0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Светът е пълен с магия, просто трябва да го повярвате..
Така че, пожелайте си нещо! Пожелахте ли си?
Добре! Сега го повярвайте..... с цялото си сърце!
Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
Време е желанията да започнат да се сбъдват...сега!


ОЧАКВАЩИ      :bfp1:
Цигуларче - 04.11  :goodluck:
titibar - 05.11   :goodluck:
madlen -    :goodluck:
nikid - :goodluck:


ЛОВУВАЩИ    
rashi        :heartbeat: :sperm2:
tinchety    :heartbeat: :sperm2:
in4e78    :heartbeat: :sperm2:
Вивия    :heartbeat: :sperm2:
Mims82  :heartbeat: :sperm2:
Мамче   :heartbeat: :sperm2:
anmar :heartbeat: :sperm2:
kriska   :heartbeat: :sperm2:
petqst   :heartbeat: :sperm2:
Марина75 :heartbeat: :sperm2:
berche :heartbeat: :sperm2:
Чоки :heartbeat: :sperm2:
stertje :heartbeat: :sperm2:
Надеж :heartbeat: :sperm2:
dageya :heartbeat: :sperm2:
 
  :)

ВИДЯЛИ :bfp: за тази седмица  :D

Цвете   :cloud9:

Мили момичета, дано моята темичка да ви е на късмет, така както беше за мен тази, започната от Гарджето. Пожелавам на всички усмивки, слънчево настроение и най-вече - мнооогоо +++++ тестчета. А на ловуващите - следвайте рецептата на Исето. :)
Пускам ви своите бременни вирусчета, макар и още плахи, обаче мнооогоо заразни, сигурна съм, че до една ще се тръшнете от тях. :)
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
« Последна редакция: Ноември 08, 2009, 12:06:00 pm от radosttinka »
*
Добро утро и пу първа под вирусчетата! :)
Скарлет ,благодаря ти за темичката и дано си ни кадемче!
Сервирам кафенцето и ви желая лека и спорна нова седмица!

« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 07:15:21 am от Мамче »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Добро утро!
Скарлет, Благодаря за темичката и дано да се напълни с много ++++++ :D
Хоп, пльоооос и аз под вирусчетата :D
Мамче, Благодарности за кафенцето, веднага се включвам кам теб за компания.
Лек и спорен ден!
Здравейте дами и добро утро.Мерси за кафенцето на Мамчето ,и разбира се за темичката която предусещам че ще ни е на късмет с много нови ++++++ .
 Аз обаче ще си пийна чайченце вместо кафенце  :wink:.
 Хахахахаха Маринка шаш я,реших малко да разнообразя  :lol:
 Гаргунчееее не съм се и съмнявала че ти няма да ме познаеш бях сигурна в теб  :lol:
 Много студено взе да става в тая Варна и тоя вятър ужассс.
 Ами освен да пожелая една наистина хубава седмичка за всички ни ,и на днешните работни дами лека и топла работа.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
И от мен добро утро. Скарлет, само аз не съм ти честитила, пропуснала съм новината. Честити  :bfp:, желая ти безпроблемна и най-прекрасната и щастлива бременност. Дано и аз да прихвана от твоите вирусчета, да ти е лека ръката и тази седмица да ни донесе изненади с много ++++ тесчета.
Мамче, мерси за кафето, изглежда доста ароматно и апетитно.
Петя, ти кога ще идваш в Пловдив при доки? Обади се и ние да си спретнем една Пловдивска среща.
Има ли желаещи?
Лека и спорна седмица на всички дами. Повече усмивки  :D
*
Исеее, биричката те издаде, да знаеш!!!!
Чоки, мила, казаха ми към 9-10 да се обадя за резултатите, та сигурно тогава. Само кажете и аз се включвам  :D , ще се радвам да се запознаем  :D
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Добро утро момичета.
Във Варна верно е голям студ. Не мога да се стопля и това е.
Исе, маймуно такава Почвай да пиеш Тайлол хот и вит. С. Скоро да се оправяш, че не е хубаво да си омърлушена :) Чакаме те пак да вилнееш
 На всички лек ден и хубава седмица пожелавам. На ловуващите - богат улов, а на очакващите - най-тлъстата втора черта на теста за бременност.
 Момичета, който още не е гласувал в тази анкетка да си даде гласа  :wink:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=40002.0
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 08:27:00 am от crow »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Добро утро!  :D
Скарлет, мерси за темичката. Много Късмет на всички! И много усмивки  :D :D :D
Много красиво сервирано кафенце  :lol:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро и от мен!
Скарлет,честито миличка,вчера не можах да вляза в темичка и виж каква хубава новина,желая ти лека и спокойна бременност.Благодаря за темичката,нека да ни донесе много ++++++ тестчета.
Мамче,мерси за кафенцето. :D
Лека и усмихната седмица. :D
Добро утро и от мен .Аз съм в другата групичка т.е.най желаната ,но ви следя и се надявам да е наистина тълна с много положителни тестчета и пожелавам ви скорошно преминаване в най желаната групичка.Пазете се от грипните вируси но се шмугвайте под вирусчетата на създателката на темичката.честито и на нея леки 9 месеца и пожелавам.Хайде малко и от моите вирусчета. :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:Много успехи и положителни тестчета.Лек ден и най най хубавата седмичка.

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро момичета, супер темичка с готино кафенце, и най важното оптимистично настроение лъха от нея, дано да ни е на късмет! :bighug:
Аз се шмугвам веднага под вирусчетата. :garden:, че ловът е открит. ;)
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,мацки.Мамче,благодаря за кафенцето,пийвам си с кеф,че чааааааак сега се излюпих.Пък как ще изляза да ходя на работа не знам,то гооооолям студ бе.Тук в къщи бичи климатика,топличко,хич не ми се излиза,ама няма как,ще се престраша.
Скарлет,благодаря ти за темичката,дано всички ни да заразиш с бременния вирус.Хайде време е вече да си говорим за памперси,колички,бебешки пудри и ей такива работи.Стига толкова за СГ,ЦС,лапароскопии и т.н.Време ни е вече да забременеем и ние.
Аз от днес пак започвам да меря температура/не съм я мерила вече по-вече от година/,взех си и Пре-Сийд и мисля тоя мес.да го ползвам и да забременявам вече :wink:.
Абе Варненките,много несериозна банда сме ние май.Вижте Софиянки какви късметлийски срещички си спрятат и то честичко се събират,пък ние до сега ни беше горещо ,сега пък ще ни е студено.Айде бе,мацки ,дайте да направим нещо,да се съберем,ей тъй за кафенце за 1 час поне,да побъбрим.Със Гарджето обаче.
Малеееееееее,аз изписах страницата бе хора.Само и за анкетата да кажа и спирам.Гардже,аз снощи почти на всякъде гласувах,пък и да ви кажа в кулинарната даже участвам.Айде стига съм бъбрила вече.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Здравейте, аз съм отскоро във форума. Правя опити от 3-4 месеца, но не прекалено сериозно, в смисъл ако стане. Не съм писала много, но ви чета редовно, пожелавам на всички в най-скоро време да се прехвърлят в темичката  с положителните тестчета :bfp: :bfp:. Аз съм от очакващите и след 3-4 дни ще правя тестче. :crossfingers: дано е положително, засега нямам никакви признаци за нищо дори нямам напрежение в гърдите,нито предменструални симптоми. Отново ви желая една изключителна седмица на чудеса !!! :)
*
Скарлет благодаря за прекрасната темичка!

Пийвам си от кафенцето и бягам на уч-ще.
Сутринта реших да направя едно тестче(не издържах :wink:), отрицателно беше. Но това не ми повлия на настроението. Аз си знаех че този месец изтървахме яйчицето.
 Другият ще сме по-внимателни :D и ще го сгащим. :lol:
Тук не е студено, само го дават да превалява.
 Вчера гледах в един сайт времето във Варна за следващата седмица още към сряда, четвъртък ще се стопли, дори в събота ще е 17 градуса  :D!!!
 Така че горе главите момиченца - временно е!
Тортила дано ти да си първата с положително тестче тази седмица.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
Гарджуни гласувах в анкетата  :wink:
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 10:27:43 am от Melody01 »
Ами Маринка аз съм за срещичката,ако искате за събота,хем ще съм се излекувала,хем ще е по топличко,аааааа гарчееее нямаш право на липса сорииии душко мънкина ама трябва и ти да дойдеш най накрая  :D :D :D
 Та така аз предлагам Събота който е за да каже,ако ли не да се предлага друг ден вие решете.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Аз тая събота почивам,тъй че съм за.Само нека да е към 14ч.,да не е вечерта.Хайде другите да не се скатават,казвайте.Все пак и трябват предложения за място.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро и от мен.
Честито на Скарлет  -  най-прекрасните 9 месеца и сладко ,здраво бебче на финала.
Аз нещо не мога да се събудя днес и май се разболявам .
Успешна седмица и поне по  едно :bfp1: тестче на ден.
 
За часа съм ок,ами може на Годзила на колхозния че има къде да се спира с колите.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Добър студен ден и от мен :lol: :lol: :lol:
Ооо,Иса-Писа станала Иса Муната :lol: И аз вчера се ушашках кое е тва детИ,ам признавам че не зацепих ПА ХИЧ...
Мелодийке... osi_7 osi_7 osi_7 (ти си знайш...)
Ам,аз ли съм пропуснала че ЛилКа е бременна???Или пак нещо горния етаж ми прави дефект?? osi_15 А бе,Лилче,честито...ако съм пропуснала...пък ако се повтарям,не съм виновна аз(от хормоните е).... osi_15
2-Стинката не съм мяркала тез дни....

Айде,всички със здраве и чай...или Тайлохол или там квото си пийте....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Ам,аз ли съм пропуснала че ЛилКа е бременна???Или пак нещо горния етаж ми прави дефект?? osi_15 А бе,Лилче,честито...ако съм пропуснала...пък ако се повтарям,не съм виновна аз(от хормоните е).... osi_15


Благодаря, нормално е да не помниш (беше края на септември много откачено беше всичко при мен)и дано да станем толкова много ,че да не помним коя и колко сме бременните, дано им изгубим бройката -дай Боже!







« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 12:00:03 pm от лилka »