0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Инвитро Селена д-р Топалова
« -: Октомври 28, 2009, 14:47:09 pm »
Здравейте момичета!Има ли някой правил ивитро при д-р Топалова и какви ви са впечатленията за клиниката?
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Инвитро Селена д-р Топалова
« Отговор #1 -: Октомври 29, 2009, 19:18:35 pm »
Магдалена, твоят опит не приключи ли вече,или още чакаш до теста?Много се надявам, всичко да е наред.
За д-р Топалова,мога да кажа, ДА това е моят доктор,доверието е на 100%.а това е много важен фактор за успеха.След близо,19г обикаляне по доктори, сега съм много щастлива че открих, моят доктор ТОПАЛОВА :P!
А що се отнася за Селена,там се чувствам като у дома си.
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 19:26:00 pm от Velka »
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: Инвитро Селена д-р Топалова
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2009, 18:33:59 pm »
За жалост приключи с 0.43 ЧХГ.Сега остава само да ми дойде цикъла.
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Инвитро Селена д-р Топалова
« Отговор #3 -: Ноември 01, 2009, 12:51:52 pm »
Магдалена, много съжалявам,за отрицателния тест.Почини си сега,знам че е трудно,но никакво отказване.Аз сега ще се приготвям за трансфер, на замразени ембриони!Надявам се този, път всичко да е наред! :P
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Инвитро Селена д-р Топалова
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2009, 07:53:14 am »
И аз съм пациентка на д-р Топалова. Мога да кажа, че ми е много спокойно с нея, опитвам се да се довуеря на 100% и дано успея за следващия си опит.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*

    mori22

  • *
  • 8
  • Бог напред и аз след Него!
Re: Инвитро Селена д-р Топалова
« Отговор #5 -: Ноември 13, 2009, 01:10:56 am »
Здравейте мили момичета.Най-после ви открих,от дълго време търся мнения за Селена.На пролет ни предстои ин-витро и просто ми се иска да разбера отзиви за работата в клиниката а за др.Топалова споделям мнението и сме много доволни от нея,но за самата клиника ми се иска да науча още,защото не сме в Б.Г.и от всичко прочетено до-тук най-много мнения има за софийски клиники.Благодаря ви!!
 
Чакам те детенце!
Re: Инвитро Селена д-р Топалова
« Отговор #6 -: Ноември 13, 2009, 15:40:35 pm »
Аз в момента си правя инвитрото в АГ"Селена" при доктор Топалова. За 16 години най накрая намерих моя доктор, който прави всичко възможно за да се получи при мен. Не агитирам никого просто си изказвам моето мнение и вярата, че този път ще ми помогнат! А избора къде и в коя клиника е твоя mori22 при едни се успява да се получи положителен резултат, а при други не. Така, че при всеки е индивидуално. Пожелавам ти успех която и клиника да избереш.
Жена която мечтае
*

    mori22

  • *
  • 8
  • Бог напред и аз след Него!
Re: Инвитро Селена д-р Топалова
« Отговор #7 -: Ноември 14, 2009, 00:25:49 am »
Благодаря ти fRUCKA за съвета,хубаво е да има информация,човек се чувства по-спокоен от споделен опит и се надявам в бъдеще да споделяме само хубави новини!Желая ти успех и стискам палци а като имаш новини ще чакам да пишеш!!!
Чакам те детенце!
*
Re: Инвитро Селена д-р Топалова
« Отговор #8 -: Януари 07, 2010, 09:24:04 am »
Въпреки че темата е стара се надявам да пишат още момичета в нея. И аз съм се насочила за инвитро при нея и ще следя с интерес темата.
Имам вече две ангелчета на небето

*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Инвитро Селена д-р Топалова
« Отговор #9 -: Януари 09, 2010, 09:33:55 am »
Добре дошла при нас!Може да се засечем при докито,на мен ми предстои трансфер на замразени ембриони, към края на януари началото на февруари.
Успех ти желая от сърце! :P
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: Инвитро Селена д-р Топалова
« Отговор #10 -: Януари 14, 2010, 17:28:58 pm »
Здравейте момичета,
радвам се че намерих темичка за Селена :wink:
Моята сестра и половинката й се насочиха към клиниката и са още съвсем в началото на всички процедури. На тях им предстоят стандартните предварителни изследвания преди подаване на заявление за "фонд асистирана репродукция". Бихте ли споделили какви са цените на клиниката приблизително (може и на лични). Те са с мъжки фактор и ще правят всичко, което влиза в Наредбата като задължителни изследвания за кандидатстване.


Благодаря и успех на всички yahoo_33
*

    rangelina

  • *
  • 4
  • ЧАКАМ ТЕ МИЛО ДЕТЕ
Re: Инвитро Селена д-р Топалова
« Отговор #11 -: Януари 19, 2010, 18:40:55 pm »
Някой може ли да ми каже какви изследвания се правят за да кандидатстваш във фонда за инвитро оплождане? Решила съм това да стане в клиника "Селена". Благодаря ви предварително!
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 18:53:07 pm от rangelina »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Инвитро Селена д-р Топалова
« Отговор #12 -: Януари 19, 2010, 20:17:47 pm »
Виж първия пост на тази тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35459.700
*

    rangelina

  • *
  • 4
  • ЧАКАМ ТЕ МИЛО ДЕТЕ
Re: Инвитро Селена д-р Топалова
« Отговор #13 -: Януари 20, 2010, 11:16:40 am »
Благодаря
*
Re: Инвитро Селена д-р Топалова
« Отговор #14 -: Януари 24, 2010, 12:19:32 pm »
Добре дошла при нас!Може да се засечем при докито,на мен ми предстои трансфер на замразени ембриони, към края на януари началото на февруари.
Успех ти желая от сърце! :P

Благодаря ти много! Аз сигурно ще започвам процедурата в началото на февруари, така че наистина засичането е възможно. При теб втори опит инвитро ли е? И на теб ти пожелавам успешна процедура!
Имам вече две ангелчета на небето