0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №48
« Отговор #100 -: Ноември 04, 2009, 17:25:44 pm »
Аз току що се прибирам от преглед. Моите слънчица са порастнали за 10 дни с по сантиметър - 1.96,1.93 и 1.85 см. Абсолютни муцуни!  :triplets:

Щастлива и спокойна вечер на всички.  :bighug:
« Последна редакция: Ноември 04, 2009, 17:40:30 pm от tsveti75 »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #101 -: Ноември 04, 2009, 17:33:51 pm »
zayana вагиналния ехограф по никакъв начин не застрашава една бременност, на Красита са и правили доста груб мануален преглед.
Лека и спокойна вечер на всички.
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #102 -: Ноември 04, 2009, 17:37:59 pm »
Аз току що се прибирам от преглед. Моите слънчица са порастнали за 10 дни с по сантиметър - 1.96,1.93 и 1.85 см. Абсолютни муцуни!  :triplets:



 :party:


*

    kpo

  • **
  • 92
  • кога ако не СЕГА!
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #103 -: Ноември 05, 2009, 01:20:23 am »
Привет и от мен! Включвам се с един много сладък виц, който чух наскоро :)

Иванчо си играе пред блока.
Майка му се показва през балкона:
-Иванчо, прибирай се!
-Защо бе мамо? Гладен ли съм?!
-Не! Студено ти е...

Целувки за всички бъдещи и настоящи МАМИ  :wink:
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #104 -: Ноември 05, 2009, 05:12:03 am »
zayana вагиналния ехограф по никакъв начин не застрашава една бременност, на Красита са и правили доста груб мануален преглед.
Лека и спокойна вечер на всички.

Така е, преди това имах два вагинални ехографа и всичко беше наред, докторът беше много внимателен. За този преглед бях при една жена по изключение, тя не ми е следящият бременността доктор по принцип. Тя ме преглежда дори със спекулум и ми натискаше корема. Все съм казвала, че мъжете пипат по-леко и нежно, и ето че и този случай ми го доказа.
zayana, все пак много ти благодаря за поста, малко ме успокои. Спря зацапването, но честно казано още съм притеснена, и ще се успокоя чак като отида на преглед и чуя сърцето, което трябва да се случи на 10-ти ноември. Моля се всичко да е наред.


*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #105 -: Ноември 05, 2009, 09:07:26 am »
zayana вагиналния ехограф по никакъв начин не застрашава една бременност, на Красита са и правили доста груб мануален преглед.
Лека и спокойна вечер на всички.

Така е, преди това имах два вагинални ехографа и всичко беше наред, докторът беше много внимателен. За този преглед бях при една жена по изключение, тя не ми е следящият бременността доктор по принцип. Тя ме преглежда дори със спекулум и ми натискаше корема. Все съм казвала, че мъжете пипат по-леко и нежно, и ето че и този случай ми го доказа.
zayana, все пак много ти благодаря за поста, малко ме успокои. Спря зацапването, но честно казано още съм притеснена, и ще се успокоя чак като отида на преглед и чуя сърцето, което трябва да се случи на 10-ти ноември. Моля се всичко да е наред.
Красита в никакъв случай не позволявай повече да те прегледа който свари от лекарите.Само и единственно на твоя си лекар на който имаш доверие и знаеш че е внимателен.Аз така правя не им позволявам те ме гледат и се чудят как така.Ами просто така не искам вие да ме преглежате имам си лекар и това е!Успех ти желая дано всичко е наред !
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #106 -: Ноември 05, 2009, 10:30:47 am »
Спря зацапването, но честно казано още съм притеснена, и ще се успокоя чак като отида на преглед и чуя сърцето, което трябва да се случи на 10-ти ноември. Моля се всичко да е наред.

Ще стискаме палци. Аз съм сигурна, че всичко ще е ок ;)


*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #107 -: Ноември 05, 2009, 11:29:04 am »
Здравейте!Моя преглед вчера мина прекрасно,бебка е вече 873гр :D,беше си си легнала и и видяхме сладкото личице,едното и уше стърчеше.Много мило ми стана!
Иначе аз съм вече +9кг и док малко ми се скара и каза да намаля сладкото.
Кръвното ми е ниско и хемоглобина ми е 109,но според него нямало нужда да пия нищо...
И да се похваля-имаме си вече първите покупки,комплект чаршафи,шалте и възглавничка и хавлийка :D
И само да попитам доки каза,че бебето е доста ниско,но нямало проблем,дали е така?

п.п Лиско стискам палци за днес!!!!
« Последна редакция: Ноември 05, 2009, 11:33:36 am от hriska »

*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #108 -: Ноември 05, 2009, 12:27:46 pm »
Хриска, радвам се, че прегледът е минала добре. Много сте големи вече...Иначе какво означава "бебето е ниско",  :ask: не знам...На мен ми казаха, че плацентата е малко ниска и най-вероятно моите проблеми с прокървянането се дължат на това.
Колкото до пазаренето за бебето, ние сме накупили много неща-количка, легълце,кошарка, дрешки,бейби фон, чершафчета, стаята на беба е почти готова, липсва само да сменя пердетата и лампата...., но остават адски много неща...Не знам, ако всичко това се остави за накрая, как се оправят с всичко...
Лиско, стискаме палци днес да няма проблеми...


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #109 -: Ноември 05, 2009, 13:16:39 pm »
Lucrecia моята плацента си е добре,но самото бебе седи ниско долу на стартова позиция,и аз не знам много защото и доктора ми не е много разговорлив.
Това главоболие ще ме побърка,а и безсънието ме хвана,за капак нещо се и разкихах :?
Ама ще си търпим-ей то края се вижда! :D
« Последна редакция: Ноември 05, 2009, 14:36:48 pm от hriska »

Re: Тема на бременните №48
« Отговор #110 -: Ноември 05, 2009, 14:03:44 pm »
Здравейте, момичета!
Приемате ли новодошли? :)
Ние сме още много малки, едва в 4-та седмица и сме доста рискови, но пък дано да имаме късмет този път. :)
Хубав ден на всички и леко бременеене!
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #111 -: Ноември 05, 2009, 15:24:18 pm »
Добре дошла Скарлет, радвам се, че се присъедини към нас :) аз също се записах в 4та седмица :)
[/url][/url]
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #112 -: Ноември 05, 2009, 15:35:16 pm »
 :welcome_1: Скарлет, Кристи и tani03! Леко бременеене и здрави бебчета на финала!
Аз от 2 дена се опитвам да напиша нещо и тъкмо да го изпратя и ми се скапва нета. Направо много ме ядоса!  :x
За килограмите, с предишната си бременност качих 30  :oops: хем не ядях много, но  така се получи...не е болка за умиране, но все пак си тежи :wink:
Този път много се надявам да не кача толкова много, но каквото стане :wink:
С баткото чаках до 8 месец преди да купя каквото и да било, но си мисля, че не си струва да се чака чак до тогава...сега си имам почти всичко, само биберони и шишета ще купувам като му дойде времето :D
Аз вече съм ок, само мъничко кашлям още, но и това отшумява!
Хубав ден и вечер на всички!!!

Re: Тема на бременните №48
« Отговор #113 -: Ноември 05, 2009, 15:39:04 pm »
Здравейте, момичета!
Приемате ли новодошли? :)
Ние сме още много малки, едва в 4-та седмица и сме доста рискови, но пък дано да имаме късмет този път. :)
Хубав ден на всички и леко бременеене!

Добре дошла, Скарлет! Хубаво е че се престраши. Лека и безпроблемна бременност и здраво бебче на финала ;)


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #114 -: Ноември 05, 2009, 15:43:49 pm »
Здравейте и от мен  :D
Скарлет добре дошла мила желая ти лека и безпроблемна бременност.
За килограмите аз със сина ми качих 25 и половината така и не ги свалих ама живот и здраве да родя ще го мисля.
Аз още нищо не съм купувала ама приятелки ми нададоха много неща за момиченце  :D иначе със сина ми започнах да пазарувам към седмия месец.
Лек ден ви желая и се пазете.
*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #115 -: Ноември 05, 2009, 16:14:06 pm »
Скарлет добре дошла!Лека и спокойна бременност! :D

*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #116 -: Ноември 05, 2009, 16:40:28 pm »
Здравейте!
Престрашавам се да се запиша и аз най-накрая.
И да ви попитам веднага - вчера бях на преглед и д-р Сигридов измери бебето с 5 дни назад. Знам, че е в рамките на допустимото, но все пак се притесних - преди 2 седмици си беше абсолютно точно, а за 14 дни сега - 5 дни назад.
При вас имало ли е такива отклонения в размерите?
Иначе по трансфер съм 23+4.
*
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #117 -: Ноември 05, 2009, 16:47:36 pm »
Ехееееее,дал Господ благодат,при нас се е напълнило с нови попълнения,така да се каже :DСупер се получава,традицията продължава!Желая на всички лека бременност и здрави бебета около термин :goodluck:!

Re: Тема на бременните №48
« Отговор #118 -: Ноември 05, 2009, 17:26:11 pm »
Scarlett,jp Добре дощли и леки и безпроблемни до края.Много хубави новини тези дни,толкова се радвам за всички  :party:
Аз взех да се пооправям вече с гърлото,но се притеснявам с тоя грип да не се разболея,само паника всяват тези медии,ужас.
Приятна вечер на всички!
Re: Тема на бременните №48
« Отговор #119 -: Ноември 05, 2009, 18:09:15 pm »

Приели са Лиско в болницата  :)
Минала е прегледи, лекарят е доволен.
Сега е на топло, хранят я, гледа телевизия :)
Както се изрази - все едно е в старчески дом  :lol:
Доволна е от обстановката, има 2 момичета за компания в стаята  :)
Всичко е наред и ви поздравява  :D
« Последна редакция: Ноември 05, 2009, 18:11:11 pm от Black_rose »