0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #180 -: Октомври 29, 2009, 10:28:59 am »
Момичета аз да се похваля и да ви помоля за стиснати палчета за понеделник,че ще имам първа среща с новия ми док.  :lol: защото се реших най накрая да кандидатствам за фонда и аз.Дано всичко е наред и да успее ме по бързо да подготвим документите.
Хехехе, Гаргунооо, ти скоро ще имаш лентичка с две гарджета в яйце, знам си аз :D
Фибс, разплака ме, много хубава изненада, направо настръхнах.
Момичета много, много ви обичам :oops: Човек никога не знае, къде ще го отведат пътищата в живота, а аз най-много се радвам, че на този път срещнах вас. Защото всеки път води до някъде, а на нашия краят му е изпълнен с радост, но по-важното е, кого срещаш по време на пътуването. Ако срещнеш лоши хора, пътя ще е е тежък, ако са добри като всички вас, ще е по-лек.
Айде златни мои, лек ден от мен :kiss:

П.С. Вчера получих покана във Фейсбук за кауза "И аз ще съм прекрасна майка", което ме изненада приятно! Може да качим клипчето там :)

Ммммм да това за клипчето мн добра идея.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #181 -: Октомври 29, 2009, 10:48:53 am »
Здравейте момичета :)) не съм писала отдавна при Вас но, чета най-редовно. Фибс много хубаво клипче  :D, наревах се от сърце  :wink:...
Много ми хареса :)) А, идеята на Искра ми се струва хубава, да го качим във Фейсбука :))
Исе, пожелавам ти късмет мила :)) Много, много късмет и скоро да ни се похвалиш тука с  това тестче :bfp:  :D


*
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #182 -: Октомври 29, 2009, 10:54:49 am »
 :D  :bighug: Фибче, Зайко сладък разплака ме бе мило!
 Толкова е красиво и ИСТИНСКОООООО!!!!
 И всяка картинка си има послание. Това е най-хубавият клип в youtube!!!
 Още не мога да се успокоя и посмърчам  :?.
 Ей заслужаваше си чакането Зайо.
 Много ми хареса ама многоооо . :D :D :DДа знаеш много си те обичкаам!
 Прегръщам те мило :D и всички вас силни момичета  :D
О, щях да забравя надписът Гарга и въпросителният е това вече ме разсмя :D :D :D
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 11:02:24 am от Melody01 »
*
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #183 -: Октомври 29, 2009, 10:56:05 am »
Милото ми Фибче...заслужаваше си чакането! Още текът сълзите ми...толкова ме трогна! Труден е пътят ни, но надеждата че в края му ще открием мечтата си ни дава сили да вървим само напред и напред...и затова ще успеем мили мои, защото знаем какво искаме и го желаем с цялата си душа и сърце!
Обичам ви и ви прегръщам всички вас силни момичета! :bighug:
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #184 -: Октомври 29, 2009, 11:14:24 am »
Мамче,съжалявам за диагнозата ти неизяснен стерилитет ,но бъди съгурна ,че поне това е по малкото зло според мен .Все пак изследванията са ви добри и явно е въпрос на време или дори и може би ви е необходимо малко спокойствие или по точно да спрете малко да мислите за фикс идея ,ако може така да се нарече въпреки ,че не е лесно да се спре да се мисли за това и аз съм минала по този път без да обидя никой като наричам така желанието да си има дете едно семейство ,но наистина на всеки и дори на мен ми беше фикс идея.Моя стрилитет  беше също неизяснен,но при мен имаше и проблем в овулацията липстваше(имах и запушена тръба) и само с лекарства я имах, но пак не се получаваше с години -5.Инсеминациите при теб могат да изиграят добра роля,поне според мен.Е разбирам ви че може би нямамате финансова възможност ,както каза но все пак отитвайте докато е време, не се бавете и ние нямахме възможност, но намерихме пари моите инсета бяха по 300 лв и допълнително лекарства но при теб може да е на ЕЦ, а все пак пари се изкарват.Но при мен не помогнаха инсетата ,явно от всяко съм се надявала да се получи нещо ,но уви.Подадох документи по фонда за инвитро(дано не се стигне до там  при теб ,но за кандидатстване са необнодими 3 най-малко при неизяснения) и докато чаках да ми дойде реда стана чудото(някой знаят сигурно от постовете ми)Така че почини си тези три месеца  за които спомена пий тези хапчета малко повече спокойствие и дано стане ще стискаме палчета.

Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #185 -: Октомври 29, 2009, 11:32:02 am »
ей, така не бях ревала скоро. за малко да се изложа пред някой колега. после трябваше да обяснявам кой ме разрева :) ама изобщо не очаквах такава изненада. направо е златна тази фибс. поздравявам те, мила и ти пожелавам да пазиш винаги в себе си този ентусиазъм, с който вървиш напред и оптимизма с който зареждаш и нас.
усмихнат ден на всички


*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #186 -: Октомври 29, 2009, 12:00:00 pm »
Леле Фибс .... без думи съм! Бая си си поиграла  :) Много е трогателно.
Само не разбрах "Гарга?" какво означаваше?

Да ви се отчета - аз днес си изпих последното хапче клостил и утре съм на фоликуметрия да видим какви сме ги свършили тоя път. Ама нещо от снощи имам обилна ЦС та се чудех може ли тоя месец да имам ранна ову покрай хапчетата?!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #187 -: Октомври 29, 2009, 12:59:07 pm »
Здравейте,ама да му се не види от бачкане не мога да се добера до вас.Туй клипче на Фиболината само аз май не мога да го видя.Нещо не е наред тук,не виждам на никого лентичките и клипчето не се отваря,ама нищо по-късно пак ще опитам.Много ме е яд ,че не става,ей значи искам веднга и аз да го видя,ясно е че испускам много ама ще потърпя.
Елинка,миличка,добре съм.Надявам си се всеки мес.на чудо,то пък не ще да става и не ще,ама аз съм корава и не се предавам.Радвам се,че си се сетила за мен.Пък аз заспалата едва вчера разбрах,че си бременна,шматка съм голяма.Пък за темичката момичетата са прави,длъжница си ни,айде в понеделник си ти да я пуснеш и да я заразиш с мноооооооооого бременни вирусчета.
Е,най-сетне видях и аз клипчето.Фиболинчо,страшна си,просто нямаш равна.Чакането наистина си е заслужавало.Браво.Само дето ще те смъмря нещо,ама на скайпа довечера,че да не се излагам тук пред хората/ти сигурно се сещаш за какво :oops:/
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 13:32:45 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #188 -: Октомври 29, 2009, 13:17:17 pm »
Хайде Маринче малко ти остана и на теб гледам са се обадили на 2117 номер,ще чакаме да се похвалиш

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #189 -: Октомври 29, 2009, 13:39:44 pm »
Хайде Маринче малко ти остана и на теб гледам са се обадили на 2117 номер,ще чакаме да се похвалиш
Лилка ,току що прочетах ,че и на 2250 са се обадили днес,но аз съм най-голямата глупачка,която може да си представите.Току що реших все пак да си погледна талончето с номерчето,и знаете ли какво ,ами аз съм 3161 номер ,а не както си тръбя 2161,леле ще умра от срам,но когато стане ще чакаме.Има няма с 1000 номера съм го запомнила по-напред.Сори за спама,само исках да кажа колко всъщност съм хамава.
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 13:45:45 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #190 -: Октомври 29, 2009, 13:42:09 pm »
Фибс, много чакане падна, но и много хубава изненадата... Благодаря ти! Уловила си всичко. Не мисля, че може да се предаде по-добре емоцията.

Мамче, моментният гняв е добър отдушник, но не оставяй да те отчае или отчужди от добър лекар. Повечето от тях се грижат да ни оправят анатомията и физиологията покрай стерилитета, без да се занимават с психологията. Аз не виждам проблем в това. Какво предпочиташ: да те залъгват и да ти губят времето, или да ти кажат истинта и да изкажат мнение? И ако съвсем ти докривее, помни, че вече имаш едно детенце, а почти всички други тук не - само се постави на мое място за момент. Така че горе главата и продължавайте напред.

