0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #200 -: Октомври 30, 2009, 06:58:30 am »
Добро утро, момичета! :D
Хайде да пийнем по кафенце


После да се залавяме за работа, :D


че да минава и този дъждовен петък и да си починем малко.  
Лек и усмихнат ден,въпреки мрачното време. :D
*
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #201 -: Октомври 30, 2009, 07:50:23 am »
Добро утро!
Цветенцето пак е най-ранобудно и ни е сложила любимото кафе! Благодаря!
Веселушкоооо, как да не те помним. Къде се изгуби? ЯЯЯЯ, какви са тези приказки:
Прелитам из форума аз, но честно да си кажа, за да не ми дърпа Гарджето ушите и да стават по-големи, не съм чела темичката отдавна. И то не е защото не ви мисля всички, които ви познавам, и с които споделяхме и хубави и лоши моменти заедно, а защото мислех, че вече нямате нужда от мен и не исках да засегна някой като продължавам да пиша тук и да се натрапвам 
Ние всички сме си едно, а и имаме нужда и от всички тук! Наминавай по-честичко, ще ни е много приятно!
Лек и спорен ден! :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #202 -: Октомври 30, 2009, 08:19:43 am »
Цвете, какво хубаво и голяяяяяяяяямо кафе, благодаря вземам си, ама иколегата на комра ми хареса :))
Добро утро на всички и лек ви ден от мен :))


*
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #203 -: Октомври 30, 2009, 08:22:35 am »
Добро утро!  :D
Прекрасно кафе - мерси!
Веселушкоооо, току що ушичките ти пораснаха с 1-2 см.  :lol: Виртуално ги издърпах  :lol: :lol: :lol: Минавай мила, всички успели момичета минавайте - имаме нужда от вас :bighug: :bighug: :bighug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #204 -: Октомври 30, 2009, 08:30:42 am »
Добро утро,благодаря за кафенцето  :lol:
 Оооооо Анмарче с повечко и пораснаха ушичките като прибавим и това че аз ги дърпам от както е спряла да ни идва на гости можеш да си представиш какви са станали дъъългиииии дъъъъъллллгииии.
 Лек и успешен ден на всички останали.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #205 -: Октомври 30, 2009, 08:47:57 am »
Добро утро и от мен :)
 Исеее  :drunk: :mrgreen: Стискам палци за понеделник мила ... Ти кога успя и час да запишеш за Щерев и да се организираш... Браво, кефиш ме !!! Хич не си поплюваш !
 Хубав ден на всички, макар че тук е дъждовно и мрачно.
Абе я да попитам - кажете някакъв лек, за да ида по-лесно до 00 ? Сега нали гледам да не се напрягам... Пробвах със сини сливи, с вода и мед на гладно .. Ама  :oops:
 Целувки на всички !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #206 -: Октомври 30, 2009, 08:58:12 am »
Добро утро и от мен.Цветенце,благодаря ти за кафенцето,супер си,както съм станала в 4,30ч.ще изгълтам няколко.
Веселушко,сладуранке наша,много се радвам че си се сетила за нас.Ама да знаеш и аз ще се включа в групата дето ще ти дърпа ушите.Как така си си помислила даже,че няма място при нас за тебе.Разбира се,че те мислим и ни липсваш.Пък и вирусчета трябва да наминаваш да ни пускаш от време на време.Айде накарах ти се,да не се повтаря,искам те при нас тук неотлъчно.
Та като говорим за изчезнали ,къде е Вивия?Нещо се покри и тя.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #207 -: Октомври 30, 2009, 08:58:52 am »
Добро утро сладурки!Благодаря за кафето.А за клипчето на Фибо специални поклони.
Много ми хареса.
Добре дошла отново на Веселушко.Тя наистина се изгуби някъде.Абе бременните момичета-недейте така.Вясвайте се по-често.Пускайте ни по някой вирус.Ние от вас очакваме да ни изправите на крака след всеки неуспех.
И за Гарджето-пробвай зелен чай,а също има и едни таблетки на д-р Тошков на билкова основа против запек.Има и свещички за във дупето.
Желая ви хубав ден момичета.
  <br />
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #208 -: Октомври 30, 2009, 08:59:09 am »
Гарче  :drunk:,ами да аз бързо записах час за Щерев,ама и бързо след това размислих и записах за Братя Тодорови,преди не знаех че и те са към фонда и затова се записах в Щерев,но сега съм доволна.няма време за губене Гарче,както казвам често часовника тиктака и никой не чака  :wink:.
 Пробвай с много студено прясно мляко,на мене ми действа  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #209 -: Октомври 30, 2009, 09:24:59 am »
Добро утро, сладурки  :D
Цвети, мерси за кафенцето  :D

Маринче, мноооого рано започнал твоят ден  8O , за теб направо кофа с кафе  :lol:

Я, кой се е сетил за нас – Веселушко  :wink:!
Мили, бременни момичета, винаги сте добре дошли в тази темичка - нали тук е старта  :wink: ! Стопляте ни душата като идвате :lol:

Гардже, пробвай с дуфалак, изписват го за бременни, така че няма да ти навреди изобщо  :) (иначе знам за 1/2 литър почти на екс много топъл чай, мляко с банан микс, малко реклама ама и активията помага)

Тъй като края на седмицата наближава - кой ще пуска следващата темичка?  :D
Елинкааа, мисля че ти е ред и ти се пада  :lol: :lol: :lol:

Весел петък на всички

*
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #210 -: Октомври 30, 2009, 09:57:03 am »
Абе я да попитам - кажете някакъв лек, за да ида по-лесно до 00 ? Сега нали гледам да не се напрягам... Пробвах със сини сливи, с вода и мед на гладно .. Ама  :oops:
 Целувки на всички !
Зелева чорбичка и ... стой по-близо до 00. Може направо и зеленцето да хапваш, на теб би трябвало да ти се услади  :wink:
Хубав ден на всички!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #211 -: Октомври 30, 2009, 10:08:51 am »
Цитат
Абе я да попитам - кажете някакъв лек, за да ида по-лесно до 00 ? Сега нали гледам да не се напрягам... Пробвах със сини сливи, с вода и мед на гладно .. Ама 
 Целувки на всички !

Гардже,идеално разхлабващо е киви сутрин на гладно.На мен лично ми действа когато и да то ям,пък и аз изявам количества,мнооооого го обичам.Но със сигурност сутрин на гладно ефекта е супер.Другото ,което съм чувала е топло прясно мляко с по-вечко мед.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #212 -: Октомври 30, 2009, 10:11:25 am »
Привет в този мрачен и дъждовен ден!
Гледам стари муцуни са се появили...скоро си мислех за теб Веселушко...наминавай да ни виждаш. Всички са добре дошли!И Жасминчето е тук и Дени и Фибо! Те са нашата надежда...
Аз да се включа вече по-активно и да дам отчет. Минаха повече от 50 дни от абразиото, но цикъл няма :( Вече наистина се притеснявам! На 05.11 имам час при док и ще видим каква е тая работа! Дано само да не излезе някой нов проблем, че... :balk_133:
*
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #213 -: Октомври 30, 2009, 10:11:43 am »
Може направо и зеленцето да хапваш, на теб би трябвало да ти се услади  :wink:
Crow, извини ме, съвсем се забърках, още не мога да оправя кой кой е. И понеже си мислех, че ти си Fibo, а пък и нали ти пусна темата, реших че си брем, пък нали на бременните им се дояжда кисело и ... се изплясках. Моля да ме извиниш още веднъж :bighug:
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #214 -: Октомври 30, 2009, 10:20:16 am »
Добро утро момичета  :D
Снежина дай Боже объркването ти е за добро и скоро нашата рошава гарга има бременни неразположения  :D
Ще ви кажа как аз решавам сутрешните проблеми защото и аз съм така-варени сушени сини сливи-изяждам ги и изпивам водата и после половин кафенцетова на гладно>Или на гладно пак едно киви и след него голяма чаша горещо мляко с мед  :D
Момичета за мен ще е чест да ви пусна темичката,но нека тази седмица друг го направи,понеже няма да имам възможност>Ще си запазя правото за по-нататък  :D
 :bighug: :bighug: :bighug:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #215 -: Октомври 30, 2009, 10:39:19 am »
Добро утро....ама ми се спи....спи...спииии.....
Гарджуно,аз акъл не мога да дам,щото по-скоро ми се случва обратното... :lol: Ама веднъж беше и сушени сини сливи на гладно ми помогнаха,даже мечесшка услуга ми направиха...то после нямаше излизане от WC-то.... :lol: :lol: :lol:

А ве Викс,кво е туй нещо 8O И аз вече се притеснявам... :? И аз съм на доки на 5ти,ще стискам палци да сме с хубави новини и двете :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #216 -: Октомври 30, 2009, 12:18:24 pm »
Гаргуно, сладко от рози. Действа за един час направо, така че стой близо до 00 :lol:
[/url][/url]
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #217 -: Октомври 30, 2009, 12:44:34 pm »
Сладурките ми те- направо ме разплакахте, много ви обичам всички и ви изпращам по много  :bighug: :bighug: и  :balk_21: :balk_21: :balk_21: Сега след толкова дърпане на ушите съм заприличала на слончето дъмбо да знаете, но си вземам бележка и сега няма отърване от мене  :oops:
Гардже и на мен ми действаха много добре сушени сини сливи- 5-6бр., киви също помага, можеш и Активиа да си хапнеш, топло мляко с мед също. За сладкото от рози и аз съм чувала, но не съм го пробвала.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #218 -: Октомври 30, 2009, 12:54:48 pm »
Може направо и зеленцето да хапваш, на теб би трябвало да ти се услади  :wink:
Crow, извини ме, съвсем се забърках, още не мога да оправя кой кой е. И понеже си мислех, че ти си Fibo, а пък и нали ти пусна темата, реших че си брем, пък нали на бременните им се дояжда кисело и ... се изплясках. Моля да ме извиниш още веднъж :bighug:
О, Снежи да знаеш как обичам кисело зеленце.. Олеее, много, много обичам. Радвам се, че си ме взела за бременна да знаеш !!!Чакам сега да си изпълниш обещанието и да видя и аз +++. Обещала си ми ! ха-ха
 Момкичета на всички много ви благодаря за съветите. Както казах ядох на гладно сварени сини сливи, пих им сокчето, пих топла водичка с мед, ама нъцки . Абе по едно време мъничко ми се доходи, ама ме е страх да се напъна бре хора. Макар, че дупките ми са мънички и ме понасърбяват вече, ме е шубе да не се отворят.
 Сега да се отчета, че днес бях на УЗИ и се оказа, че фоликула вече се е спукал и има жълто тяло, а лигавицата е 11мм. (това е добре май). Нямало и течност останала от лапарото, което било добре. Абе то всичко добре, добре, розово, ама .... ще ви покажа аз накрая как ще пусна темата съвсем основателно.
 Цунки на всички и пак мерси за огромната помощ, която винаги, ама винаги ми оказвате. Сега остана какво - да си подсигуря кисело зеле, киви, мляко, активия ... И да миксирам всичко  :lol:  :lol:  :lol:
 Така позанимавах ви леко с моите 00 перипетии, после да ви се отчитам ли като свърша работата  :lol:  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #219 -: Октомври 30, 2009, 12:57:57 pm »
........
 Така позанимавах ви леко с моите 00 перипетии, после да ви се отчитам ли като свърша работата  :lol:  :lol:

Ами ще се отчиташ, я  :lol: :lol: :lol:
Тук искаме отчет за всичко   :jump12:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."