна информация от къде да започнете.Но винаги се започва от ЦС,СГ и хормони,това съ порвите неща които се правят.Успех ти желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Успешна седмица момичета!
Честито на всички видели така дългоочакваните две чертички!
Успех на тези които са в очакване !
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро мили мои. Ако знаете как съм се ухилила. :grouphug: :ballons: :P Честито на Цветенцето! Лека и щастлива, незабравима бременност! Скарлетче - всичко ще е наред, няма начин след толкова положителна енергия от нас! Просто пълен релакс ти трябва! :bighug:
 osi_18 ти си наред! :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Мелодийке - :bighug:, няма М - има надежда! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Аз си пийвам от кафенцето, чай посмъртно не мога и да помириша...
Ех, че ви се радвам  :balk_121:
Лек ден момичета! Аз отивам да се боря с планината пак. :ironing: :ironing: :dance2:
<br />[/url][img]http://ticker
Логично е, че ако не са проходими тръбите няма смисъл да се следи ову.Аз също се зачудих, защо го правим в тази последователност, но този док. се ползва с мн. добро име(не, че това е някаква гаранция) и реших да го послушам.
« Последна редакция: Ноември 04, 2009, 11:01:44 am от elena86 »
Здравейте, момичета  :D
Еех, че хубава новина - Честито, Цвети, лека бременност ти желая и пухкав бебок на финала  :D !!!
Мерси за чайчето, кафенцето и закуската - ще се възползвам от всичко  :lol:
Анмарче, как си миличка?

На всички приятен ден
« Последна редакция: Ноември 04, 2009, 12:17:12 pm от Надеж »