Ели, честито! Следя Варна инвитро темата и много се радвам, че опитът ти се увенча с успех. Лека бременност!

Да ви се отчета - аз днес си изпих последното хапче клостил и утре съм на фоликуметрия да видим какви сме ги свършили тоя път. Ама нещо от снощи имам обилна ЦС та се чудех може ли тоя месец да имам ранна ову покрай хапчетата?!
Криска, при предишните стимулации с клостил, как ти беше овулацията? Защото моят лекар предрече, че ще овулирам по-късно от обичайното, и позна. Освен това, клостилът намалява цервикалната слуз (оказа се вярно при мен) - значи поне това не е проблем при теб. Стискам палци да за няколко едри фоликула!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #191 -: Октомври 29, 2009, 13:45:36 pm »
Криска, при предишните стимулации с клостил, как ти беше овулацията? Защото моят лекар предрече, че ще овулирам по-късно от обичайното, и позна. Освен това, клостилът намалява цервикалната слуз (оказа се вярно при мен) - значи поне това не е проблем при теб. Стискам палци да за няколко едри фоликула!

Цигуларче предния месец с по 1 таблетка док. каза че ще овулирам към 16ти ден, а аз си имах ову на 14 ти ден, което е нормално за цикъл като моя на 28 дни. Предполагам сега пак ще е на 14ти ден въпреки че вече пия по 2 таблетки :? А това за цервикалната слуз е доста неприятно, но аз четох че се получава когато се прекали с приема на клостилбегит, но явно при всеки е различно.
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 13:47:16 pm от kriska »
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #192 -: Октомври 29, 2009, 13:47:08 pm »
Криска, хайде успех утре и дано имаш достатъчно фоликулчета с хубави размери :wink:
Мамче, хич не се шашкай, ами се радвай че всичко е ОК  :D - инсето само ще "побутне" нещата да станат по-бързо, ако случайно не стане през трите месеца  :wink:

Фибс, пак те поздравявам и ти благодаря за отделеното време за това невероятно клипче!!!

Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #193 -: Октомври 29, 2009, 13:54:26 pm »
Хайде Маринче малко ти остана и на теб гледам са се обадили на 2117 номер,ще чакаме да се похвалиш
Лилка ,току що прочетах ,че и на 2250 са се обадили днес,но аз съм най-голямата глупачка,която може да си представите.Току що реших все пак да си погледна талончето с номерчето,и знаете ли какво ,ами аз съм 3161 номер ,а не както си тръбя 2161,леле ще умра от срам,но когато стане ще чакаме.Има няма с 1000 номера съм го запомнила по-напред.Сори за спама,само исках да кажа колко всъщност съм хамава.
Ех чак и мен сега ме хвана яд ейййй.Нищо права си ще си чакаш реда и дано скоро да те зарадват и теб а и дай боже да стане чудо и да не я дачакаш тази заповед.

*
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #194 -: Октомври 29, 2009, 15:13:34 pm »
Ех, Фибски, това ли била изненадата дето не ми я каза вчера цял ден! :) Много е хубава, прекрасна е! Благодаря ти душа златна :) Клипчето е страхотно.


Всички други муцуни, много си ви обичам! Страхотни хора сте да знаете! :) Цун
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 15:34:20 pm от Раши »


*
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #195 -: Октомври 29, 2009, 15:32:57 pm »
Момичета аз да се похваля и да ви помоля за стиснати палчета за понеделник,че ще имам първа среща с новия ми док.  :lol: защото се реших най накрая да кандидатствам за фонда и аз.Дано всичко е наред и да успее ме по бързо да подготвим документите.
Исееее, ще стискаме и още как! Нали си знаеш, че винаги сме с теб! :D
Дано всичко да е ОК, а документите стават за няколко минути, не се тревожи  :D
Маринка, то ти за хубаво си си ги представяла така нещата - с 1000по-напред :D :D :D
А аз съм точно с 1002 номера след теб, ще те следваааам  :D
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 15:35:38 pm от petqst »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #196 -: Октомври 29, 2009, 20:02:43 pm »
Еййй,и аз се домъкнах до тука днеска :lol:...
Ами мили дами,радвам се много че ви хареса клипчето...аз честно казано малко се притеснявах дали ще ви допадне.Ама виждам и че сте си пореФтунили и посмели...ми то така е и в живота - ред сълзи,ред смях,ред сополи... :lol: :lol: :lol:

МаринкоФца,хи хи хи....не за номера...за другото...ам верно си шматарок :lol:

Елиии...ам аз като не следя темата за инвитрото и не съм разбрала чудесната новина.. :D Честито,дучицо - ти си го заслужи!!! Пожелавам на всички които ще стигнат до инвитро да имат твоя шанс :D

Крисе,дано вс да е наред и да не изпуснете златното яйце,ей!!!

Рашкооо :lol:,ама не ти търпи и на тебе търпилото,нал ти казах че днеска ще видиш кво готвя бе :D

пп Приключвам(до Коледа доколкото разбрах :wink:) с PowerPoin-та,сега се мятам на Photoshop-а,чее идат изпити 8)

пп Клипчето го ползвайте както намерите за добре,то си е ваше :D
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 20:06:01 pm от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #197 -: Октомври 29, 2009, 21:29:38 pm »
Фибчо - Благодаря ти! Много хубаво си предала чуствата си! Много ме трогна.
Мили силни момичета,на всяка от нас ще дойде времето, това го вярвам от сърце! Лека вечер.Тази вечер се усмихвам(след вчерашната черна дупка, която ме беше погълнала...), странни сме ние жените, дори и в най трудните моменти в живота ни, винаги намираме сили и и надежда да продължим!
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 21:31:44 pm от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #198 -: Октомври 29, 2009, 21:29:52 pm »
Фибче мила  :bighug:
Страхотен подарък си ни направила  :balk_104:
Много ме развълнува и мен :cheerleader:
Гледахме го заедно с Джинка и се вълнувахме заедно  :P
Прегръщам те мунче силно  :hug2: :balk_104:
Ели честито от мен!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #199 -: Октомври 29, 2009, 22:56:38 pm »
Ей сладурки помните ли ме още  :oops:
Fib4e  :bighug: :bighug: :bighug: Незнам какво да кажа миличка и как да изразя това което чувствам- Благодаря ти за тази прекрасна изненада нямам думи  :balk_21: :balk_21: Ти си невероятна  :bighug:
Ели,Гардже-засърбя ме дупето дето ме приказвате така :wink:. Прелитам из форума аз, но честно да си кажа, за да не ми дърпа Гарджето ушите и да стават по-големи, не съм чела темичката отдавна. И то не е защото не ви мисля всички, които ви познавам, и с които споделяхме и хубави и лоши моменти заедно, а защото мислех, че вече нямате нужда от мен и не исках да засегна някой като продължавам да пиша тук и да се натрапвам :oops: :oops: :oops: Обичам ви всичките мили мои до една и се моля за всички скоро една по една да се преместите в една друга тема тук из форума- на бъдещите майки- и това ще стане с всички вас, аз вярвам  :bighug: :bighug: Гардже благодаря ти за линковете днес  :balk_21:
Мамче пътят към щастието понякога е много труден и непосилен- но ти имаш твоето семейство и приятелите зад гърба си и аз знам, че накря ще успеете и вие- макар и по трудния начин, само не трябва да се отказваш. Аз знам, че ти си боец и няма да се предадеш  :balk_21:
radosttinka,Маринка,Анмар,iskre,viki_vat,dgina,Раши,Надеж,Melody,violeta,petqst,cigularche,dess_dess,titibar  :bighug: :bighug: :bighug: